Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
12. jún 2012

@linka jeeej aka alchymia🙂 fuu....a ty uz mas prve za sebou ivf? bolo uspesne ci nie? a teraz ides na druhe s mrazacikmi alebo si si musela od zaciatku setko vybavovat??

linka
12. jún 2012

@cerkutka ano mam prve za sebou,sice bolo uspesne,ale len na chvilu,co uz...idem na druhe ivf,vsetko odznova,ziadost nova a znova pichanie,ale nevadi,verim,ze to bude uspesne...mrazacikov uz nemame,lebo som si bola pre vsetky 😉

slavka_2012
12. jún 2012

@linka ahoj,,,takze uz mas za sebou aj KET? mna to len caka 1IVF neuspesne:(,,mam este mrazacikov tak to idem skusit 😉 verim ,ze to uz bude uspesne a zahriznu sa na celych 9mesiacov 😀

linka
12. jún 2012

@slavka_2012 ahoj,ano mam za sebou dva kety....a kedy chces skusit?drzim prsty,aby sa poriadne zahryzli 🙂

cerkutka
12. jún 2012

@linka to mi je luto:( a vies preco si potratila?? povedal ti to lekar? a mala si 2 alebo iba 1 vajicko vlozene?

slavka_2012
12. jún 2012

@linka dakujem 🙂 este neviem,,18.6. som objednana k dr. Hermanovi tak uvidim co povie...pojdem hned na to a asi to bude aj tento mesiac 😉

cerkutka
12. jún 2012

@slavka_2012 a uz mas potvrdene papiere z poistovne??

slavka_2012
12. jún 2012

@cerkutka ja som samopladca tak nemusim na nic cakat 😉 ja som si aj IVF hradila sama ☹

cerkutka
12. jún 2012

@slavka_2012 ojojooooj....drahe to je ked platis sama?? mozes mi to poslat aj do spravy...lebo mne ked ta sprosta poistovna neuzna...tak asi budem tiez platit sama...

linka
12. jún 2012

@cerkutka dakujem...neviem preco,nemam sa k tomu vracat,ze mam verit,ze to raz vyjde...prvy krat mi vkladali jedno,druhy a treti po dve 😉
@slavka_2012 a kolko mas este mrazacikov?

slavka_2012
12. jún 2012

@linka mam dvoch mrazacikov 🙂 ja viem,ze to nieje vela,ale verim ,ze teraz to vyjde 😉

linka
12. jún 2012

@slavka_2012 urcite budu tie prave 😉 preco si uz samoplatca? mas za sebou 3 ivf hradene poistovnou? 😕

slavka_2012
12. jún 2012

@linka poistovna preplaca len do 38roku zeny a ja som mala v aprili 39r ☹ takze si platim uplne vsetko ☹

anuliktula
12. jún 2012

@cerkutka juuuj kazda znasa laparku inak.......10 dni PN sa mi zda moc vela ale zase cez vikend asi nebudes este schopna festivalovat, mozu Ta trosku pobolievat ranky, ale nic hrozne to nie je, asi by som isla radsej na festival,aspon si vyvetras hlavu, ak Ta Herman neposielal na laparku ,a poistovna Ti schvali ziadost bez toho,tak to zbytocne nepodstupuj

cerkutka
12. jún 2012

@anuliktula preco? chcem vediet ci dovod preco nemozem otehotniet je neprechodnost vajickovodov, lebo inak fakt neviem ...sme si dnes s mojim dokym presli vsetko a povedal ze to je posledna moznost co by este skusil testnut...tak to proste chcem vediet a aj celkovo do buducnosti, vies...ked mi pridu na to ze mi nieco je tak potom zbytocne sa budem nadejat kazdy mesiac ze co ak.....budem vediet ze proste nic...a budem si uzivat zivot a zameriavat sa na ine veci a zabudnem na to...

lilli202
12. jún 2012

@cerkutka tak dobre ked okrem toho my posle papiere do poistovni.tebe este neprislo nic?bola si sa objdenat moja.jujuj velká odvaha.ale neni to nic hrozné.prvy den ty urobia druhy den odides.nic také.mne také dve malé rany ostali.tak vies co mne to urobili vo stredu vo stvrtok okolo 11-tej som uz doma bola a v piatok som uz varila.neboli to proste len tie rany ako sa hoja tak to sa natahuje .a ked ty uz vyberú stehy tak to uz budes oké.

klaudiak33
12. jún 2012

@linka Ahoj.ty kedy si absolvovala u dr.Hermana IVF?Teraz niekedy?Ja tiez tam chodim a teraz cakame na papiere z poistovne.Chcem sa ta spytat ako to potom prebieha?mohla by si mi to vsetko napisat?chcela by som dopredu vediet,ze co a ako.Kedy zacinas brat tie tabletky a tie injekcie?kedy sa potom zacina ten cely proces?a kolko to stoji?Dakujem.

