Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
12. okt 2011

@matelko1 dnes bol u nas poobede svokor, teraz sme malu okupali a ide sa spat 😀 inac vsetko naj Maxovi k dnesnym meninkam prajeme 😵

ma77
12. okt 2011

@matelko1 Gonal 450 a fostimon 😉

zuztek
12. okt 2011

ahojte, tak ja mam 1.vysetrenie za sebou, dalsie na 15DC... 🙂

matelko1
13. okt 2011

ahojte.
@ma77 a kolko jednotiek si budes pichat...ja som mala tiez gonal a nic ine....
@zuztek ze sa to dalo zvladnut...a ake mas pocity.....doki v pohode,ze....

matelko1
13. okt 2011

@sofia2008 my oslavujeme maxima 29.5.ale nie v kazdom kalendari je.ale v rozsirenom ano..... ...vcera bolo maximiliana.....
co mate dnes v plane......pripravy uz vrcholia na oslavu....ano?....

sofia2008
13. okt 2011

@matelko1 jaaaj..poplietlo ma, lebo kamoska ma Maximiliana a volaju ho Maxim..no to je jedno..dnes pojdeme von, krasne svieti slnko, pojdem teraz varit, mala zaspava..v sobotu ideme po torty a kolace a v nedelu mozeme oslavovat..vcera tu bol svokor a mala plakala, ked ho uvidela, potom ju to sice preslo, ale urcite bude v nedelu vela plakat 😒 lebo 20ludi naraz..neviem, neviem..ale dufam, ze ju to prejde po case 😵

matelko1
13. okt 2011

@sofia2008 a co dobreho ides varit....o cvhvilku bude mat emka rocik,tak uz bude moct vsetko papat a nebuds musiet varit dvojake jedla.....jej odoberies s svoje este podochucujes.....
my sme aj vcera boli von,u nas svietilo slniecko,len fukal vietor......ale dnes vyzera pekne von a bezvetrie,ale je chladno.....
a neboj mala nebude na oslave plakat.to som si aj ja myslela ked sme oslavovali,ze kolko ludi a chlpaci v pohode,len potom vecer v postielkach nechapali a mali problem zaspat.vsetko sa im v hlavickach premietalo,vela darcekov,ludi.......

sofia2008
13. okt 2011

@matelko1 zeleninovu polievku, rezance s tvarohom a Emmke vajicko, zem.kasa a spenat..zemiaky dnes len popucim, aj vajicko, musi sa ucit uz jest nielen mix jedla..chlebik celkom pekne dnes jedla, nevyplula vsetko, nieco aj prehltla..u nas sa zatiahlo a zacalo fukat, aj na dazd to zrazu vyzera..stale okolo druhej chodim s malou do lesa na hodinku a cely cas spi..no ale teraz uz sialene fuka..
urcite to je pre take male deticky narocny den..vela podnetov atd..ako si pisala..tak sa nechame prekvapit...inac sa neskutocne tesime na Vianoce 😵 😵 😵 😵 😵 budeme doma, pojdemme do mesta na Mikulasa.. 😵

ma77
13. okt 2011

@matelko1 ahojky 😉 200jednotiek gonal a cely fostimon ale až od nedele začinam tak mi kazal a 25mam prist na kontrolu či čo nejak som to nepochopila 😝 a čo bude dalej a medzitym predoperačne mam si urobit joj tešim sa už 3krat t.roku 😠 😠 😠

lucka023
13. okt 2011

ahojte,my sme tiež chodili k dr.Hermanovi.nám IVF vyšlo na tretí pokus a dnes naša mala princezná Alicka má 15 mesiacov.

matelko1
13. okt 2011

@lucka023 blahozelam..... 🙂
@ma77 ano kontrola ta caka a na zaklade toho uvidi ako sa jajka vyvijaju a povie ti kedy bude odber.....
@sofia2008 tak my sme boli von,ale neskutocna zima je brrrrr,fukal studeny vietor.......

deni73
13. okt 2011

@leya Ahoj, ďakujem. Dnes som bola u svojho gynekológa. Ten ma chcel hneď vypísať na PN, ale ja som nechcela, dobre sa cítim, nič mi nie je. Myslíte si, že po IVF je tehotenstvo rizikové? Ja sa snažím robiť všetko ako doteraz, dávam si pozor, ale nechcem byť doma, keď mi nič nie je... Robím v kultúre, nie je to stresová robota, neviem, ako sa mám rozhodnúť.

