Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
15. jan 2013

@amali mas v plane? 😀 ja urcite nie

amali
15. jan 2013

@bambula27 ani ja nie...to bolo pre pobavenie 😀

hoky
15. jan 2013

Ahojte žienky fakt sa nikomu nezvýšil menopur? Potrebujem len pár ampuliek.

felixina
15. jan 2013

dievcata, ja sa pridavam tiez so skupiny nespokojnych...tiez sa nam vyparili zmrazene embrya. Odisli sme do Martina a sme spokni. Ak Vam mozem poradit zmente centrum v Martine su 2 dobre centra a to cestovanie sa da vpohode zvladnut. Ja som chodila na kontroly tak, ze o 12.00 som uz sedela v praci v KE. Aj ked bolo vela ludi nikdy som necakala viac ako 20 min.

anuliktula
15. jan 2013

baby ja som u hermana skoncila po oznameni vysledkov, teraz chodim do heliosu v mt, zatial som spokojna, to cestovane sa da zvladnut, a s odbery vam urobi aj vas gynekolog, vysledky len poslete a odkonzultujete po telefone,, naozaj sa snazia to ulahcit

pempusik
15. jan 2013

Nuz baby, vidim, ze by sme mali zalozit novu temu "Cesta z KE do MT,kto saprida" 😀. Takto by sme si mohli rozplanovat cestovanie 😀

marekmajka
15. jan 2013

pridam sa do temy "Cesta z KE do MT,, 🙂

bambula27
15. jan 2013

@pempusik som medzi prvymi, ktore sa hlasia 🙂

anuliktula
15. jan 2013

@pempusik aj ja sa pridavam

slavka_2012
15. jan 2013

aj ja sa pridam 😉 ja som uz bola v MT aj na konzultacii 🙂

bambula27
15. jan 2013

@slavka_2012 ano??? A????

renie77
16. jan 2013

tiež sa k vám pridávam....som po dvoch neúspešných IVF, prvé Ferticent BA, druhé teraz v decembri v Gyncare, s veľkým sklamaním som si tiež povedala nikdy viac, tiež už mám za sebou prvú konzultáciu v Heliose a ľutujem, že som tam nešla hneď na začiatku....takže na cestu z KE ( v mojom prípade SNV ) - Martin sa pridávam...a keď tak pozerám, tak nám treba celý autobus 😉

anuliktula
16. jan 2013

@bambula27 pozerala si ten inofolic co som tu uz raz spominala.....s nim to mozno pojde aj prirodzene

slavka_2012
16. jan 2013

@bambula27 prvy dojem uzasny a ten pristup sa neda porovnavat,,,cakam na mrchu a zacinam kratkym protokolom 😉

renie77
16. jan 2013

@slavka_2012 u koho ste boli? inak zaujímavé, väščinou je v Heliose dlhý protokol, ale aj mne povedala Dr. že keď bude mať význam ešte ísť do ďalšieho IVF tak jednoznačne krátky protokol. Ale ozaj, že sa to nedá porovnať s Košicami ten Martin, i keď som už troška opatrená v "prvých dojmoch"

renie77
16. jan 2013

Mňa v Košiciach okrem iného sklamalo aj to, že si kurnik priplatíš Embryoscope a na otázku pre transferom že akej kvality sú embryá dostaneš odpoveď že hm, dobré....pričom v Embryoskope sa všetko vyhodnocuje, embryá sú vkuse monitorované, takže ti aj na monitore ukáže, ktoré sú vhodné na prenos, na mrazenie, všetko, ja pochybujem, či tam vôbec boli, nikto ti nič neukáže, čakala som aj pohovor s embryológom, že ti poukazuje, vysvetlí....v Bratislave aspoň za nami prišiel, povedal, koľko bunkové sú, vklad bol pod kontrolou ultrazvuku, videli sme ich aj na monitore, dostala som aj fotku z ultrazvuku a v Gyncare nič....a jedno embryo nám tiež mimochodom ostalo visieť niekde v ľufte, keď tak čítam predošlé príspevky, tak zbytočne ešte po ňom pátrať....

