Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ma77
8. dec 2011

@matelko1 ahoj 12 idem na krv v pondelok čim viac sa to bliži tym viac mam strach ☹ ☹ ☹ v sobotu mam dostat mrchu a už 2dni mam bolesti ako na mrchu tak bojim 😲 😲 😲 😠

ixi
8. dec 2011

@linka no dnes tam bola ekonomka ja som cakala tristvrte hodinu daco tam riesili tak asi nemal den....

dakujem vam kocky velmi sa tesim 🤐 😵 🤐

ixi
8. dec 2011

@ma77 mrcha nebude 😠 lebo bude tehu 😵 neboj teraz to vynde 😵 😵 😵

sofia2008
8. dec 2011

@timmka vsetky na teba myslime 😵

nurili
8. dec 2011

@ixi z celeho srdiecka ti gratulujem tesiiiim sa spolu s tebou....zajtra to caka mna... 😝

sofia2008
8. dec 2011

@nurili drzim palceeeeeeeeeee 🙂

nurili
8. dec 2011

@sofia2008 dakujem ja som taka nervozna, veeelmi sa bojiiim.....

ixi
8. dec 2011

@nurili neboj zajtra to mas zasebou sice nic neuvidis lebo doki ma blbo otoceny ten monitor ale povie napise takze vsetko ok 😵

sofia2008
8. dec 2011

@nurili uplne chapem..ale bude dobre 😵

nurili
8. dec 2011

@ixi ja zajtra idem k svojej lekarke a ona ma velke LCDecko na stene oproti lehatku priblizne 120 cm tak uvidim kino, hehe dufam ze vsetko dobre dopadne.... 😉

nurili
8. dec 2011

@sofia2008 dakujem za podporu, zajtra budem hlasit len dobre vysledky....dnes som bez spanku urcite 😝

sofia2008
8. dec 2011

@nurili presne tak..ja som nespala celu noc, ked som si vecer urobila test a bola som v soku 😀

nurili
8. dec 2011

@sofia2008 ja som si pred vcerom urobila este ten digitalny a potvrdil mi aj tyzdne vsetko jak ma byt no napriek tomu sa HCG moze zvysovat i ked je vacok prazdy? ja umrem od zialu ak by sa nieco po toto....

sofia2008
8. dec 2011

@nurili toto neviem, ale verim, ze vsetko dopadne dobre.. 😵

nurili
8. dec 2011

@sofia2008 dakujeeem musim sa pozitivne naladit....no, keby to tak aj islo... 😉 😵

katkaveseleniova
8. dec 2011

Ahojte. Som tu prvý krát a som rada, že som našla takúto tému. Momentálne s manželom čakáme na schválenie od poisťovne na IVF a mám dosť veľké obavy z toho ako to celé bude prebiehať. Môžem sa spýtať vás žienky, ak by ste mi vedeli poradiť ako dlho zhruba prebieha ICSI? Ja mám taký strach... neviem, či to zvládnem.

matelko1
9. dec 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@katkaveseleniova tak zalezi ako mas protokol,ci dlhy,alebo kratky.....ja som si pichala 10dni injekcie gonal,potom bol vyber jajok a o 4 dni-predlzenej kultivacii vklad....

ixi
9. dec 2011

@nurili myslim na teba drz sa 😵

deni73
9. dec 2011

@katkaveseleniova Každá sme to zvládli. Herman ti postupne všetko vysvetlí, musíš sa veľa pýtať, a ostatné tu na fóre sa dozvieš, neboj sa 🙂 ICSI je už metóda na oplodnenie vajíčka. Veľa šťastia

timmka
9. dec 2011

tak baby, hcg mi kleslo o 100, chceli ma dnes vycistit, ale volala som dr. tak mi poradil aby som sa nedala, tak som odmietla, ze vraj som mohla cakat dvojcata a jedno odislo, preto spinim, tak ja tomu nechcem verit, ale uvidime, uz si nadej nerobim ☹ len zvladnut a pockat dva dni, v nedulu opat hcg ☹

linka
9. dec 2011

@timmka ☹ mozno preto kleslo,lebo tam boli dve a ked jedno odislo,tak hcg kleslo,neboj sa,to druhe bude bojovat a hcg v nedelu bude dobre,myslim na teba ☹ 😉

timmka
9. dec 2011

@linka no ja tomu neverim, ale chcela by som aby som sa rozkrvacala a neisla na cistenie, potom budem musiet dlhsie cakat na ket

linka
9. dec 2011

@timmka a na utz nieco videli? ty si mala aj icsi?

timmka
9. dec 2011

@linka nerobili mi, vraj pri takej hodnote nic neuvidia ☹

linka
9. dec 2011

@timmka och moja ☹ je mi to luto,teraz len cakat do nedele... 😒 ale kvoli comu ta chceli vycistit,ked to druhe tam je??

timmka
9. dec 2011

@linka moja ja neviem ci tam to druhe je? to len dr,. povedal, ze sa moze stat, ze tam su dve babatka a ze jedno to vzdalo, preto to spinenie a pokles hcg, ale ja som mu na to povedala, ze som mala vlozene jedno embryo, tak on ze ci nepoznam jednovajecne babatka, tak ze kludne som mohla cakat dvojky, ale pri dvojkach by nebolo take hcg ☹ , ja tomu neverim, placem jak salena, vies co to musi pre mna bytM???? lezim na gynekologii, su tu mamicky s bruskami a ja revem ze som asi potratila ..... to je strasne moja, neprajem to nikomu ☹

matelko1
9. dec 2011

@timmka tak to ti verim,ze si hotova a nevies na com si....ale keby,ze ti urobili utz,tak tam by bolo vidiet.mne hned robili utz a aspon som vedela na com som.....

ixi
9. dec 2011

@timmka moja zlata mas to tazke a to ti ktory doki povedal? hcg by sa malo kazdy druhy den zdvojnasobovat....no pevne verim ze ti to dobre dopadne myslim na teba 😔 drz sa moja

timmka
9. dec 2011

@ixi ja viem, no mne kleslo, ja tomu neverim ze mu stupne, ale herman mi povedal, aby som pockala, vraj mozem preto spinit, ze mi jeden plod odchadza, ale to hcg je velmi nizke, tak tomu neverim ☹

ixi
9. dec 2011

@timmka no sak pockaj zato nic neda silno drzim secky palce co mame doma