Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
14. okt 2011

@deni73 radsej chod na PN, nie kvoli IVF, ale ide hnusne obdobie, chripky atd..aby si nieco neschytala, predsa si na zaciatku 😵

matelko1
14. okt 2011

@sofia2008 maxim uz rano ok....lietaju obaja ako z divych vajec........
boli sme von,je otrasna zima......keby nefukal ten vietor tak by bolo v pohode....

sofia2008
14. okt 2011

@matelko1 no super, tesim sa 😵 aj my sme boli von, ale sli sme radsej dnu, strasne fukalo 😒 akurat som Emmku fotila, dala som saticky na oslavu a snazila sa o umelecke fotografie 😀 v nedelu to nestihnem a nechcem, aby mala uplakane fotky 😀

gerena
14. okt 2011

@sofia2008 aj my chceme vidiet nove satocky 🙂

gerena
14. okt 2011

@matelko1 jasne, chlapi vzdy trpia spolu....jeden si ligne chorí su vsetci 😠 ale fajn ze je uz drobec ok

sofia2008
14. okt 2011

tu su 🙂

pempusik
14. okt 2011

dievcata, chcem sa spytat, na ktory DC robi Herman prve vysetrenie? Viem, ze sa mam objednat v 1DC, ale ak to padne na sobotu, ma zmysel este volat v pondelok? Vdaka.

sofia2008
14. okt 2011

@pempusik ano, ma..ja som sla tusim na 3DC alebo 4 🙂

matelko1
14. okt 2011

@sofia2008 no rozkosna je mala emka....som zvedava ako dopadne jej oslava.....
@pempusik na 3DC robi utz

sofia2008
14. okt 2011

@matelko1 no aj myyyyyyyy sme zvedaviii 😀 😀 😀 ..nase vymodlene dieta 😵 😵 😵 uz som z toho nervoznaaa 😀 😀 😀 vonku leje 😠

pempusik
15. okt 2011

@sofia2008 dakujem :D

sfin
16. okt 2011

@sofia2008 uz som to rozdýchala, prečítala som si, čo písala Gerena. Inak ja z Dr. nemôžem, keď telefonuje. Mám čo robiť, aby som od smiechu nevybuchla.

sofia2008
16. okt 2011

ahojte 🙂 tak dnesna oslava dopadla super, mala vobec neplakala, na zaciatku troska mrncala, ale inak pohoda 🙂 torty boli fajne 😝 hlavne, ze bolo fajn 😵 poobede tazsie zaspavala, na 3krat, ale vecer uz ok.. 🙂
hej a este malickost, hlavne jedlo bolo uplne ine, ako sme objadnali..mali sme mat kur.steak s porovo-sunkovou omackou a mali sme varene kuracie prsia osypane korenim..no vyzeralo to, ako jedlo v nemocnici, dieta 3..

matelko1
17. okt 2011

dobre ranko prajem....
@sofia2008 takze oslava dopadla super.....a coi podostavala mala.....dokedy ste boli.......
ale dostali ste tym padom zlavu,ze vam nenavarili to,co ste si objednali.....ci nie?.....
cely vikend som tu nebola......v sobotu mm umyval okna.....a robil na dvore poriadky.....hrabal listie,v garazi robil poriadok aby mohol garazovat,lebo sa mu nechce cistit okna rano....mali sme tam ulozeny material na podkrovie.....a vcera sme boli v poprade,kupili sme chlapcom topanky a poobede sme sli von...

dicinka1
17. okt 2011

ahojte baby,neviete ako ixi?

matelko1
17. okt 2011

@dicinka1 tak to nevieme....neukazala sa tu dlhsie....a ty ako?...

dicinka1
17. okt 2011

@matelko1 ja po starom..nove nič..čo sa týka KET uvidíme 😉

matelko1
17. okt 2011

@dicinka1 ale chces ist do toho este tento rok,alebo........
boli sme von.......ked svieti slniecko cez obbed je krasne teplucko,ale ako nahle sme v tieni tak je pomerene chladno,ale deti treba vyvencit.......

dicinka1
17. okt 2011

@matelko1 jasne,ešte tento rok by som chcela ist.. 🙂

sofia2008
17. okt 2011

@matelko1 tak nejaka zlava tam bola, len to troska pokazilo dojem na chvilku 😒 dostali sme vacsinou peniazky, oco malej bude platit poistku a kupil jej trojkolku, od svagriny oblecenie a hracky, my sme jej kupili interaktivny stolik, segra jej kupila taku Hello Kitty na kolieskach, co tlaci dieta pred sebou, neviem to presne pomenovat 😀 , chceme este kupit odrazadlo..no ved ju este musim odfotit pri hrackach 😀
tak ty mas fakt super mm, co okna umyva 🙂 my sme tiez upratovali dvor, malovali sme koterec a budky pre psov, teraz chcem este vybielit komoru a kotolnu..no ved v dome a okolo neho je stale, co robit 😒
a ako fasada? daj nejake fotky, nech vidim, aky mate domcek 🙂

sofia2008
17. okt 2011

@dicinka1 velmi ti drzim palce..uz tu treba nove tehulky 😵

dicinka1
17. okt 2011

@sofia2008 jaaaaaaaaaj,ja len dúfam,že ma ešte niektore z Vás predbehnu..aby som netehulkovala sama.. 😉

sofia2008
18. okt 2011

Dobre rano 😎
tak ja sa uz chystam k zubarovi 😒

matelko1
18. okt 2011

ahojte.pekny den.
@sofia2008 tak ako,zubky urobene?

sofia2008
18. okt 2011

@matelko1 ale kde, mali tam bolestive pripady, tak som sa preobjednala na piatok doobedu 😠

matelko1
18. okt 2011

@sofia2008 uz si to mohla mat za sebou....
my sme nesli dnes von,obidvaja maju zvysenu teplotu,tak radsej sme ostali doma.....a soplia a pokasliavaju....

sofia2008
18. okt 2011

@matelko1 ved to..zasa sa trepat tam doobedu..moji zlati, nech im to rychlo prejde..zajtra sa chystam k segre na dom, idu sa so snubencom pomaly stahovat, tak ideme kupit parny vysavac a umyvat podlahy, okna, konecne zrelaxujem, ja mam rada upratovanie 😉 ...a mm bude cele poobede s malou 😀 😀 😀 😀 myslim, ze vecer zaspi skor ako ona 😀 😀 😀

lilli202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gerena
18. okt 2011

@sofia2008 aj ja potrebujem umyt okna.....kedy prides? 🙂
@lilli202 cely tento tyzden ma dovolenku

sofia2008
18. okt 2011

@gerena v pohode dojdem..inac uz som slubila kamoske, ze jej pridem niekedy v novembri umyt 😀