Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
7. mar 2009

uz mam popratane aj skoro dovarene 🙂 🙂 aj vyprate zachvilu 😀 😀 som takaaaaaaaaaa sikulka 😅 😅 😅
evka co porabas?

gerena
7. mar 2009

a aby som nezabudla, skoro som podpalila kuchznu 😝 😝

eva7780
autor
7. mar 2009

ja uz tiez mam popratane,navarene ale kuchyna ostala cela,co si robila kde si takmer vyhorela? 😀

eva7780
autor
7. mar 2009

žeby od toho,že si sa nemohla dostať k pc 😀 😀

gerena
7. mar 2009

😀 😀 utierku som smarila velmi blizko ohna 😉 ale pohoda

eva7780
autor
7. mar 2009

tak to ano,aj mam doma par obhoretych 😀 ale žijeme a to je hlavné 😉 a čo dobrého si varila?

gerena
7. mar 2009

kuraciu polievocku, perkelt zo zaludkov a grilovane prsicka, hranolky a sopsky salat..........ufffffffffffffffff mam na tzyden co jest 😀 😀 ako pre armadu

eva7780
autor
7. mar 2009

to teda hej,akoby si chystala svadbu 🙂

gerena
7. mar 2009

teraz si dam kavu a budem oddychovat 😀 😀

puglee
7. mar 2009

ahojte 😵
ger injekcijku už mám....dia mi až domov priniesla, je zlatá 🙂........zabudla som sa pýtať koľko treba doplatiť
...takže už oddychujete gazdinky 🙂

lusinkaj
7. mar 2009

ahojte baby,ten konik ma s...e,nechce sa mi od rana pripojit... 😠 😠
co robite?ja som domka a mam velkeeeee nervy.... 😠

lusinkaj
7. mar 2009

nechce mi pridavat prispevky 😠 😠 😠 😠

eva7780
autor
7. mar 2009

lusi ahoj zato mas nervy? 😕
puglee ahoj
idem aj ja na kavu

puglee
7. mar 2009

ahojte evi a lusi 😵
....veru, koník dnes čosi hapruje 😖
lusi, prečo máš nervy?

lusinkaj
7. mar 2009

evi ahoj,aj preto aj za nieco ine...zase sa nam pokazilo auto,isli sme na navstevu a sme sa vratili z pol.cesty a rovno do servisu.... 😠

lusinkaj
7. mar 2009

ahoj puglee,to sa nam uz stalo 2x...nieco usetrim a vsetko miniem na auto opravu... 😠
idem fajcit,nech sa ukludnim....taze musime asi kupit nove auto a moje ivf sa odklada na niekolko rokov...

eva7780
autor
7. mar 2009

lusi tak to ti nezavidim a ivf neodkladaj 🙂 ty fajčíš?

csilla76
7. mar 2009

Ahojicek,pekny vikendik vam zelam a zajtra krasny Den Zien 😵

😀 😀 😀 😀

puglee
7. mar 2009

lusinka nebuď 😠 😠 😠 ...........a cigareta neukľudňuje, to len v podvedomí si myslíš........s autom to je už raz tak, my sme naše tiež len teraz dosplácali a v priebehu dvoch mesiacov už máme druhý krát puknuté predné sklo ☹

puglee
7. mar 2009

ahoj csilluš...nám chlapi v robote už v piatok blahoželali aj ružu sme dostali 😅

lusinkaj
7. mar 2009

evi musim odlozit,lebo ak kupime auto tak na ivf nebudu peniazky a nie to este potom vychovavat dieta...
nefajcim,len ak mam nervy... 😠

lusinkaj
7. mar 2009

idem pratat,aspon sa tak ukludnim... 🙂

janapo
7. mar 2009

ahojte kocky 🙂 vcera ste mali riadnu vecernu session 😀
ako travite den? lusi sa uz ukludnila? 😉

puglee
7. mar 2009

ahoj janapko 😵
...ja tak ako v sobotu...žienka domáca 😀....a ty?

janapo
7. mar 2009

ja tak ako odkedy som tehu 😀 doma bordel ako v tanku, moj vrcholny vykon bol akurat dnesny obed 😝 manzel cosi majstruje so svokrom v pivnici takze niet tu nikoho kto by trosku poupratoval 😀

puglee
7. mar 2009

...som odskočila umyť riad 😝 ....kašli na neporiadok, ja som minulú sobotu ani prstom nepohla, som preležala v posteli, lebo na mňa čosi liezlo......a ty si doma od začiatku tehu?

kuspitka
7. mar 2009

Ahojte.mam problem a potrebujem pomoc.niekomu sa stalo ,ze nestal mrchu aj ked bral decapeptyl???

gerena
7. mar 2009

dnes je den zien? nie zajtra?
janapko kasli na pratanie.........aj tak si musis zvyknut na bordel pori dvojcatach 😉 😀 😀

janapo
7. mar 2009

puglee, ano som doma od odberu a nelutujem, lebo ktovie ci by sa bobaciky udrzali keby som stresovala v robote a lietala kade tade po svete 😒
kuspitka ahoj, ja ti zial neviem pomoct, nemala som takyto problem...a meska ti uz dlho?

beadz
7. mar 2009

caute babizne. konecne sedim. od siedmej rana makam ale uz dost. o chvilu zacina hokej, tak som to celkom pekne stihla. idem si vas precitat aby som nebola mimoza 😀