Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

dahra
14. jan 2013

@ema263 - napr. v heliose pocas stimulacie IVF (ja som chodila kazdy 2.den), som pekne na utv na monitore videla ako rastu folikuly, vedela som pocty, vedela som priblizne s cim ratat. Sestre Herman utz nerobil pocas stimulky, iba prisla na OPU a rovno jej povedal, co vydoloval. (Inak bola predtym u svojho na vlastnu ziadost, tak videla, ze tam rastie 7 folikul). V Heliose nam dali spravu po celom procese, myslim, ze sestra nic take nema. A 100 E za konzultaciu? My sme nic neplatili v MT. A ci sa niekde mozu embrya stratit, alebo ci doktor nieco nezataji, no neviem zarucit.... ostava nam spolahnut sa...hm

lamilka
14. jan 2013

dievcata ten utrogestan si mam zavadzat len vecer ci aj rano?

pempusik
15. jan 2013

Baby a nie je to divne? Ved predsa za zamrazenie embryi ste platili. A neplati sa nahodou podla poctu? Tak kde s apodeli tie peniaze? Ja chapem, ze niektore nemusia prezit mrazenie a rozmrazenie, ale asi by vam to mal oznamit. :(

karin415
15. jan 2013

@pempusik ahoj 🙂 nie je to casovo narocne dochadzat do martina? citala som tu uz ze viacere dievcata z KE tam dochadzaju, len si to neviem casovo predstavit aj kvôli praci dochadzat tam, ako casto tam chodis? akurat vybarame centrum , bola som viac menej rozhodnuta pre hermana ale teraz ked toto tu citam neviem....

marekmajka
15. jan 2013

tak toto zaujima aj mňa ako často treba dochadzať do martina, napr. od začiatku stimulky až po vklad. Ja som tiež bola rozhodnuta pre Hermana ale teraz už neviem

pempusik
15. jan 2013

@karin415
@marekmajka no ja som este len na zaciatku, bola som tam asi trikrat. najprv na uvodnu konzultaciu, potom na krv na zaciatku cyklu a potom na vyhodnotenie. teraz nas caka iui, ale to chcem zriesit v spolupraci s mojim doktorom, ktory mi urobi usg a na iui uz pojdem do martina.

tromboska
15. jan 2013

@lamilka ja som si davala len vecer, dve tablety.

marekmajka
15. jan 2013

@pempusik a do ktoreho centra?

bambula27
15. jan 2013

@sfera No to hadam nie....Asi nanho poslem markizu 😠

bambula27
15. jan 2013

@hoky ale je velmi zaujimave, ze kazda jedna, ktora tam za posledny cas bola a mala mat par mrazacikov, my zial sme mali mat iba jedneho....tak proste JEDNODUCHO NIE SU. Toto uz je ale prilis divne. A jemu uz neverim ani slovo a nechcem ho viac vidiet.

bettypo
15. jan 2013

@hoky ale informovať by mohol o zmrazenom počte nie? Sú centrá ktoré dávajú správu o zmrazenom počte, číslo vzorky ďalšie doplňujúce informácie. Tu sa málokto dozvie koľko sa zmrazilo a po KET koľko ešte zostalo.
No veď nech napíše niekto kto dostal také presné informácie

sfera
15. jan 2013

@bambula27 som bola presvedčená že tam niečo zostalo z 8 oplodnenych 3 vložené a zvyšok?? Toto nie je s kostolným poriadkom že nás je zrazu toľko! Ja som premýšľala nad DNZS len neviem či by to bolo uplatitelne ale aspoň by sa preverili postupy a celá moja dokumentacia

bambula27
15. jan 2013

@bettypo presne tak. Ziadne take info presne nikto z nas asi nema. A keby len presne.....ja som nemala ani priblizne. Ja mozem kludne aj pochybovat, ci mi vobec nejake mebryjko vlozil...kedze aj vklady robi bez pouzitia ultrazvuku. Ako je to mozne???

pempusik
15. jan 2013

@marekmajka my chodime do iscare.

