Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
17. feb 2011

@gerena ja mam ekzem, zatial neprechadza 😒

gerena
17. feb 2011

@sofia2008 ekzem ci borelioza? mam v tom chaos...... 😉 na malu som sa pytala ze ako znasa mlieka celkovo, ci je len leniva cicat alebo ma aj ine problemy?

sofia2008
17. feb 2011

@gerena borelioza sa prejavuje takym ekzemom, ako mam ja. lekar mi zobral ster, vravel, ze sa mu to nezda ze to je to, ale ked to nezmizne do 10dni, tak mam prist a zoberu mi krv..mala sa mi pred dvoma mesiacmi prestala zo dna na den kojit a pred mesiacom zacala uplne odmietat flasu s mliekom..cize akonahle cez den zaspi, utekam robit mlieko a davam malej pit, problem je ten, ze sa mi zacala na to zobudzat, cize vypije nejakych 50ml a sup je hore, zbada flasu, rev a dojedli sme 😠 cize nevypijeme 700ml, ako by sme mali, ale ledva 550ml 😠

gerena
17. feb 2011

@sofia2008 praveze to nema vyzerat ako ekzem, ekzem je suchy, svrbi, neohranicena a lupe sa ......borelioza je cervena vyrazka zvacuje sa do kruhu aj do 15cm a vstrede je bledsi a ma ohraniceny lem........je mi divne ze ta neprekryli hned ATB, na SR je to bezna prax pri podozreni na boreliozu....vacsinou je aj teplota pritomna a triaska
ja chapem ze nechce cicat, ale pytala som sa preto ci tam nie je nahodou precitlivelost na mliecne bielkoviny, ci znasa to mlieko, ci prehltne a ju prehana alebo vyvracia.

gerena
17. feb 2011

@gerena este ma napadlo, nedostatok vitaminv B hlavne B12

gerena
17. feb 2011

@sofia2008 este ma napadlo, nedostatok vitaminv B hlavne B12
sikovne som si poslala prispevok.....sebe 😀

sofia2008
17. feb 2011

@gerena 😀 robili jej testy, vysledky su vsetky ok..musim to vydrzat.

sofia2008
17. feb 2011

@gerena no ved ja taky kruh mam praveze 😒
mala pije mliekov spanku, ani negrcia, ani nevracia 😒

gerena
17. feb 2011

@sofia2008 mliecko znasa, zdravucka je, vahu ma, nechce sa jej ptrapit 😉 skusila si vacsiu dierku na cumli? alebo pre babatka su cebion multi kvapky, su tam len B a C na podporu chuti do jedla, drzte sa vela stastia 🙂

sofia2008
17. feb 2011

@gerena dakujem..ano, skusala som, ale kedze pije v spanku, tak sa dusi, lebo jej to rychlo tecie 🙂 dobru nocku 🙂

svetluska23
18. feb 2011

@ma77
@mima263
držím vám palce, aby ste čím skôr tlačili kočiariky.veľa trpezlivosti a optimizmu.

svetluska23
18. feb 2011

@sobka no ako? podarilo sa ti zohnať lieky? veľmi silno držím palce

sobka
18. feb 2011

ahojte hermanky 😉
@svetluska23 ano, mám 4 krabicky diferelinu, je to komplikovanejsie aplikovať, ale pohodka, sa teším, dufam, že nebudem ich viac potrebovať, doteraz som minula 3 krabicky decapeptylu a MS nikde ☹ ☹ , tak dufam, že buduci týžden už dorazí....a ideme na tooooo..
@gerena , dici, mima, matelko , walle a ostatné, prajem Vam krasny víkend , ahojte🙂

matelko1
18. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 veru je to krasne a deti zo dna na den nieco nove ovladaju,je to pekne ich pozorovat.ako sa mate.ako mala.

tehu1ka
18. feb 2011

ahojte 🙂
prepacte, ze som k vam vtrhla, ale potrebovala by som poradit. Zatial nechodim do ziadneho caru, ale zvazujem uz aj taku moznost. Mam za sebou dva missed aborty, prvy v 10tt, druhy v 9tt. Je to este cerstve, na kyretazi som bola teraz v utorok. Mm ma zly spermiogram, asthenoterato.. Bolo nam odporucene IVF, ale akosi zazrakom sa nam podarilo otehotniet prirodzene... Doki mi odporucil genetiku, ale este cakame za histologiou (ta bude o tyzden). Ja by som sa uz chcela objednat, lebo za terminom sa caka dost dlho. Neviete mi poradit kde v KE to robia? Nasla som http://www.genetika-kosice.sk/ a este vo FN L.Pasteura. Alebo mam ist priamo do caru? Potrebujem odporucanie od mojho gyndosa?

