Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
24. jan 2014

@katka1710 ano pregnyl ti pichne,mne ho pichali tu u nas na pohotovosti,ten ak sa dobre pamatam tak ten sa picha myslim 2 dni pred vkladom,ale nepamatam presne.kedy ides na odber...

nelka79
24. jan 2014

@matelko1 som eu poistenec , opatrovatelka, tak preto neviem presne co hradi poistovna a co si musim sama platit.

nelka79
24. jan 2014

@katka1710 diky......no asi mi to budu robit v MI, to mam najblizsie...... jaaaj, my sme len teraz absolvovali tie zakl.vysetrenia u Hermana, teraz pojdem na laparku, a potom neviem kolko treba cakat aby sme mohli zacat to cele IVF. po tej laparke si sa mala nejako aj liečit? mozes mi o tom nieco napisat?

lilli202
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkax7
27. jan 2014

Ahojte baby, ja som teraz prešla k Hermanovi (po jednom neúspešnom IVF v SPLNe), tak snáď bude lepšie... Bola som v stredu na prvom stretnutí, sám od seba mi povedal, aký som mala protokol a aké komplikácie pri tom prvom IVF... bez toho, aby mal nejake informácie... tuším je to ťažký profík 🙂

jaja9891
27. jan 2014

@evkax7 ahoj, ake si mala skusenosti so splnom a teraz v gyncare,ake pocity a tak... mozes aj do IP, dakujem

ja1986
27. jan 2014

@evkax7 hmmm... aby si nebola neskôr ešte prekvapená, aký je "ťažký profík" 🤐 ja ho už nechcem nikdy v živote vidieť 😠

evkax7
28. jan 2014

@ja1986 Ahoj, môžeš mi, prosím Ťa, napísať viac o Tvojich skúsenostiach s Dr. Hermanom??? Ja som dlho váhala, kam ísť teraz... ešte to môžem zmeniť, zatiaľ som nepodpisovala žiadosť do poisťovne... kľudne mi napíš do IP, ak nechceš tu...

evkax7
28. jan 2014

@jaja9891 Ahoj... SPLN, príjemné moderné prostredie, Dr. Toporcerová je milá (ale mne sa nezdá veľmi úprimná), zle mi nastavila protokol a neupozornila ma na zvýšený pitný režim a preto som si poležala týždeň v nemocnici s OHSS v príšerných bolestiach... preto mi nerobili ET podľa plánu, ale až o mesiac KET, no neúspešný, neudržalo sa :(
GYNCARE - Dr. Herman na mňa nepôsobil zle, nechcel nič vedieť o tom, ako prebehol prvý pokus ani kde to bolo... bez akýchkoľvek informácií mi povedal, že som mala dlhý protokol, čo je pre mňa nevhodné vzhľadom na môj vek a že preto som aj mala OHSS...

jaja9891
28. jan 2014

@evkax7 fuuu... no tazko posudit vsetky okolnosti,ja som pocula chvaly na Martin,ale je to pre mna daleko... bola som aj u Toporcerovej,ale nie som si ista,ci tam mam ostat... zatial to este neriesim a tajne dufam,ze ani nebudem musiet 🙂 tak drzim palce,nech zmena lekara prinesie uspech 🙂 a dakujem za nazor 🙂

sfera
28. jan 2014

@jaja9891 smiem sa opytať odkiaľ si? Stačí okres 🙂

evkax7
29. jan 2014

@jaja9891 Ahoj, tiež som počula chvály na MT, chcela som ísť tam, ale aj pre mňa je to ďaleko, musela by som zakaždým brať celý deň voľna v práci a veľa by som precestovala...

jaja9891
29. jan 2014

@evkax7 Tak ako vravis.... co uz,lekari si z nasho nestastia robia biznis...je to smutne

nelka79
29. jan 2014

@katka1710 mozes mi dat viac info o tej lekarke v starej nem. kde si bola na laparke ty? alebo kontakt nanu. treba tam urcite vopred termin pytat ........ keby som mala moznost tak idem do KE. do MI mam sice blizsie ale nesla by som tam skludnym srdcom.

