Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

deni73
22. nov 2010

Ahojte. V januári sa chystám na 2. ivf, chcem sa Vás spýtať na to lepidlo, čo sa dáva pri ivf. Využili ste to? Aký máte na to názor, pomohlo to niekomu? Díky za odpovede.

mima263
22. nov 2010

@deni73
mne to možno pomohlo 😵 , takže odporúčam
Dala som link na ten prípravok, prečítaj si

matelko1
22. nov 2010

@deni73 ja som si dala aj pri et,aj pri ket a mne to pomohlo,takze odporucam.jasne,ze tam sa priplaca,ale co uz....

lienka2
22. nov 2010

@deni73 aj ja som mala lepidlo, a ci prave ono pomohlo neviem.. ale ani som nerozmyslala ze si ho nedam 🙂

felicita2
23. nov 2010

@deni73 aj ja odporucam, tiez sme ho mali a vyslo to a inac Hermi sam povedal, ze keby sa za to nedoplacalo, tak to da automaticky kazdej pacientke

solida
23. nov 2010

ahojte dievčatá, ja len tak narýchlo, nakukla som na chvíľu. chcem vás všetky povzbudiť v snažilkovaní, ja som tiež ,,Hermanka" 🙂 a už mám doma voňavé bábatko vďaka pomoci Dr. Hermana. a to som s myómom a manžel s azoospermiou. takže nevzdávajte sa, stojí to za to!!! všetkým držím prsty! majte sa!

mima263
23. nov 2010

@solida
blahoželám, ešte ti svieti 40 tt

matakrok
23. nov 2010

@solida ahooj,
vdaka za povzbudenie. my sme prave tak ako ste boli vy - myom + azo. ... 😀 super. kolko IVF ste absolvovali?
pridavam za a blahozelaaaam. 😉

matelko1
24. nov 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂 ..vyzera,ze dnes bude aj slniecko svietit 🙂

@solida blahozelam 🙂
aj ja mam myom na maternici a mala som ho uz tam pred vkladom.hermi mi nechcel ani vklad dovolit,ze skody to bude,lebo to urcite nevyjde,ale sliznicu som mala 12mm tak povedal,ze to skusime,ale neveril tomu a nakoniec ani neveril,ze to vyslo a este aj dve naraz 🙂 ..tak baby hlavu hore a musite verit,ze to vyjde... 🙂

valery08
24. nov 2010

Ahojte kočky, tak včera sme absolvovali KETKO a mám v bruško dvoch bojovníkov, tak verím, že sa im pri maminke bude páčiť 🙂 🙂 🙂 . Na kontrolu hcg mám ísť už na 10 deň po vklade, takže 3.12. Zdá sa mi to dosť skoro, lebo predtým som bola na kotrolu až na 12 deň, ale verím, že to bude O.K. a naša malá princezná bude mať čoskoro súrodenca 🙂 .
@sobka ako si dopadla včera s výsledkom na krvnom teste, verím, že si len nemala čas napísať, lebo sa vytešujete 🙂 .
Prajem krásny deň všetkým...

matelko1
24. nov 2010

@valery08 k herman sa chodi uz na 10-ty den na krv,ja som si tiez myslela,ze skoro,ale....tak dufam,ze maly bojovnici zabojuju a ostanu pekne v brusku....

matakrok
24. nov 2010

@solida a mima263.opravujem svoju reakciu, nie je to azoo - ale u nas: myom + hypo- astheno-teratozoospermia 😨

matakrok
24. nov 2010

@valery08 aj ja ti drzim palce, mozno s a vidime. ja mam vysetrenie 3.12. doobedu

valery08
24. nov 2010

@matakrok ahoj, ďakujem za držanie palčekov, ja mám ísť na krv ráno, maximálne do tej 9.hod, aby bol výsledok ešte v piatok, ty ideš na koľkú? A včera keď si bola prvykrát za doktorom aký si mala dojem? Možno sme sa už aj videli 🙂 🙂 🙂 .

matakrok
24. nov 2010

@valery08 ahoj,
idem na 9.30.
bola som dnes. 😀

mima263
24. nov 2010

@matakrok
no čo povieš? Hoci aj v IP 😉

valery08
25. nov 2010

Halóóó kočky kde ste? Dnes tu celý deň nik nebol ☹ .