bambula27
15. jan 2013

@sfera ale vies...nie kvoli tomu, aby sme my od neho nieco vymahali, ale nech sa konecne vrati do cias, ked pomahal a fakt to robil pre tie zufale zeny...a nie pre biznis. Treba s tym nieco robit. Naozaj. Po prve kolko financii clovek na to potrebuje a co vsetko pre to dokaze urobit, trpiet a neviem co este......Uz len kvoli tomu. Naozaj sa v tom nevyznam, ale aj ked to nevieme dokazat, tak sa s tym nieco proste musi dat robit.

bettypo
15. jan 2013

@bambula27 takto by som to nebrala. Jednoducho je málo pravdepodobné že sú všetky embryjká vhodné na mrazenie.
Chýbajú seriózne informácie a prístup. Lebo z tohto stavu čo je vzniká nedôvera
Čítala si všetko čo si pospisovala? Lebo v tých papieroch je nejaké vyhlásenie o mrazení v tomto zmysle

amali
15. jan 2013

@bambula27 ahoj, ja som s hermanom skončila už k nemu viac nejdem a ty kde budeš riešiť dalšie ivf...?

bambula27
15. jan 2013

@amali ahoj. ja som tiez skoncila...ako nech si hovori, kto chce, co chce...uz nie. Mojmu manzelovi tiez nebol od zaciatku sympaticky, ja som mu velmi verila, ale dost bolo. Ja som od oktobra toho zazila dost a naozaj, ono to chce prinajmensom citlivy pristup. A este aj tento tam chyba. Neviem moja...zatial sa nehrniem do dalsieho IVF, chcem si aj psychicky oddychnut a tajne dufat, ze sa to podari prirodzene 😀 ... ale ak by to neslo, vazne uvazujem o Martine. Je to ako pekna dialka. Ale radsej ako sa nechat niekde dobabrat.

amali
15. jan 2013

@bambula27 ale určite to máš do martina bližšie ako ja 😉 , teraz to neriešim možno v apríli...neviem ešte sa s mužom rozhodneme...ale košice už nie...

bambula27
15. jan 2013

@amali a ty si odkial?

amali
15. jan 2013

@bambula27 humenné

bambula27
15. jan 2013

@amali o 70km to mam blizsie 🙂 Ved nevadi. My to teraz tiez neriesime, ale.....ak tak sa mozme potom nejak dohodnut a supneme sa tam spolu. Dojdes do PO a odtial pojdeme spolu. Aspon nas benzin vyjde lacnejsie 😉

amali
15. jan 2013

@bambula27 no super... 😉

bambula27
15. jan 2013

@amali no a nie? 🙂 Bude to ovela lepsie. Aspon by som v takom niecom mala niekoho, kto to bude prezivat so mnou osobne 🙂

amali
15. jan 2013

@bambula27 a ty by si kedy chcela začať zas s ivf...?

bambula27
15. jan 2013

@amali moja, fakt neviem. Herman mi povedal, ze aj tak to chce pauzu, ze tak najskor v aprili. Ale ja budem tajne dufat, ze PanBozko sa rozhodne inak, ze aj z motyky vystreli a sa podari prirodzene 😀 No ale uvidime. Teraz naozaj este neviem. Ale tu konzultaciu by sa v Martine urcite oplatilo absolvovat

amali
15. jan 2013

@bambula27 ja by som chcela niekedy v marci, ked budú lepšie cesty, u mna prirodzene nepripadá do úvahy iba keby sa stal zázrak ☹ prajem ti aby si mohla otehotniet prirodzene je to predsa lepšie ako trepať do seba tie hormóny...

bambula27
15. jan 2013

@amali Hm...vies, ja ak by mal manzel lepsie vysledky, tak by to mozno slo aj prirodzene, aj ked mam PCO, vraj to nie je nemozne. Tak sa chystam aj MACU kupit manzelovi, skusime tabletky....a uvidi sa. Ale na tu konzultaciu by som tam urcite sla. Dohodneme sa 😉 A moja...zazraky sa predsa deju... 😉

amali
15. jan 2013

@bambula27 u mna asi nie...možno musím zmaniť partnera 😀

slniecko001
15. jan 2013

@amali ja som zmenila a podarilo sa prirodzene, aj keď bohužiaľ bolo mimomaternicové 😀