no a ako si dopadla dnes u hermana?

lilli202
7. feb 2014
ivka251
7. mar 2014

Ahojte.... verím, že poradíte, boli sme s partnerom na konzultácii po výsledky z vyšetrenia. Boli sme z toho taký paf, že sme sa nestihli povypytovať na veci, ktoré sú napísané v správe. U mňa všetko v poriadku, partner má funkčnú oligospermiu, takže musíme dať zamraziť, spraviť rezervu spermií kým budem pripravená ja na odber a vklad, ešte nemáme podanú žiadosť nakoľko musíme Dr. Hermanovi doniesť vzorku spermií na zamrazenie, to všetko rozumiem, dilemu mám, doporučujú u muža doplniť krvné výsledky CRP, HIV, anti HCVt, atď nebudem vypisovať všetky, to mu odoberú krv v centre alebo to už má doniesť výsledky z krvi od svojho lekára???? Ďakujem za radu, prajem pekný deň spolusnažilka Iveta 🙂

sfera
7. mar 2014

Odber spravia u obvodaka alebo androloga podľa správy a doniesť výsledky do centra

ivka251
7. mar 2014

@sfera , ďakujemmmmmmm 🙂, a ešte otázožka, musí to byť andrológ alebo je postačujúci aj urológ

sfera
7. mar 2014

Myslím že je jedno od ktorého lekára to bude

gombicka
7. mar 2014

zienky, namete niekto cennik pre samoplatcov? Idem ako samoplatca, a zvazujem ci slovensko, alebo Brno. Ak by niekto vedel sucasne ceny, bola by som velmi vdacna, keby mi ich mohol poslat. dakujem

ivka251
7. mar 2014
radka424
11. mar 2014

Ahojte dneska sme boli na pohovore u doktora a sme boli sklamany s nasej diagnizi...ja mam PCO like ovarium a moj partner ma biele krvinky v spermiach...je to pre nas dost tazke ale vravel nam pan doktor ze ked sa dam doporiadku s liekmi a ked zistia preco ma biele krvinky v spermiach tak by sme mohli podstupit oplodnenie lebo ina moznost ako otehotniet nieje...tak ja len tolko pekny den

benny11
11. mar 2014

Ahojte, ja som bola dnes na poslednom vyšetrení, o 2 týždne máme pohovor, hrozne sa bojím priateľ má zlý spermiogram, tak neviem, čo bude ďalej..... zatiaľ pán doktor neprezradil nič.

katka1710
12. mar 2014

ahojte baby, neviete prosím ako robí Dr. Herman počas Veľkonočných sviatkov, má nieto skúsenosť? Rátam si ako mi vychádza ďalší cyklus a hodilo by sa mi keby robil na Veľký piatok, vtedy by som chcela mať odber occytov. Inač sa mi to zrejme posunie o cyklus neskôr...

ivka251
12. mar 2014

@benny11 , ahoj, nemusíš sa báť, my sme mali tiež zlý spermiogram a nakoniec výsledky v centre boli super, v centre majú prístroje a robia spermiogram podrobnejšie ako urológ, ktorý pozrie pod mikroskopom. Takže hlavu hore, úsmev a žiadne stresy, prajem nech pohovor dopadne super....

benny11
13. mar 2014

@ivka251 ďakujem veľmi pekne, snáď všetko dobre dopadne.....

milotka1
17. mar 2014

Ahojte kočky ... v aprili pojdem prvykrat do Gyncaru k dr. Hermanovi... viete mi povedat ake vysetrenia ma cakaju a samozrejme aj mojho manzela ?? ďakujem

sfera
17. mar 2014

HP, spermiogram 1x na začiatok a podľa výsledkov ďalšie

dasena
22. mar 2014

Ahojte. prosím vás poraďte mi.horšom si istá.brala ste niektorá crinone?zajtra ho mám užiť ibaže neviem či jednu tubicku alebo dve ako utrogestan.

dasena
22. mar 2014

Mám 6 tubiciek a v utorok idem na odber.