Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
23. dec 2009

veru nech su vsetci zdravucki 🙂
ty si vsetko nakupila co si chcela?

eva7780
autor
23. dec 2009

sonikah gratulujem k babatkam 🙂 hlavne vela zdravia,to je teraz najdoležitejšie

matelko1
23. dec 2009

ahoj evy. 🙂
veru zdravie je najdolezitejsie.
ako sa mas.co robkas.

eva7780
autor
23. dec 2009

ahoj matelko,chystám sa spať,len som nazrela,čo je nové 🙂 dobru noc

matelko1
23. dec 2009

tak dobru noc ti prajem 😔

ofs
23. dec 2009

Aj ja gratulujem sonke. hlavne pevné zdravie a radosť z detí.
Ako sa budú volať?
Dobrú noc

matelko1
23. dec 2009

mena este nemaju vybrate.volaju ich A,B a chlapcek. 🙂

dobru noc 😔

gerena
24. dec 2009

Prajem vsatkym krasne sviatky, uzite si darceky a rodinu 🙂
Sonikah blahozelam 😀

terasa
24. dec 2009

Kopec darčekov čo srdce pohladia,
rodinu a prateľov čo nikdy nezradia.
K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok.
Prajem pekné Vianoce 🙂

lusinkaj
24. dec 2009

Krasne Vianoce prajem,vela zdravicka a plnooo darcekov 🙂 😀

babulko
24. dec 2009

Carovne Vianoce prajem vsetkym,hlavne vela zdravicka a trpezlivosti.... 🙂

lusinkaj
24. dec 2009

babulko dakujeme...aj vam a malickym hlavne vela zdravicka 🙂 to su hermankovia? 😀 😵

matelko1
26. dec 2009

dobre ranko 🙂
tak ako ste stravili sviatky.......co cam jezisko doniesol,pochvalte sa... 🙂

lusinkaj
26. dec 2009

matelko ahoj,tak jezisko ako stale peniazky,kozmetiku,oblecenie nejake...atd... 🙂 a smanzelom sme si kupili nemeho sluhu do spalne 😀 lebo stale mame veci pohadzane po gauci,pri posteli 😀 a ty?

matelko1
26. dec 2009

kozmetiku,tricko,hodinky,knihu,peniazky.....s manzelom sme si nic nekupovali,lebo navyse peniazky nemame,teraz sme mali velke vydavky......u mamky sme travili vianoce,aj +.sviatok vianocny.a je po sviatkoch.

lusinkaj
26. dec 2009

no presne tak,mi dnes urobime povinnost ideme k svokre odniest darcek,pootm k nam a uz je po sviatkoch...
este silvester a zase mame dlhy rok pred sebou 🙂

matelko1
26. dec 2009

veru este novy rok a je po sviatkoch.
my navstevy mame odbavene 🙂 ..dnes lenosime doma.zapalili sme si v krbe-romanticka atmosfera 😀
v pondelok idem k dr na krv a mozem si zacat robit predoperacne a chcem si vybavit porodnika-znamy dr a je moc ziadany.aj kamoska co bola predo mnou na prenos u hermiho,ma taky isty termin porodu ako ja a tiez caka dvojky chalanov a uz si vybavila dokiho,co ja chcem k porodu,toho znameho.

terasa
26. dec 2009

Ahojte prajem vam prijemny den.Mozem sa pridat

petronelka77
26. dec 2009

Ahojte .
Tak sa aj ja hlasim po dlhsej dobe.
18.12.2009 o 20,50 hod sa nám narodil synček Davidko, s mierami 3300g a 49cm.
Dnes nás pustili z nemocnice.
Trošku sme sa potrápili, ale už je to fajn. Davidko je krásne, dobručké bábatko a pomaly si zvykáme na seba.
Takže máme najkrajší vianočný darček

terasa
26. dec 2009

Ahoj petronelka77 srdecne ti blahozelam 🙂 musi to byt uzasny pocit
chcem sa opytat chodila si do niejakeho centra

ofs
26. dec 2009

Ahojte kočky,
Dva či tri dni som sa odmlčala, venovala som sa malej, bola u nás svokra, takže ne nette som vôbec nebola.
Petronelka úprimne z celého srdca ti blahoželám k synčekovi, je to úžasný pocit, že? Ja už mám dcérku, tak viem o čom hovorím. Váš život sa teraz úplne zmení, hodnoty budú úplne iné, uvidíš. Vždy už bude dieťa priorita.Naozaj sa teším spolu s vami.
Ako matelko? Si, ste ok? Už sa ti to kráti,Oliver a Alex ako? Kopú poriadne mamku?
ahoj terasa, ty tiež chodíš k hermimu? Ja som bola na prenose 23.12., snažíme sa to celé neriešiť, bude ako má byť, po petronelke hádam budem najšťastnejší človek, ak sa to podarí....
Mňa pobolieva bruško, občas, napr. včera som si myslela, že mi už krámy dojdú, dnes ma tak na pravej strane pichá, tak ja neviem, človek myslí naozaj na všetko, naozaj bude najlepšie to neriešiť.
Na krv mám ísť 5.1., ale ja by som chcela ísť 4.1., podľa vás môžem? Lebo 5.1. by sme chceli ísť do Budapešti, berieme brata na letisko, a keďže deti majú prázdniny, tak by sme tam ostali prespať a pozrieme si trošku Budapešť, inak krásne mesto, radi sa tam vraciame.... Len neviem čo mi na to Hermi povie, keď sa tam objavím 4.1. miesto 5.1.
Prajem pekný večer, pa

ofs
26. dec 2009

Ešte som zabudla petronelke napísať, že 18.12. sa narodil aj môj najdrahší milovaný manžel, moja švagriná, ďalší môj známy a koniec koncov aj Brad Pitt....., takže samé celebrity, pre mňa môj manžel je naväčšia celebrita, ale aj Brad Pitt je celkom fajn, nie? No a odteraz aj tvoj syn....

terasa
26. dec 2009

ofs nie ja nechodim k herminu
ja chodim do centra asistovanej reprodukcii v starej nemocnici doktorka toporcova

lusinkaj
26. dec 2009

ahojte baby,debata vo velkom prude 🙂
petronelka,drzime prstike nech je vsetko ok 🙂
ofs samozrejme aj tebe 😉
terasa a ty si natom ako?nic v zlom len sa pytam,preco si v nasej teme kedze k hermimu nechodis? 😀 😕

vecernica76
26. dec 2009

Pekny vecer....nahodou som sa preklikla az k Vam a chcela by som napisat ze aj ja som chodila pred rokmi k Mudr. Hermanovi a narodil sa mi chlapcek...teraz 3.1. uz bude mat 6 rokov a robi mi velku radost....prajem kazdej z Vas aby ste mali tiez to stastie

matelko1
27. dec 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂
🙂

matelko1
27. dec 2009

petronelka blahozelam k syncekovi 🙂 ...urcite je to krasny pocit.my sa tiez uz blizime do ciela 🙂
ofs hadam by nic nepovedal,ze sa tam objavis o den skor.
baby ja idem zajtra na odber krvi a chcela by som si vybavit utz aby som sa uistila,ze je vsetko ok.vcera som sa necitila dobre.

terasa
27. dec 2009

cauko matelko1 prijemny den ti prajem aj vsetkym ostatnym

matelko1
27. dec 2009

ahoj terasa.
co mas dnes v plane.

terasa
27. dec 2009

nic take zvlastne,robila som ranajky prala v rukach niejake veci
budem odychovat mozno ze skocime niekde vonku s manzelikom sa prejst