matelko1
18. feb 2011

@sobka ahoj tak ti budem drzat palce aby ti to vyslo 🙂 aj tebe pekny vikend a ozvi sa bud.tyzden.

svetluska23
18. feb 2011

@tehu1ka ahoj. to mi je ľúto.
do car-u nepotrebuješ odporúčanie od gynekológa. len sa objednáš, povie ti aby si zavolala v deň menštruácie.
čo sa týka genetiky, ja som nebola, neviem poradiť.

katarina822
18. feb 2011

ahojte baby
@tehu1ka my sme boli na genetike na odporucanie od gyn. v HE sestricka mi dala telefone cislo a obj. sme sa myslim ze o tyz. sme mali termin.
@sobka pripajam sa drzim palce ... 😉

sobka
18. feb 2011

@katarina822 dakujem, matelko, urcite sa ozvem🙂
Tehu1ka ja som na genetike bola minulý rok, Z CARu ma poslal dr. hermann, odoberu ti krv a o cca 3 týždne dostanes list z výsledkami, ak budes chcieť, objednás sa konzultáciu. Ambulanciu maju v Novej nemocnici, v ambulantnej casti, su tam velmi zlate, setricka aj doktorka, takže ta naviguju...sedia v ambulatných castiach tuším na 2.poschodí. A teraz pozerám tu web stranku genetika, Robila tam presne Dr. Pálová, takže asi v nemocnici na SNP nebudú už. Skus tam zavoilať, alebo zájsť, ak budes potrebovat odporucanie kvoli financiám, tak ti urcite tvoj oibvodný gyn. dá....vela stastia 😉 ahojte este raz

sofia2008
18. feb 2011

@matelko1 tak to ti verim 😵 mala ako zvycajne, ale uz sme do nej stihli od rana natlacit 230ml, co je pekny vykon 😀 ideme dat mrkvicku, tak ti dam vediet, ako sme dopadli, vecer skusim dat kasu, aspon troska..my tu mame pocasie na nic 😒 pekny dnik 🙂

sofia2008
18. feb 2011

uz mame za sebou mrkvicku, troska sme spapali 🙂

matelko1
18. feb 2011

@sofia2008 tak super.a chutila mrkvicka malej...kolko toho zjedla,2 lyzicky...
aj u nas je otrasne pocasie.

matelko1
18. feb 2011

@gerena chcem sa len opytat.sem tam v noci dusi maxima,ale to je len v noci.z coho to moze byt a ked tak aky sirup,alebo kvapky su na to.

sofia2008
18. feb 2011

@matelko1 tak asi dve lyzicky

matelko1
18. feb 2011

@sofia2008 na zaciatok uplne staci.alex mi poobede nespal,vysrajal v postielke,reval,krical.cudovala som sa,ze maxim zaspal pri takom hluku a spal 1,5.

sofia2008
18. feb 2011

@matelko1 moj zlaty, uz je vycviceny, ked tak moze zaspat..my dnes slavime maly uspech, mala nam normalne z flase vypije caj, feniklovy, tak sme urobili caj, urobili mlieko a macali cumel od mlieka v caji a tak malej do pusy a vypila nam aspon 40ml, sice pri tom rozpravala, smiala sa, ale aj pila..manzelov napad 😵 no uvidime, co bude dalej 😀

gerena
18. feb 2011

@matelko1 stoptussin ci sirup alebo kvapky alebo ditustat 🙂
@sofia2008 super aspon nieco 😉

gerena
18. feb 2011

FN L.Pasteura je na Rastislavke aj na triede SNP , genetika by mala byt nadalej na triede SNP 🙂

matelko1
18. feb 2011

@sofia2008 no aspon nieco,ale natrapite sa s papanim riadne,moje nervy...to si neviem predstavit,aj ked teraz maxim vymysla hlavne pri obede,nechce papat zeleninku,masko uz vobec nie.dnes mal zel.polievku macanu v jogurte a urobila som ryzu s brokolic.omackou,alex v pohode spapa vsetko,ale maximovi som ku brokolici popucila banan,super kombinacia,ale zjedol.
@gerena mam doma aj stoptusin sirup a aj ditustat....tak mu dam ked ho znova bude dusit,ale cely den nic ani nezakaslal...
chlapci uz spia.

matelko1
18. feb 2011

inac moj mm siel s kolegami oslavovat,jeden z nich ma narodky.tak ja cely den s detmi,on pride domov,nic poriadne nekupil,nejake rozky,vianocku,jogurt a to je tak vsetko,pardon este banan 😅 a najedz sa.hlavna vec,ze on sa aj naveceria....som tak trosku nahnevana.
dnes som ani chlapcov nekupala,boli hlavne alex trucoviti,alex poobede nespal tak preto...