Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
16. aug 2012

Ahoj lamilka aj mam tak isto stitna zlaza a aj laparko som mala okej manzel ma trocha zly spg vypisal nam papiere do poist. Zajtra mu mam volat pozre sa na to ci nema uz nahodou u seba ako inac brucho boli???

amali
17. aug 2012

Ahoj baby. Ja som mala tak isto robenú laparoskopiu i ked bohužiaľ mne zistili že mám neprechodné obidva vajíčkovody a sprechodniť sa im ich nepodarilo. Trošku bolelo brucho ale ináč v pohode. 😉

lamilka
17. aug 2012

@lilli202 ahoj.joj tak ano brucho este boli, a hlavne ked sa postavim tak mi to vyraza do ramien.dufam, ze do pondelka to prejde,lebo musim ist uz do prace....tak vypise aj vtedy ked je vsetko v poriadku na ivf???to poistovna schvali ked nie je nejaky problem???.....aj tak nerozumiem , ze kde je problem,ked sa zatial nic nenaslo.

amali
17. aug 2012

@lamilka ahoj a herman ti už robil svoje kompletné vyšetrenia?

lamilka
17. aug 2012

@amali ahoj, ano on mirobil tie vysetrenia.no a na poslednej konzultacii ma poslal este na laparku.tak ale je vsetko v poriadku.naozaj uz neviem ze co sa deje.

amali
17. aug 2012

@lamilka a u muža je tiež všetko v poriadku?

lilli202
17. aug 2012

Ahojte no dneska som volala hermimu ziadost je u neho bohuzial neschvalena. Manzel berie lieky tak sa pytaju preco berie tolko liekov no toto som este nezazila. Mam zavolat do pois.o 10dni ako keby som nedostala ziados.ze preco my neposlali no toto .teraz ked my neschvalia???bol uz niekto takto? ?

ixi
17. aug 2012

@lilli202 tak to je sila ja by som im tam tak vynadala by som chcela vediet co by oni robili je to svinstvo,,,, 😠

21majka
17. aug 2012

@lamilka neboj,kazdy den sa to bude zlepsovat a zlepsovat a v nedelu uz budes uplne fit 🙂 Mne laparka dopadla katastrofalne-myslim tym,ze mi robili toho prilis vela,takze zasah do mojho organizmu bol tiez velky ale po 3-4 dnoch som uz bola v pohodicke😀

21majka
17. aug 2012

@lilli202 to nemyslis vazne???Kvoli tomuto ti neschvalili ziadost?a ake lieky berie?Je to fakt svinstvo-tak ako napisala ixi.Moja skus to poriesit,tak ako ti odporucal Dr.Herman....

lilli202
17. aug 2012

Ahoj oxi viidis to aky su o 10dni tam zavolam ale tak im vynadam ze sa rozplacu dneska ma velmi nahnevali. Nemas tam nahodou cislo

lilli202
17. aug 2012

Ahoj majka no no vidis kvoli tomu nevedeli sa do coho zaparat ach ta poistovna. Bere na creva mal ich zapalene tak na to berie zo5 druhov. Ty si kedy poslala??

21majka
17. aug 2012

@lilli202 to vobec nechapem,vsak preto chcete ivf,lebo je niekde zdravotny problem...to sa trochu vymyka logike.A co vam napisal Herman do ziadosti?Myslim,ze ake zdravotne problemy vam tam udal?
Ja som posielala 26.07.buduci stvrtok to budu 4 tyzdne,ale mne to nejako nesuri,lebo ja aj tak pridem az koncom septembra na SK.Skor my to nevychadza...

