Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
19. okt 2013

@jaja9891 ahojki,uz som strasne dlho nebola na tomto fore 🙂 .Vsak uz ani nemam tak vela casu,pretoze vdaka Dr.Hermanovi z Gyncare mame krasneho zdraveho 2 mesacneho synceka 😀 😀 😀 .Ja som mala endosku velmi rozsirenu a prirodzene otehotniet bola sanca uple minimalna.Takze najprv laparka,potom preliecovanie 3 mesiace a tak ivf.A podarilo sa hned na prvy sup.Takze nevahaj a ked mas endosku,radsej chod na laparku nech mas vo vnutri vsetko vycistene a uvidis,ze sa zadari aj tebe.Drzim prsteky 🙂

karin415
19. okt 2013

@jaja9891 ahoj, uvodne vysetrenia sa platia a stoja 100e, zvysok podla toho co vsetko budes musiet absolvovat alebo si budes chciet priplatit, dozvies sa to po úvodných vysetreniach 🙂 ako ti uz pisala @matelko1 dr.Herman je najväcsi odbornik na IVF, podla mna kludne môzes ist na uvodne vysetrenia do viacerých len si vsade za to urcite zaplatis

jaja9891
19. okt 2013

@21majka dakujem za info,ja som mala endometricke cysty,tie my odstranili,ale mam mnozstvo zrastov,teraz som po 6 mesacnej liecbe,cakam kym mi nabehne cyklus a chcem navstivit CAR,len sa neviem rozhodnut pre to spravne,lebo ma posielaju za Toporcerovou,ale citam tu o Hermanovi same pozitiva... tak dufam,ze aj nam pomoze a podari sa na prvy sup... velmi sa bojim co nas caka,ale snad sa uz aj na nas usmeje stastie,lebo ani za pol roka som tuto spravu nestravila... tak to je super,ze to vyslo na 1x,uzivajte si drobca 🙂

jaja9891
19. okt 2013

@karin415 dakujem z ainfo,v cennikoch niektorych CAR som si vsimla,ze prvy pohovor hradi poistovna,preto som sa pytala ako je to v GYNCARE,kedze nemaju uverejneny cenik... tak uvidime,ved co by sme za to nedali? 🙂

21majka
19. okt 2013

@jaja9891 hlavne sa nevzdavaj a neboj,uz ta nic katastrofalne necaka...ja som lietala stale hore-dolu z Irl na Sk kvoli kazdemu jednemu vysetreniu a kontrole a zvladla som to.Nieje to nic hrozne,ja som to brala uplne v pohode,mne to vsetko pripadalo ako jedna velka preventivka u gynekologa 😀 😀 😀 Drzim prstiky

jaja9891
20. okt 2013

@21majka no nevzdavam,kym mam nadej,snazim sa bojovat... myslim,ze po tej operacii a 2 tyzdnoch v nemocnici ma uz nic neprekvapi... snad sa coskoro budem tesit aj ja z baba 🙂

21majka
20. okt 2013

@jaja9891 urcite ano,hlavne to musis brat vsetko tak,ako keby to bolo iba nejake preliecovanie 🙂 Nestresuj sa a ani ked uz budes brat injekcie fakt sa nicoho neobavaj,lebo podla mna je hlavna psychika 😀 .Viem,ze sa mi lahko hovori,ale ja ked som si pichala injekcie do brucha,tak som to brala s humorom,ze uz som ''profesionalna sestricka'' a casom sa mi to aj zapacilo 😀 😀 😀

jaja9891
20. okt 2013

@21majka ano to viem,psychika je silna vec,ale ako vravis,lahko sa hovori a tazsie sa to robi...ale ja sa na to aj tesim,lebo to bude dalsi krok vpred a nie stat na jednom mieste ako doteraz 🙂 a kolko bolo tych injekcii,vela?a sama si si pichala?

jaja9891
20. okt 2013

@21majka este som sa ta chcela spytat, co vsetko si si priplacala k IVF,citala som tu nieco o nejakom lepidle a tak... PK,ISCI... oplati sa to...aj KET?

valaquenta
20. okt 2013

aj ja sa chystam do ke na ivf. mam uz podanu ziadost zaciatkom tohto mesiaca a uz len cakat na schvalenie.mam endometriozu a pcos. som mesiac po laparoskopii a uz len cakat.tak snad do konca roka sa uz podari.ja som uz tehotna bola pred 3 rokmi ale som aj potratila.vobec neviem ako to bude trochu sa bojim ale aj tesim.