zuztek
13. okt 2011

ahojte 🙂
@matelko1 bolo to v pohode, doky prijemny, aj ked vela toho nenahovori, akurat ma vystresovalo co vsetko videl na usg, ze mymatozny uterus, nieco na jednom vajecniku, pritomna volna tekutina... moj gyndos mi nic take nezistil, ale je to asi o kvalite pristrojov ktore ma herman... tak len dufam ze vsetko bude zvladnutelne a liecitelne 😅

sfera
13. okt 2011

@zuztek aj mne pri prvom vyšetrení našiel cystu na ľ. vaječníku a vpravo podozrenie na čosi (ani neviem načo), ale pri druhom USG už bolo všetko v poriadku....

sfin
13. okt 2011

@matelko1 Ahoj, žiadosť už je vypísaná, už je v poisťovni.
Len mi predpísal Metformin Mylan, mám ich brať 3 x 1, keď som čítala príbalový leták, zistila som, že je to na cukrovku. Ale ja cukrovku nemám. Som z toho paf.

Žienky, nemáte tu niektorá skúsenosť s týmto liekom?

matelko1
13. okt 2011

@sfin neboj sa a herman vie co robi a predpisuje.....nejlepsie urobis ak nebudes citat pribalove letaky.... 😀
@deni73 ja by som sa dala na tvojom mieste na pn...dlho ste cakali na babo a terraz ked sa podarilo....tak radsej nic neriskuj....

matelko1
13. okt 2011

@zuztek asi tam budes mat nejaky myom....aj mne na utz nasiel a msuela som podstupit hysteroskopiu.....ale ved uvidis,mozno na dalsom uz nebude nic vidiet......no ja som zvedava co vam povie na konzultacii na 4 navsteve....

gerena
13. okt 2011

@sfin precitaj si par stran dozadu, nedavno sme to tu preberali
@matelko1 na tej motorke, z druhej strany maju papucky prehodene farby? su perfektni.... 🙂

sfin
13. okt 2011

@gerena díky

matelko1
13. okt 2011

@gerena nie nemaju prehodene........co inac porabiaš....

gerena
13. okt 2011

@matelko1 trapim sa s nathou 😝 inac nic nove

matelko1
13. okt 2011

@gerena ako ze nic nove.....nieco musis mat..... 😀 😀 😀
ja som sama s detmi,mm siel na pivo,kolega mal narodky....som zvedava aky pride domov,ale caky-paky som mu prestahovala do druhej izby,preistotu....

gerena
13. okt 2011

@matelko1 🙂

zuztek
13. okt 2011

@matelko1 no, povedal ze najvacsi myom ma 10mm, co podla mna este nie je vela, co som citala na nete... zvedava som aj ja, aky zaver napokon bude, ja inak stale podozrievam ureaplazmu, ze mi robi sarapatu, posledne vytery z leta boli negativne, ale ona sa stale vracia, uz dva roky s nou bojujem 😠

matelko1
13. okt 2011

@zuztek tak ja s urey som sa hned vyliecila a klop,klop uz sa nevratila.....a ja myom som mala a aj mam,s myomom som otehotnela......

zuztek
13. okt 2011

@matelko1 pre mna je urea nocna mora... moj gyndos ju dalej ani neriesi, vraj sa jej neda uplne zbavit, a vraj vela zien s ureou porodi zdrave dieta... tak som zvedava co na to povie herman... a pri tej hysteroskopii ti ten myom neodstranili?

matelko1
13. okt 2011

@zuztek nie neodstanili,ostal tam,je v blizkosti maternice......precistili ma a.....a otehotnela som a donosila dvojky a pekne som vydrzala do 37tt....

matelko1
14. okt 2011

dobre ranko prajem....
tak noc bola otrasna.....kazdu chvilu sme boli hore...maxim sa pozvracal,na to sa alex zobudil....a uz sme nespali,ale aspon moj mm sa vyspal.....ten ani nevedel co sa vlastne deje po vcerajsku,ze......prisiel z piva,tak si vite predstavit.....

sofia2008
14. okt 2011

@matelko1 ach jaj..ale uz je maxim ok? nema teplotu?
no hej, ti chlapi..skoda reci 😒

sofia2008
14. okt 2011

@sfin aj ja som to brala, predpisal Herman, ano, je to liek na cukrovku, ale pouziva sa ja pri ochreniach s gyn. suvislostami ako syndrom PCO, doveruj Dr., on vie, co robi 😵