tankika
18. aug 2012

@lilli202 ahoj, ja mam za sebou 2xket, bohuzial neuspesne, teraz sa chystam na tretie, este mame posledne 2 embryjka zmrazene z 1.ivf. Mne ziadost poistovna tiez neschvalila na prvykrat, normalne som sa rozplakala z toho 😢 , tolko si toho musime vytrpiet ked nemozeme mat babo, prejdeme vsetkymi tymi vysetreniami, operaciami, za vsetkymi papierami treba cakat a nakoniec pride odmietnutie... a pritom im poctivo cely zivot platime, ale ked nieco konecne potrebujeme my od nich, tak sa na nas vyse.u.... nechapem, ako mozu byt v tych poistovniach takí krutí... a to vsetko len preto, ze im chybala jedna polstrankova sprava z nemocnice... poslala som im pre istotu este raz vsetko, aj s tou chybajucou spravou a o 2 tyzdne bola ziadost schvalena... chvalobohu... drzim palce, nech ti to vyjde, pa 🙂

lilli202
18. aug 2012

Majka ani neviem co tam napisal zvalil to na muza ale aj tak co im to trva schvalit boze. Teraz zas cakat aj nervozna som menstruacia prichadza foj vsetko pride naraz ale dufam ze my to schvalia uz

lilli202
18. aug 2012

Ahoj tankika no tak ja neviem preco my neschvalili taky su naozaj foj nahnevali ma velmi teraz. Manzel berie tabletky Pretoria my neschvalili ach Jan len krutim hlavou nad doverou ze vraj najlepsia poistovna hahah

bambula27
20. aug 2012

Juuuj...volala som dnes Dr.Hermanovi, ci schvalila poistovna ziadost....Este ju nemaaaa 😠 😠 😠 Ta VsZP si dava na cas.

xeni81
20. aug 2012

@bambula27 kedy si mu volala? ja keď som skúšala stále mal obsadené? 😠

bambula27
20. aug 2012

@xeni81 juj, az o 13:30 som sa spamätala, dnes som sa v praci nezastavila. Od dnes musi byt Herman na roztrhanie 😀

amali
20. aug 2012

Tak dievčence pichanie zatiaľ v pohode i ked sem tam nejaká modrina ale to nevadí 😉

21majka
20. aug 2012

@bambula27 ahojki bambula a kedy si odosielala ziadost?Tusim niekolko dni predo mnou,vsak?
@amali tak amali,ti prajem nech sa ti modrinky robia co najmenej a nech maju injekcie a lieky ucinok co najlepsi 🙂 🙂 🙂 a aky ti Herman naordinoval protokol?

amali
20. aug 2012

@21majka dlhý ☹

bambula27
20. aug 2012

@21majka ahoj majka 😉 ...myslim ze to bolo 19.7. Asi. Ty mas tiez vseobecnu?

bambula27
20. aug 2012

@amali tak moja drz sa...nech tie injekcie hlavne nebolia. A nesmut, ze mas dlhy protokol, ja by som chcela byt na tvojom mieste, ze uz pichas.... tiez ma caka dlhy protokol

amali
20. aug 2012

@bambula27 tak len pevne dúfam že bude všetko OK, injekcie nebolia 🙂

21majka
20. aug 2012

@bambula27 no ja mam praveze union,ked som odniesla ziadost do poistovne,tak mi tam priamo povedali,ze by nemal byt problem pri schvalovani...ale potom,co sa stalo lilli,tak uz tiez mam pochybnosti,ci daco nevytiahnu aj na mna... 😒

lilli202
20. aug 2012

Tak dufam majka ze tebe nevymislia uz nic ja tam zavolam uz piatok ze co chcu odomna

amali
20. aug 2012

@lilli202
@21majka baby držím Vám palce 😉

21majka
20. aug 2012

@lilli202ahoj lilli, no to dufam aj ja,sice mne uz nic vymysliet nemozu,lebo pri mojej diagnoze uz je to jasne a priatel tak isto ☹ ...ale ty moja,sa ozvi hned ,ako tam zavolas,lebo som zvedava......

cerkutka
21. aug 2012

Caute baby🙂 tak ako som slubila po lete som naspat🙂 prave si citam spatne niektore novinky .....je mi luto Lili 202 ze ti tu ziadost neschvalili ale aj mne vies ze som muslea doplnovat veci a az potom to schvalili, asi je teraz tazka doba co sa tyka preplacania od poistovien takze hladaju rozne priciny preco neplatit.....