21majka
20. okt 2013

@jaja9891 no dost,najprv po jednej (diphereline) kazdy vecer do brucha pod kozu,myslim ze tak 2 tyzdne a potom ti prida k tomu gonal alebo pregnyl.Samozrejme,ze sama,prave preto ma to uz po niekolkych dnoch zacalo bavit 😀 😀 😀 No a na ivf sme mali isci,pk a my sme si dali aj embryoskop a este potom 200eur za zmrazenie zvysnych 2 embrii.Aj ked ani netusim,ako dlho ich nechavaju,ze ci rok-dva?Chceli by sme potom o rok este jedno dietatko,ked sa nezadari prirodzene,ze by sme si zasli do centra este po tie nase zmrzlinky 🙂 🙂 🙂

matelko1
21. okt 2013

@jaja9891 ano priplatit si mozes lepidlo,predlzena kultivacia a ked ti doki odporucil ICSI tak aj to.KET sa robi vtedy ked ti nevyjde ivf a mas zmrazene embrya..a za zmrazenie sa tiez plati

jaja9891
21. okt 2013

@21majka no tak to je super,ze vam to tak pekne vyslo 🙂 tak pockam si na cyklus a hura do toho 🙂

jaja9891
21. okt 2013

@matelko1 no tak nad tym som aj ja rozmysla,vsetky tieto veci si priplatit,len aby to vyslo 🙂

jaja9891
21. okt 2013

@valaquenta mne este nenabehol cyklus,ale som zvedava a aj sa tesim,ze sa to uz blizi,len nech to dobre dopadne...a do ktoreho centra v KE sa chystas?a uz ti nedavaju sancu na prirodzene otehotnenie?

vivera
21. okt 2013

Ahojte, je tu niektora, ktorá ma prenos tento týzden?

noemyy
21. okt 2013

už druhé neúspešné IVf to je hrozné ☹

vivera
21. okt 2013

@noemyy je mi to luto. vela sil do dalsieho boja.

kamkika
21. okt 2013

@amali Mas uplnepravdu, pristup uplne o nicom, nic nepovie, nepoda informaciu ani o stave embryi, ked sa ho nieco opytas, pomaly Ta vysmeje, no otras. Nieco take som uz dlho nevidela. Aj ja som k nemu chodila, a uz davno som to olutovala nakolko to bola len strata casu...

noemyy
22. okt 2013

má niekto skúsenosť, že chodil k Hermanovi a potom išiel do Martina napíšte prosím že bolo vidieť rozdiel.

slavka_2012
22. okt 2013

@noemyy ja som chodila do Gyncare a teraz chodim do Iscare Martin...neda sa to porovnat........ja som tam maximalne spokojna 😉

noemyy
22. okt 2013

@slavka_2012 a v Martine si už otehotnela?a cenovo je to tam ako?

slavka_2012
22. okt 2013

@noemyy ja som samopladca,tak si hradim uplne vsetko sama,,,,,,,ovela menej som platila v Martine za to iste co som platila v Kosiciach a o pristupe a komunikacii nehovorim 😉 bola som 2X na IVF a jeden Ket v Kosiciach a nič ☹ v Martine to vyslo na 1x no skoncilo to v 11tt MA 😢 dnes som bola na krv a HCG 490 potichucky sa tesim a verim,ze tentokrat to vydrži až do porodu 😉 nenadavam na Hermana ma tiez dobre vysledky ,ale ja som uz tam dalsi pokus absolvovat nechcela.

valaquenta
22. okt 2013

@jaja9891 chodim do gyncare.brala som lieky na pcos metformin rok a nepomohli a uz je to 8 rokov co sa snazime a este k tomu endometrioza tak uz asi nic ine neostava len ivf.tak snad buduci mesiac.

jaja9891
23. okt 2013

@valaquenta je to tazky boj.... mna si momentalne lekari pohadzuju hore dole a nevedia sa zhodnut ani v liecbe :( ale musime dat hlavu hore a nabrat vsetky sily,aby sme sa uz aj my konecne tesila z babätka 🙂

noemyy
24. okt 2013

@slavka_2012 tak držim prsty nech to dotiahneš do konca až sa budeš tešiť z krásneho bábätka.Kolkokrát si asi chodila do Martina kým si išla na IVF. Prečo si už samoplatca ked si bola ešte len dvakrát na IVF?

slavka_2012
24. okt 2013

@noemyy velmi pekne dakujem 🙂 zle si ma pochopila 2x som bola na IVF+ 1xKet v Kosiciach a 3xIVF v Martine...vlasntne tento pokus je moje 5IVF,,,,,a samopladca som od sameho zaciatku lebo som uz mala 38rokov ked som zacala 😉 bolo to 3x na krv a sono a potom este na odber a vklad 😉

jaja9891
16. nov 2013

Ach zienky,neviem sa rozhodnut,bola som na prvej konzultacii v Splne v KE pri dr. T. a cez email som komunikovala s dr. G. z ISCARE v MT,ona mi vravi,aby som sa pokusila prirodzene cca tri mesiace a potom hormonalny profil,priechodnost vajickovodov a dr. G. mi vravel,ze necakat a rovno na IVF,kvoli rozsiahlej endo... no terza si vyberte,ved je to zakerna choroba,kopa penazi a moje telo.... manzel je z toho nestatsny a ja este viac!!!!! :( co robit,aky je Herman?citam na neho aj to a aj to....

matelko1
21. nov 2013

@jaja9891 pytas sa aky je herman no 100 ludi,100 nazorov,ja som s nim bola spokojna,odporucam,ma velku uspesnost a dr.G.ti povedal dobre,necakat a ist na ivf.inac vela ludi si chvali prave iscare v MT,ale zalezi na tebe,ak nechces chodit daleko a KE mas blizsie,

slavka_2012
21. nov 2013

@jaja9891 ja som chodila do Iscare Martin ku Galovi a bola som maximalne spokojna 🙂 ked sa ti to zda daleko tak skus jeden pokus u Hermana a možno sa to podari na 1krat 😉