bambula27
16. jan 2013

@anuliktula vies, co? Citala som vtedy to forum, vyzera to zaujimavo....urcite chcem vyskusat nieco takto prirodzene, cize urcite maca pre manzela, dame si skontrolovat SPG a rozhodneme sa co dalej.

bambula27
16. jan 2013

@slavka_2012 tak vela stastia, moja...nech dojdete do stastneho "zaciatku" tehu ;)

slavka_2012
16. jan 2013

@renie77 ja som v Iscare Martine 🙂 viem ,ze ani zmena caru nam nezaruci aby sa to podarilo,,, skusime a uvidime 😉 ale prvy dojem z mudr. Gala a personalu bol vyborny 😅

slavka_2012
16. jan 2013

@bambula27 velmi pekne dakujem moja 😉 ja ti prajem aby sa ti to na 3x uz konecne podarilo 😵 😵 😵 vela stastia do dalsieho boja 😉

bambula27
16. jan 2013

@slavka_2012 dakujem krasne....musime to nejak dobojovat

renie77
17. jan 2013

@slavka_2012 jááj, ja som v Heliose....ja som tiež mala veľmi dobrý pocit z nich, tak dúfam, že sa to podarí....ty už ideš ao samoplatca?kolké IVF?

mtb22
17. jan 2013

Ahojte, my sme boli minuly tyzden prvykrat v gyncare v KE, a v pondelok mam ist druhykrat, ale.....dojmy katastrofalne.
Aj ja manzel sme mali velmi zle pocity. Cele to bolo o nicom a to vysetrenie bolo velmi bolestive.... Uz tie vysetrenia dokoncime ale hned po nich slapeme do Martina, nenecham si to robit u Hermana!

amali
17. jan 2013

@mtb22 ahoj moja, ale u neho budeš za tie vyšetrenia platiť 100eur...takneviem či si ich dokončíš...lebo v martine budú robiť zas to isté odznova i ked ich budeš mať

tinusasa
17. jan 2013

ahojte baby 🙂 v Martine sa plati tiez za vstupne vysetrenia ?

labanka
17. jan 2013

vidim, ze vela kociek z Gyncare odchadza, cim to bude ....no to su mi veci, pan doktor Herman, nejako mu to upada....
nas tak odfajcil, ze chudak zabudol pytat peniaze za spermiogram 😀 😀 😀

renie77
17. jan 2013

@tinusasa v heliose za spermiogram 17 Eur + nejaké tri eurá za odber krvi - horm. profil atď., inak zatiaľ nič....ale stovka to určite nebude

tinusasa
17. jan 2013

@renie77 cize vysetrenia to iste co v gyncare ?

tinusasa
17. jan 2013

@renie77 my sme boli na prve IVF v splne ale hruuuza ☹ tak sme zmenili na centrum gyncare a sme po vstupnych vysetreniach a najblizsie kramy sa mame ozvat. Po tych vsetkych komentaroch co ste tu napisali baby tak som zneistela 😒

renie77
17. jan 2013

viacmenej áno....len s tým rozdielom, že sa nám venovala doktorka v martine podstatne viac a dlhšie, aj spermiogram robia ževraj podrobnejší v martine, my sme boli len raz na úvodnej konzultácii, zobrali mi krv asi do troch ampuliek na všetko možné + spermiogram a teraz mám ísť na tretí deň cyklu ešte raz na krv, skontrolovať FSH a AMH, a potom sa uvidí, či sa bude vypisovať žiadosť na tretie IVF alebo to nemá zmysel. u nás sa už ale vedelo, kde je problém a čo treba, ale keď ide niekto ešte len na prvé IVF, resp. nevie sa kde je problém, tak robia komplet hormonálny profil, čiže trikrát za cyklus na krv.....ale vždy sa dá s nimi dohodnúť, dať si spraviť horm. profil u svojho gynekológa.....ale platí sa len tých 17 eur za spermiogram + nejaké dva tri eura za odbery krvi, inak to ide cez poisťovňu. ja som tiež veľmi nepochopila, za čo sa v Gyncare doplácalo tých sto eur, keď okrem spermiogramu išlo všetko cez poisťovnu 😨