Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
3. jan 2010

no presne tak ako madonnka rozpisala,icsi vam urcite pomoze a sa najde aspon jedna,dve spermijki ktore budu bojovnici...

madonnka
3. jan 2010

no co sa stalo baby?kde ste?pridem sem raz po dlhsej dobe a takto so mnou komunikujete,,? 😕 😉

madonnka
3. jan 2010

no vidim ze sme tukali naraz. 😉
marianna ja mám endometriozu a muzik tiez slabé spermie,sme po 3 neuspesnych pokusoch 😢

madonnka
3. jan 2010

kolko mas rokov marianna a odkial si ak moyme3 vediet,? 🙂 chystate sa na 1 ivf?

lusinkaj
3. jan 2010

mariana,ak budeme musiet mat darcu nebudete chciet? 😕

marianna261
3. jan 2010

prepac ale nevie aka choroba to je.mozem sa spitat kolko mate rokov?a co ste mali umele?

marianna261
3. jan 2010

ja mam 26 a manzel24 byvame v sturove.este nevieme co bude tento mesiac ideme prvy krar do gynfivu.na cudzieho darcu je este priskoro

lusinkaj
3. jan 2010

Ja som mlada 😀 🙂 23r.umele?no umele oplodnenie to je-IVF 😉 a ty kolko mas rokov?uz mas nejake ivf za sebou?

marianna261
3. jan 2010

ja mam 26.ale ty si strasne mlada preco ste museli ist na ivf?a uspesne bolo?

lusinkaj
3. jan 2010

nie nebolo uspesne...v 2 mes.potrat ☹ tak ja mam problem so stitnou zlazou-aj ked nastastie uz je to vyriesene je to ok a potom muzik ma problem 😒
dobre baby vecer pridem ideme na navstevu

matelko1
3. jan 2010

ahojte.prajem pekne popoludnie...bola som sa prejst,brrr,ale je zima.

matelko1
3. jan 2010

no kde ste baby.... 😉

terasa
3. jan 2010

cauko matelko ako sa mas,co porabas?

gerena
3. jan 2010

Ahojte bambulky 🙂 ako sa mate? alkurat mi odisla nasteva, boli tu mama a krstna na kontrole 😀 😀

terasa
3. jan 2010

cauko gerena ja sa mam ok
ty si s kosic?chodis k hermanovi

gerena
3. jan 2010

ano som z kosic, ale nechodim k hermanovi 🙂 ak sa dobre pamatam, ty mas uz za sebou ivf, vsak?

matelko1
3. jan 2010

no konecne sa niekto tu ukazal 😀
gerena ako si sviatkovala.

terasa ja kukam spravy,sme po vecery.ty co robkas.

terasa
3. jan 2010

nie ja som bola na inseminacii
ty mas uz dietatko?

gerena
3. jan 2010

tak nic, sa mi uz pletiete 😀 nemam este, ale snad budem..ja este len hladam tie soavne spermie 😉
matelko ako sa drzite, citam, ze ta nijako doktori plasia 😉 sviatky boli perfektne, este som sa furd naspamatala 😅 😅 zabava sa doslova striedala s pracou, hned 1.januar som oslavila sluzbou 🙂

terasa
3. jan 2010

cize ty nemas ani priatela
pracujes v nemocnici

matelko1
3. jan 2010

gerena drzime sa 🙂 ...uz ma vsetko boli,spat nemozem,ale krati sa mi to.veru plasia ma lekari,tak uvidime dokedy vydrzime 😵

gerena
3. jan 2010

najdlhsie ako to len pojde 🙂 aby ste vsetci boli v najvacsom poriadku.....nie terasa v lekarni 😉

matelko1
3. jan 2010

tak to by so chcela co najdlhsie.....vidim,ze prace mas az,az,este aj na novy rok...

gerena
3. jan 2010

dufam ze nebude cely rok ako na novy rok 😝 potom si mozem dat amputovat pecen aj nohy 😀 😀

gerena
3. jan 2010

teda pecen transpalntovat 😅 😅

gerena
3. jan 2010

idem sa natiahnut a pustit si nijaky film, alebo knizku 😉 dobru noc a pekny prvy pondelok 🙂

lusinkaj
3. jan 2010

ahojte,tak sme uz doma... 😉 pozerame alibabu 😉 a vy?

matelko1
3. jan 2010

alibabu som 100 x videla.nic poriadne v telke nedavaju....pijem kakao-dostala som nan chut.

matelko1
3. jan 2010

gerena dobru noc....zavitaj pri nas castejsie 🙂

lusinkaj
3. jan 2010

matelko ja to ani nepozeram,to len mzik aj ked tiez to videl 100x....ja len pocuvam na nete som...