Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zuztek
1. nov 2011

@ixi drzim palce 🙂

lilli202
1. nov 2011

@ixi z celého srdca ta prajem aby sa ty podarilo...nech si stastná ....velmi ty to prajem...potom napis ako.

ixi
1. nov 2011

dievcata velmi pekne vam dakujem ano bola som tam a ty si bola ktora moja???

lilli202
1. nov 2011

uz aj ja chcem bábooooooooooo.kedy budem mat ja?

ixi
1. nov 2011

@lilli202 neboj dockas sa aj ty vsetko chce trpezlivost 😵

ixi
1. nov 2011

@timmka inak dobre ze to dobre dopadne a dufam ze o chvilu budeme spolu vsetky tehulkovat 😵

timmka
1. nov 2011

@ixi no dufajme, citam ze si si dala 2 embria, dr. nechce davat 2? ze si ho prehovarala? vraj je vacsia sanca ze to vyjde ked si das 2, nie jedno.... aspon tak som to citala, davala si si aj lepidlo? ked si platis za lepidlo, tak 2 krat si ho platis ked chces 2

lilli202
1. nov 2011

@ixi dufam ze sa dockám..a ty ako???kedy budes vediet ci sa udrzali?

mona32
1. nov 2011

Ahojte kocky, ma dakto skusenosti s DIPHERELINE-m?

ixi
1. nov 2011

@lilli202 jasne ze dockas 11.11 idem na krv 😎
@timmka to je individualne nakolko mam len 25 tak mi odporucal iba jedno ze ak si dam 2 tak mozu byt z toho aj 3 ale sme sa dohodli a dala som si dve bol velmi velmi zlaty a lepidlo sa plati iba 1 x 😎
@mona32 ja som si pichala diphereline jednorazovo 5 injekcii lebo mi hrozil OHSS a aby sme trosku oklamali organizmus a vyslo to 😀

timmka
1. nov 2011

@ixi a mozem sa ta opytat kolko si mala vajicok a kolko sa vam oplodnili? problem je v tebe alebo v manzelovi?

matelko1
1. nov 2011

@baletacka mne vkladal dve embryjka...neviem ci ti vlozi 3...uz nechce ani dve vkladat.uvidis...tam zalezi aj vek atd...

ixi
1. nov 2011

@timmka ahoj mala som 15 a oplodnilo sa nam 9 🙂 problem u oboch 😝
@matelko1 ahoj moja mas pravdu ono je to riskantne a 3 urcite nie 🤐

ixi
1. nov 2011

idem pozerat majte sa kocky zajtra sa na vas tesim papapa 😵

matelko1
2. nov 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂

matelko1
2. nov 2011

@sofia2008 tu su darceky ktore som so sunarom vyhrala,tak kuk
je tam 2x autosedacka chicco 15-36kg,odrazadlo motorka,velke auta mercedesy,stavebnice lego,seva,tahaci telefon a pre neter trojjazycny nb

matelko1
2. nov 2011

takze vianoce mame.....uz len knizky dokupim....

katica1
2. nov 2011

@matelko1 super výhra😀 ked uz spominas tie vianoce,,,,snad ma niekto odrodi...ked taketo veci sa deju v zdravotnictve....😲

leya
2. nov 2011

@mona32 ahoj! ja skusenost mam, ale pouziva sa na rozne veci 🙂 ako priprava pred IVF, alebo ako "terapia" pri dg. endometrioza...tak neviem, co je tvoj pripad

ixi
2. nov 2011

@matelko1 super darceky gratulujem 😵

linka
2. nov 2011

ahojte,baby neviete mi povedat,stimulovat budem gonalom,cetrotide a fostimonom-kratky protokol,hlavne ma trapi ten fostimon,mam 10 ampuliek,to budem naraz aj s gonalom pichat ci ako to bude? 😉

matelko1
2. nov 2011

@katica1 veru co sa to deje v nasom zdravotnicve tak hruza des....
@ixi dik 🙂

sofia2008
2. nov 2011

@matelko1 paradaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

deni73
2. nov 2011

@linka Ahoj, on zvykne dávať lieky tak, že najprv gonal, a potom na dopichanie fostimon. Závisí od toho, ako budeš reagovať na gonal.

timmka
2. nov 2011

@deni73 a mozem sa ta opytat naco je cetrotide? kedy sa vlastne picha... ? este mi nekazal pichat cetrotide, iba gonal

matelko1
2. nov 2011

@sofia2008 veru parada...ja uz darceky mam,len segra sa ma pytala,ze co chlapcom a ja fakt neviem....ja mam aj pre jej dceru,aj na nu som mylsela....bude mat ten trojjazycny nb.....

matelko1
2. nov 2011

@sofia2008 a mozes mat neviem ake darceky,pozri sa s cim sa najradsej hraju

sofia2008
2. nov 2011

@matelko1 ja z nich odpadneeeem 😀 😀 😀 😀 nadherni su 😵 pozname, u nas teraz fici svihadlo a nabijacky 😀 ale vsetko musi mat okolo krku 😠 inac rev, ked jej dam dole..tak musime davat pozor..

sofia2008
2. nov 2011

@matelko1 ja tiez neviem, kazdy sa ma pyta, ze co jej maju kupit, lebo mam uz pre nu oblecenie az do dalsej jesene skoro vsetko, hraciek a plysakov tiez vela, este chceme kupit klavir hraci a tiez odrazadlo, ale inak neviem 😒

lilli202
2. nov 2011

@ixi nech to uz tam mas prajem ty to..potom napis ze ci si