matakrok
25. nov 2010

cauteee, ja som uz tu. 😲 a mam dovolenku do stredy, povinne 😀 takze vas rada budem citat!jupiiii....

depa
26. nov 2010

Čaute baby práve som doma od stredy na chorej po umelom oplodnení bola som nan v Ke a bolo to prvý raz čakáma a čakám čo dalej je to hrozné ešte že ma môj miláčik rozosmieva. Chcela by som vediet či už u Hermanna z Ke bol niekto na prvý raz úspešný a ako zistím či sa mi to ujme. viete mi poradiť. pa,pa

valery08
26. nov 2010

@depa ahoj a kedy si mala vklad, nie náhodou v utorok, lebo mám pocit, že sa poznáme 🙂 🙂 🙂. Ak si to ty, tak sme si aj vymenili tel. čísielka. Kedy máš kontrolu HCG. Ja mám ísť 3.12. ráno do tej deviatej, ale chcem si spraviť aj testík, zrejme ráno pred odberom krvy, aby som bola nachystaná na verdikt pána doktora 😉 .

depa
26. nov 2010

@valery08 ano v utorok aj ja mam kontrolu toho 3.12. lenže keďže som z Revúcej tak neviem či len neskôr neprídem. Ráno ešte tiež u môho lekára si dám urobiť rozbor u nás. Ináč ako sa máš môžeš mi aj zavolať. Zatiaľ sa a maj a držím ti všetky palčeky. pa pa

valery08
26. nov 2010

@depa no moja, tak som rada, že sme sa tu takto stretli, aspoň sa môžeme vzájomne posilňovať a povzbudzovať 🙂 . Ja zatiaľ nič zvláštne nepociťujem, ale už si ani vlastne nepamätám poriadne aké som mala pocity, keď sa nám to podarilo 😒 , takže nám ostáva len a len čakať, čo je fakt dosť na nervy 😝 . Aj ja tebe silno držím palčeky, aby si čoskoro držala v náručí vytúžené bábätko/á 🙂 🙂 🙂 .

depa
26. nov 2010

Bodaj by si mala pravdu ale stačilo by úplne jedno take male zlate ako anjelik. No ked bude po mne tak neviem mamina mi vždy hovorila že ja som vždy bola anjelik s čertíkovskými rožkami. ešte dobre že existuje internet a človek môže takto pokecat.

matelko1
26. nov 2010

ahojte.tak sa hlasim.vcera som tu nebola 😀 ....boli sme na potulkach 😀
dnes s detmi na neurologii kontrola.vsetko ok,dalej uz nemusime chodit....to som rada.
idem si vas precitat,co ste popisali.

matelko1
26. nov 2010

haloo kde ste....
chlapci uz spinakaju,dnes trosku skor som ich ulozila,po ine dni chodia do postielok pred osmou.mm si vyrazil s kolegmi,ich kolegyna ma dnes narodky.zajtra ho bude teda hlava boliet ale co uz a deti ho dorazia 😀 ..som ja,ale skodoradostna,co 😀

matelko1
27. nov 2010

ahojte.tak pevne verim,ze dnes sem niekto zavita 😉
u nas je tak krasne bielo a stale snezi.

mima263
27. nov 2010

@matelko1
ahoj, ja som tu 🙂
Môžem sa Ťa opýtať, či si nepamätáš hodnotu hcg po úspešnom KET. Ja mám dosť málo, som z toho smutná

matelko1
27. nov 2010

@mima263 ja som mala vyse 300 po ket.po et som mala hranicne hodnoty 50
a kolko mas ty

mima263
27. nov 2010

@matelko1
ja som mala na 11 deň ešte menej ako 50. Ale to som zistila až po tom, čo som sa dozvela výsledky krvi u sv. gynekológa. Hcg sa síce strojnásobilo, ale aj tak ... Celé poobede som preplakala. Vôbec som to netušila. Test bol pekný

matelko1
27. nov 2010

@mima263 ale ved vydrz,co ked ti to zacne stupat.a u hermana si mala na 10-ty den 99 hcg?a inac ako sa citis,hlavne neplac.