linka
12. jún 2012

@klaudiak33 ahoj,na ivf som bola tento rok v januari,ked mas kratky protokol zacnes od 1-2DC,ked dlhy tak od 21-22DC,pri kratkom uz pichas v prvy den,ja som mala gonal a na taky 6 den som pridala cetrotide,potom som isla na sono aky mam pocet vajok,v ten den som pridala aj fostimon,na 10 den som koncila s pichanim a isla vecer na pregnyl,den pauza, nasadila som utrogestan,na 12 den som mala odber vajok,v ten den mi nasadili duphaston a estrimax,embryjka nam kultivovali 5 dni a urobili vklad a potom uz len cakas na vysledok a papas lieky,nas vyslo na 1200 eur,mali sme aj ICSI a aj mrazenie,konecna cena-plus minus 😉
aky mas protokol? aj ja cakam na papiere z poistovne a ideme na druhe ivf 🙂

lilli202
12. jún 2012

V kosiciach kde je nejaky dobry urolog

katkaveseleniova
12. jún 2012

@cerkutka ahoj, nedá mi nenapísať ti, vyššie som si prečítala, že sa chystáš na laparku (z vlastného rozhodnutia, aspoň som tak pochopila). Chcem ti napísať svojú skúsenosť: O dieťatko sme sa snažili 4 roky, predtým ako sme navštívili centrum gyncare, tam sme boli prvýkrát v septembry, urobil nám s manželom vyšetrenia a zistili, že manžel má len 9% kvalitných spermiok a anovulačný cyklus, predčasne zlyhávanie vaječníkov a zvýšený prolaktín, čo som potom riešila u endokrinológa. Podľa lekára nebolo možné ani IUI iba IVF. Poslali sme žiadosť do poisťovne, no tá nam neschválila, vraj preto, že som ešte nemala IUI. Z vlastnej iniciatívi som sa rozhodla, že podstúpim laparku (to bolo koncom februára) zistili mi, že mám endometriózu a jeden vajíčkovod upchatý, tak sme poslali papiere znova do poisťovne, schválili nám a v máji som mala začať stimulovať, bola som ešte na tú prvu injekciu na 21DC, lebo som mala dlhý protokol a čakala som na ms. Lenže tá neprichádzala a neprichádzala, bolo mi strašne zle, tak som si zo srandy urobila tehotenský test a zistila som že som tehotná 🙂 Takže laparka má zmysel, mne veľmi pomohla.

klaudiak33
13. jún 2012

@lilli202 Ahoj.Manzel bol teraz u dr. Horvatha je dobry vsetko povie co a ako.Ordinuje na Furci na poliklinike Vychod.Skuste tam.Teda neviem aky mas problem.

tromboska
13. jún 2012

Ahoj Klaudiak33, manzel tiez platil 20 EUR za zalozenie karty?

tromboska
13. jún 2012

Ahojte, viete mi poradit lekara v Kosiciach na vysetrenie TORCH? Dakujem.

susanci
13. jún 2012

Ahojte žienky..mám ist v pondelok na tretie vysetrenie na kolko sme vzdy objednaný až každý druhý týžden koli tomu že mi vzdy meskaju... sa mi stalo to že krámy som mala dostať až 18 presne vtedy jak mam ist na vysetrenie ale vzdy viem že mi meskaju aspon ten tyzden tak napocudovanie som dostala zase kramy dnes...a teraz neviem ci to nebude problem ..uz som volala aj Hermanovi mám mu zavolať zajtra lebo nemohol rozprávať tak som zvedava čo mi povie..dúfam že to nebude nič hrozné...boože vždy mi meškajú a teraz prídu skôr mna asi prcne :(

lilli202
13. jún 2012

@tromboska aj vam to napisal herman?a ESHRE?vam nenapisal?nam torch vysetrovali na infekcnom.3jula nam ma prist vysledky.

lilli202
13. jún 2012

@klaudiak33 ahoj.my potrebujeme vysetrenie na eshre.nevies ci to robi on?

cerkutka
13. jún 2012

@lilli202 a ty si mala dobre vysledky moja z tej laparky?? vsetko OK?

cerkutka
13. jún 2012

@katkaveseleniova dakujem velmi pekne za tvoju skusenost. Ale som sa chcela opytat ci ti aj nieco robili pocas tej laparky alebo ako si vlastne prisla k otehotneniu?? zistili ti ze mas zapchaty vajickovod ale ti ho dako "pojazdnili?" ci ako si na to prisla ze ti laparka pomohla?? velmi si ma potesila svojou odpovedou🙂

lilli202
13. jún 2012

@cerkutka ja som mala vsetko dobre.ajj my prefukli a tá farba presla takze mam priechodné oby dve.kedy ides na to?

cerkutka
13. jún 2012

@lilli202 jak ti fajne, ja mam taky zly tusak ze toto bude moj problem:( v stredu idem🙂 jaaaaaj...neidem na to mysliet vobec🙂 dnes mam 3tie vyrocie svadby tak si to idem uzit🙂