Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
21. júl 2009

s tým už nič nenarobíme,len sa vypytovať a vtedy odpovie 🙂

lusinkaj
21. júl 2009

asi tak 🙂 uz kaslem na to...

katica1
21. júl 2009

caute babky.... 😉

lusinkaj
21. júl 2009

awoj kati

katica1
21. júl 2009

awoj.....niesom tu casto,ale citam poctivo....lusinjka ty pekne postupujes,,,drzim ti paluchy....aj vsetkym...... 😎

katica1
21. júl 2009

asi preto ,ze uz sa nam dovolenka blizi...a tesim sa na moreeee....v piatok padime...aj ked minule v tv bolo na jadrane zralok...v okoli ostrova Brac...pomoooocccc 😝

lusinkaj
21. júl 2009

kati dakujem velmi pekne 🙂 a ty ako si na tom,som zabudla...

katica1
21. júl 2009

jaaj..ja??,sak mu mam volat v septembri....bojiim...mame tam 6snehuliacikov...len ci preziju... 😔

lusinkaj
21. júl 2009

jaaaaaaaaaaaj,uz viem jasne ty chces ist na ket...nebojaj,bude uspesneeeeeeee 🙂

katica1
21. júl 2009

tebe to ako teoreticky vychadza???myslim vklad,,,priblizne.... 😕

katica1
21. júl 2009

ciste teoria...zeby september,,,??...hmmmm

katica1
21. júl 2009

tak papa.....idem kukat tv...a vegetit..... 😎

lusinkaj
21. júl 2009

kati asi to tak vyzera,ale to neviem presne,mozno len v septembri bude stimulka... 🙂 uvidim... 🙂pekny vecer

gerena
21. júl 2009

Caute som doma z parce 🙂 konecne...............
katica le na sa nedaj tym zralokom, vsk aj oni su len z masa...............kusni prva 😉
posledny krat k tejto vec: nie je mu jedmno co svami robi a ani to neberie zlahka.....keby to tak bral nerobil by to co robi........ale z vlastnej skusenosti viem ze musis sa obrnit, ked sa polozis pri kazdom jednom neuspechu nikam sa nedostanes a nemas co robit v zdravotnictve.....mozno sa vam to zda necitlive ale bohuzial je to tak
bru nocku 😔

katarina822
22. júl 2009

ahojte baby posuvam vas vysie 🙂 😉
matelko tri babetka su vela pravdepodobne sa mozu narodit predcasne ale ked ti 1zoberu je to velke riziko a aj 2babetka sa mozu narodit predcasne 7mes.tazke rozhodovanie keby clovek vedel dopredu ako to dopadne.drzim palce nech sa akokolvek rozhodnes
ja cakam len jedno a v 7mes.sa uz chcelo babo narodit odlezala som sa v nemocnici potom v 8mes.sa chcelo narodit odlezala som si v nemocnici.a uz som chvalabohu v 37tt a 1den som otvorena tak uz sa moze narodit.ale ked som bola v nemocnici boli tam mamicky cakali ci 1babo ci dve a lezali tyz.a brali magneziove injekcie 2krat denne a len lezat a lezat.
inak baby stale vas citam a kazdej kt.sa chysta na stimulku silno drzim palce.a aj ostatnym kt.sa akurat nechystaju zeby si nasli 2// na testiku.

dicinka1
22. júl 2009

ahojte 😉

matelko 3 babetka je velka zataz..a narodia sa urcite skor...hlavne ked si utlej postavy...a ak ti mozem poradit ja...nedavaj si odsat babo ☹ je tam riziko ze prides o dalsie,alebo aj o obe....mam knizku o umelom oplodneni..aj o tych redukciach..a je to tam napisane..ja by som na to nesla 😉

tak sa rozhodni...

katica1
22. júl 2009

ahojte...dnes nejak pusto.... 😒 ved je leto,kazdy niekde vonku... 😀

eva7780
autor
22. júl 2009

katica veru pusto,už nesedíme tolko pri pc 😀 na zajtra hlásia riadny hyc,vraj najteplejší den v tomto roku 😕 😝

lusinkaj
22. júl 2009

ahojte,krasny vecer... 🙂

csilla76
22. júl 2009

pekny vecer a dobru nocku. 🙂

teraz sme prisli dnu,bola som z detmi vonku,teraz je fajne. 🙂

bobooo
22. júl 2009

ahojte dávno som tu nebola tak pozdravujem všetké 😀 😀 😀
matelko no to sú mi správy tak ja ti veeeeeľmi gratulujem...som normálne v šoku dokonca si predbehla aj mňa 😵 😵 😉 ---no a inak rozhodovanie je ťažké to ti verím...ak je všetko o.k. tak ja by som to už nechala tak, ale to je môj názor tak sa drž a pekne oddychuj... 😎 😎 😎

eva7780
autor
23. júl 2009

ahojte,no ked nič inšie,aspon nás posuniem,mám trošku pauzu na kávu a pokračujem dalej v práci 😝

lienka2
23. júl 2009

pozeram ze matelko sa mala dnes ozvat a nic.. 😕
asi sa vsetky vypekate na slniecku, len ja tu strasim v robote.. ale nevadi, tu mam aspon chladok a slnko teraz velmi nemusim.. ani by som nemala..

matelko1
23. júl 2009

ahojte.ja som tu a pozeram,ze akosi to tu vazne.kde ste baby halo.
idem si vas trosku precitat aby som bola aspon trosku v obraze.

lilianka78
23. júl 2009

Ahoj Matelko, blahoželám k trojčatám. Este sa nepoznáme, ale ked si prečítaš pár strán dozadu, tak som tu už bola

lilianka78
23. júl 2009

V sobotu idem na dovolenku. strašne sa teším. vypadnúť a na nič nemyslieť. len tak ležať na pláži

matelko1
23. júl 2009

ahoj lilianka.ano uz som si precitla.vitaj medzi nami.ty sa kedy chystas na ivf?
dakujem,ale stale som na vazkach a aj teraz citam clanky na nete o redukcii...najlepsie by bolo,ako hermi pov edal,ze by sa to malo samo vstrebat,dava tomu 90%,ze sa to samo vstrebe,ale ked nie?ja neviem.stale rozmyslam a.....

matelko1
23. júl 2009

a kam sa chystas na dovolenku.tak si pekne polenos,na nic nemysli a mozno sa zadari 🙂

lilianka78
23. júl 2009

ja sa chystám tak asi október. No verím, že je to veľmi ťažké rozhodnutie. mat tak čarovnú guľu a vidieť budúcnosť.

lilianka78
23. júl 2009

ideme do turecka. mala som najprv obavy. že ohnivý tureckí národ. presnejšie do alanie. ale asi tie rezorty sú v pohode