Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
14. nov 2011

@ma77 a mas nejakych mrazacikov?...

ma77
14. nov 2011

Praveže neviem ked som sa ho pytala dnes tak mi kazal zavolat zajtra že už nie je v praci 😠 neviem čo som zle urobila vyzeralo všetko ok aj mm v poriadku aj Herman hovoril že to vyzera nadejne a ešte 2embrija som dala vložit a vidiš neuchytilo sa ani jedno ☹ ☹ ☹

matelko1
14. nov 2011

@ma77 tak to mi je luto a ked ti este herman povie,ze to vyzera nadejne a potom bum a si sklamana...tak skus mu brnknut a uvidis,skoda je to tam nechat.....lebo do dalsieho ivf asi neviem ci pojdes....ci ano?...

ma77
14. nov 2011

@matelko1 nie nepôjdem aspon teraz nie nemam už ani chut ani prachy 😠 ale Ket možno skusim uvidim jak sa vyspim ☹

dicinka1
14. nov 2011

@ma77 mrzí ma to..dnes si už druha..:(

ma77
14. nov 2011

@dicinka1 Tak vidiš zle obdobie zly den ☹ ☹ ☹

dicinka1
14. nov 2011

@ma77 ja som chcela ist na ket V ZIME..ale manžel nechce..lebo nam sa v oktobri nepodarilo IVF..pred 4 rokmi..ja som bola z toho počasia cela zdeptana,neštastna..skús počkat do leta..telo nech si oddychne a skusite to znova..

gerena
14. nov 2011

@ma77 to mi je luto ☹
@sofia2008 v noci kompresivne pancuchy? to urcite nie...

timmka
14. nov 2011

@ma77 moja, to mi je luto, ale ja na tvojom mieste, keby si mala viac zmrazenych, tak by som isla hned, predsa ta maternica je na tehu pripravena, po tolkych liekov, ale musis vediet.... drzim palce a ten pocit musi byt strasne, mozno ta budem nasledovat, este raz drz sa a vela sil do boja

matelko1
14. nov 2011

@ma77 ak by si mala mrazakov,tak chod hned toho,si nabita hormonmi,nedavaj si pauzu...ale jasne to vsetko zavisi od teba ako sa budes citit atd....ja viem vsetko stoji prachy.....

sofia2008
14. nov 2011

@matelko1 mrzi ma to ☹

sofia2008
14. nov 2011

@gerena ale hej 😠 nosila som to par noci po zakroku aj v noci, vtedy som to mala robene v BA u jedneho dr...dnes som nic nevybavila, kedze mali vela ludi, pojdem za dr., ked bude mat sluzbu v nemocke..

gerena
14. nov 2011

@sofia2008 a tie iste co cez den? alebo si mala specialny druh?

sofia2008
14. nov 2011

@gerena ano, tie iste, natahovala som si ich rukavicami gumenymi, ale to bolo pred 7 rokmi, uvidime, co mi povedia teraz..vraj su uz ine pancuchy, netreba uz rukavice..bolo to fakt hnusne, ved mna tak rano boleli nohy, ze az ☹

gerena
14. nov 2011

@sofia2008 pytam sa lebo ma zaujima ako riesili, tie"denne" s aktivnym tlakom sa vobec v noci nedoporucuju

gerena
14. nov 2011

@sofia2008 to mi je divne, bezna prax je uplne bezna, na noc sa bud zabandazuju nohy alebo vykladaju vyssie, ale denne pancuchy s sktivnym tlakom to co za napad.....divne 😠

sofia2008
14. nov 2011

@gerena no tak vidis 😒 ale myslim, ze to boli iba nejake tri noci po sklerotizacii, potom iba cez den..

zuztek
15. nov 2011

dobre ranko 🙂 neviete mi poradit dobru endokrinologiu v KE? dakujem

matelko1
15. nov 2011

dobre ranko prajem.
@ma77 tak co ako si sa vyspala.....ako si sa rozhodla dalej.....

ixi
15. nov 2011

dobre ranko
ma dufam ze ides dalej nevzdavaj sa ja to mam az na 5 pokus... 😉

ma77
15. nov 2011

@dicinka1 ano maš pravdu aj to počasie hrozne a včera zvlašt bol cely den taky otrasny aj hmla aj depka ☹ ☹ ☹ ale zas ked už to chceme tak nevadi či zima či leto 😲 😲 😲 neviem či to skusime na 2IVf sa už nechystam zatial ☹
@timmka Ano je to strašny pocit neprajem ti to zažit dufaj že bude dobre
@matelko1 ahoj vyspala som sa zle ☹ stale to boli ☹ obdivujem všetky ženy ako to zvladaju a na Ket pôjdem ked budem mat niečo zmrazene ešte neviem mam o 13 volat ale to bude posledny pokus aj to len mm ma prehovoril 😝
@ixi Iba KEt skusim 2 IVF už nie ☹

timmka
15. nov 2011

ahojte, tak baby zajtra drzte palce aby bolo vsetko ok a aby som sa vratila uz s chrustikom v brusku 😉 😵

matelko1
15. nov 2011

@ma77 tak ako volala si,mas nieco zmrazene......mne prave ket vysiel,takze neodkladaj ak mas mrazaciky a chod do toho....si nabita hormonmi....ja som si pauzu nedavala,sla som hned na ket.....aj ked je pravda,ze aj et mi vysiel lenze v 7tt som potratila....ano je to zly pocit ked to nevyjde,ale my zeny sme silne osobnosti.....
a preco do 2ivf nepojdes,vela rokov nemas.....

timmka
15. nov 2011

@ma77 ahoj a ked sa mozem opytat, davala si si aj lepidlo, neviem ci si ho dat 😒

matelko1
15. nov 2011

@timmka jasne budeme drzat palce.a dnes sa ako citis.....este ta boli zaludok...

timmka
15. nov 2011

@matelko1 to iste jej radim aj ja, ja by som na jej mieste urcite sla, myslim si, ze ma vacsiu sancu teraz hned

matelko1
15. nov 2011

@timmka ja som si davala aj pri et,aj ket lepidlo aj ked je pravda,ze ked to ma vyjst tak to vyjde aj bez lepidla.....

matelko1
15. nov 2011

ano ma vacsiu sancu.moja znama bola na et a nevysiel jej a povedala som jej nech si nedava pauzu,bola smutna tazko to znasala tiez a sla do toho hned a ket jej vysiel a je v 20tt a caka dvojky chlapcov......

timmka
15. nov 2011

@matelko1 dnes sa citim super, konecne som zjedla cely rezen a salat 😵 , pijem strasne vela vody, tak asi z toho som bola taka plna, dnes trochu obmedzujem, trosku citim vajecnik, ale dufam ze to nie je nic hrozne, ale len trochu 😉 a brusko ako na menzes 😉 , to som citila stale v strede cyklu 😉 , ale pripravit sa musim pre istotu, mam si zobrat len prezuvky a nocnu koselu? ci este nieco?

matelko1
15. nov 2011

@timmka ano prezuvky,nocnu koselu...boze uz ani nieje pravda ked som ja sla na vklad.aj som sa tesila,aj bala...pri et som stresovala,aj dovolenku som mala a potom pri ket som si povedala ked to ma vyjst,tak to vyjde a chodila som do prace.aspon som sa nekontrovala,len som kricala na mojho mm to si pamatam,odisiel z domu a nepovedal,ze kam ide a kedy dojde a ja som sa bala,ani kluce nemal,ani telefon,proste nic,nervy som chytila,ze az a vidite mam dvojky chlapcov aj napriek tomu ako som nervacila....