Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
20. okt 2010

1. fotka 6 hodin po narodeni
2. vcera
3. dnes

matelko1
20. okt 2010

@sofia2008 krasna a aka vlasata....

sofia2008
20. okt 2010

@matelko1 dakujem 😵

matelko1
20. okt 2010

@sofia2008 a domov vas kedy pustaju...mas malu na izbe,alebo nie...

kukulik30
20. okt 2010

@sofia2008 kraaaaaaaaaaaasne dievcatko 😵 😵 😵 drzte sa pri zdravicku 😉

sofia2008
20. okt 2010

@kukulik30 dakujem 😵

sofia2008
20. okt 2010

@matelko1 ahoj..malu nemam na izbe, domov este neviem presne kedy pojdeme, ak bude mala zdrava tak cez vikend urcite..mala som spinal, bolo to uplne v pohode, cakala som vacsie bolesti, od dnes uz mam mliecko, cize na treti den, som rada, myslela som, ze to bude neskor..uvidime, ci mala nedostane zltacku, dnes mala vysledky ok, len sa mi zdala teraz trosku zltsia..

gerena
20. okt 2010

@sofia2008 blahozelam, krasna slecna 😵 😵

sofia2008
20. okt 2010

@gerena dakujem 😵

matelko1
21. okt 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

matelko1
21. okt 2010

no baby kde ste kto....je tu akosi prazdno ☹

marcelka83s
21. okt 2010

ahojťe dievčatá musíťe mi pomôcť .Budem potrebovať pred ket ešťe gonal?,lebo ja akurat dnes som svoj zvyšný predala a a tá holka ktorej som predala tiež ide na ket a potrebuje gonal lebo inakšie jej nenarastie sliznica prosím pomôžťe aj Herman to tak tiež zvikne robiť?

matelko1
21. okt 2010

@marcelka83s pred ket nebudes potrebovat gonal,doki ti predpise estrimax a duphaston a este utrogestan.to je asi tak vsetko.

marcelka83s
21. okt 2010

@matelko1 to mi odlahlo lebo ja som si pichala aj tie zvyšky pred et a tým pádom jedno celé pero mi ostalo a chcela so pomôcť jednej kočke tak som jej ho predala za ten doplatok a nakoniec vysvitlo ,že ona tiež ide na kryotransfer lenže jej z liekov nerastie sliznica tak preto si musí pichať gonal .Lenže ona je z Prahy možno tam sú iné zviky .Dakujem že si mi odpísala aj dalším kočkám

matelko1
21. okt 2010

@marcelka83s nieje zac.a kedy sa chystas na ket.

marcelka83s
21. okt 2010

@matelko1 neviem zatial mi kázal papať dvakrat denne estrimax a v pondelok kontrola to bude desiaty den cyklu pred troma tyždnami som mala et aj spolu s kukulik30 lenže mne to nevyšlo ale jej áno ,v izbe som sa snou spoznala🙂 ,tak dufam že teraz budem uspešnejšia .Nevieš náhodou ktorý den cyklu sa chodí na ket?ja sa už neviem dočkať 🙂

matelko1
21. okt 2010

@marcelka83s ja som bola v strede cyklu.

matelko1
22. okt 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
dufam,ze niekto dojde a nieco popise 😉

marcelka83s
22. okt 2010

@matelko1 Ahoj 🙂 a tvoje deťičky sa tiež narodili po ket ?Et si nemala úspešný?

ofs
22. okt 2010

Ahojte dievčatá,
prosím napíšte mi, či po prenose ste boli PN, alebo ste normálne fungovali? Čo je lepšie? Lebo to najhoršie je asi to, keď človek čaká a čaká..... Ja nemám zlú prácu, sedím v kancli, chodím autom, ďakujem za odpovede,pusa pre matelko

kukulik30
22. okt 2010

ahojte 🙂

@marcelka83s cauko..takze uz papas poctivo estrimax? no super, neboj , urcite ti dr uz poviem, kedy bude KEt 😉 drzim palceky, nech to je uz teraz pozitivne 🙂

@ofs ...ja som bola pri 1.IVF som bola na PN cely cas,ale mala som aj komplikacie, cize som skoncila s OHSS v nemocke, pri 2 IVF, som bola tiez doma, kedze som bola na materskej a kmitala som klasicky, vsak pri malom sa a i inac nedalo a pri 3. IVf teraz som bola doma, ale iba 4 dni a potom som sla do prace 😉 ..myslim, ze ked nemas nejaku narocnu pracu, tak kludne, ono sa ani neodporuca len lezat, lebo je dobre , aby sa maternica prekrvovala..takze prechadzka a pohyb len prospeje..prve 3 dni su najdolezitejsie, tak si doma trebars oddychni , chod sa prejst a potom kludne mozes ist do robotky 🙂

marcelka83s
22. okt 2010

@kukulik30 🙂 dakujem teraz chcem spraviť pre bábätko maximum kašlem na všetko budem iba lenošiť 🙂

ofs
22. okt 2010

Kukulik ďakujem za odpoveď, nechám si poradiť. Pri 1. IVF som bola doma, lebo to bolo pred vianocami, ale pamätám si, že tiež som neležala, tiež mám dcérku, takže fungovala som, určite však s mierou. Vložili mi2, jedno sa aj ujalo, ale žiaľ v 7t potrat. Teraz keby som bola doma, len by som premýšľala a riešila veci, pozorovala by som sa. V práci prejde čas rýchlejšie, sedím v kancli a smejeme sa s kolegyňami popri práci samozrejme....
Kukulik tebe koľko vložili?
marcelka83s myslím na teba, uvidíš podarí sa.

sofia2008
24. okt 2010

ahojte..my sme uz doma, dnes nas pustiliiii 😵

ofs
25. okt 2010

ahojte dievčatá. Potrebujem poradiť. zajtra mám prenos, ale od včera mám také svrbenie a pálenie zo spodu, nemôže to uškodiť? Alebo mám povedať v centre,aby ma najprv prečistili? Bojím sa, tak mi poraďte, ďakujem veľmi pekne

ofs
25. okt 2010

neviem či to svrbenie a pálenie nemám z utrogestanu?

mima263
25. okt 2010

@ofs
môžeš to mať z utrogestanu ale aj nie. Ja som mala tieto problémy z estrimaxu. Mohla by si si urobiť výplach s rosalginom. Ale aj tak, najlepšie urobíš keď zavoláš Hermanovi. Teraz tam nemá veľa ľudí aspoň čo som videla

ofs
25. okt 2010

ďakujem idem mu zavolať

matelko1
25. okt 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
cely vikend som tu nebola.
@marcelka83s ano ja mam chlapcov po ket...et bol uspesny,ale v 6-7tt som potratila.....

matelko1
25. okt 2010

@ofs ja som bola doma jeden den a potom som sla do prace.nemyslela som aspon na nic,nestihla som 😵 drzim palce nech ti to vyjde 🙂