Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
10. nov 2011

@timmka prepac, aj tebe 🙂

timmka
10. nov 2011

este som zabudla, dnes som brala 2x 2 duphaston a vecer mam zobratz cipky, zajtra uz duphaston asi nebrat? naco sa potom berie? ten duphaston?

baletacka
10. nov 2011

@dicinka mám ešte troch mrazáčikov, neviem koľko si dám, doktor nič nevravel, že to mi povie až keď prídem, a lepidlo sa teraz tiež dáva, vtedy na ET som si dávala, teraz ešte neviem a ty kedy ideš na KET? Ja to chcem stihnúť ešte pred tým než nastúpim do práce, vo februári mi končí rodičovský.

matelko1
10. nov 2011

@timmka ty mas zajtra vklad?....

matelko1
10. nov 2011

@baletacka ja som lepidlo mala aj pri ket....

dicinka1
10. nov 2011

@baletacka moja,ja už som na jeden KET bola tuším v aprili..vtedy som mala aj lepidlo...chystala som sa zase v septembri,ale nevyšli korunky a asi do konca roka ani nebudu... ☹ mám ešte 4 mrazáčiky....neviem či je možne,aby mi dal 4 naraz..Viem,že sa davaju najviac 3 embryjka..tak neviem..ked pojdem nabuduce na KET,tak bez lepidla 😒 ,no keby som mala korunky,tak si dam aj to lepidielko,samozrejme.. 😀 mne konči rodičak až v máji,mám ešte ako tak čas..Skúšame aj prirodzene,no pochybujem,že sa zadarí 😉 😀

pempusik
11. nov 2011

@timmka dnes ides na ten odber, vsak? drzim palce, daj vediet, ako si dopadla 🙂

haannka
11. nov 2011

baby prepáčte, že Vás tu otravujem, ale nemá niektorá z Vás zvyšný gonal...dík

sofia2008
11. nov 2011

pekny dnik 🙂 tak dnes cakame len dobre spravy na nasom fore 🙂

lusy22
11. nov 2011

prajem vám to všetkým...

deni73
11. nov 2011

@timmka Ahoj, duphaston sa berie na udržanie tehotenstva. Budeš brať až do potvrdenia tehotenstva, keď sa potvrdí z krvi, budeš brať cca do 20. tt, ak sa nepotvrdí tehu, vysadí sa.

kukulik30
11. nov 2011

ahojte baby a kolko stoji Ket, my mame tiez este mrazacikov, sice netusim kolko, ale tak na jar by sme asi skusili, i ked sa velmi bojim, ale chcem ist cim skor, nech tam nie su dlho 😖
+ lepidlo, to stoji 120€, ak si dobre pamatam, nie?

matelko1
11. nov 2011

ahojte.prajem pekny den....

matelko1
11. nov 2011

@ixi tak ako si tehu?pevne verime,ze ano....cakame na spravy...

ixi
11. nov 2011

ahojte kocky krv odovzdana mam volat o 14.00-bojim bojim ☹

kukulik30
11. nov 2011

@ixi nepochybujem ixi, ze to tentokrat vyslo!!!

ixi
11. nov 2011

@kukulik30 ahoj moja ako sa mas??? zvladas to dajak??? hej lepidlo stoji 120 e ale ket ja neviem este som u hermana nebola....

ixi
11. nov 2011

@kukulik30 uvidime mam strach ved ma poznas a tiez som uz toho zazila jediny priznak je ze namam krami ani nespinim 🤐

ixi
11. nov 2011

@kukulik30 a ked si predstavim kolko casu som stratila v splne...

kukulik30
11. nov 2011

@ixi ale hej zvladam, co ine mi ostava, no nie? ale uz teraz viem, ze tehotenstvo dalsie, ak bude vobec budem strasne zle znasat a prezivat 😖 😔
drzim palce velmi velmi...teraz by to uz mohlo vyjst a super , ze to nestastne spinenie nie je 😉

ixi
11. nov 2011

@kukulik30 moja zlata mas to tazke...a co sa vlastne stalo?ak sa mozem spytat ja to nechapem ved samka uz mate a tehu si mala ok ne?

matelko1
11. nov 2011

@ixi neboj sa....urcite ti to vyslo v novom centre....
@kukulik30 teraz nedavno bola znama na ket a platila okolo 400€....

ixi
11. nov 2011

toto cakanie neznasam....strasne.... 🤐

kukulik30
11. nov 2011

@ixi ja tiez nechapem, pricina vraj bola upchatie pupocnika, tromboza..ale mne sa to nejak nezda, kedze 2 dni predtym som bola na prietoky....podla mna uz vtedy by mali zistit, ze cosi nie je v poriadku..no ale to uz nezistim, prietoky podla dr boli dobre, tak aj neviem....
na hemato som bola a tie vysledky neboli az take zle, zeby sa toto stalo...ale pri dalsom tehotenstve uz 2 mesiace vopred a potom aj cele tehu budem preventivne pichat heparin na riedenie krvi...
ja tomu nerozumiem...
tehotenstvo so Samkom bolo bezproblemove a teraz toto 😔 a to mali byt dvojicky a pozri nemam ani jedno z nich

@matelko1 fuha, tak to je dost, ale tak chceme ist, a dufam, ze nam to vyjde...

matelko1
11. nov 2011

@kukulik30 no je to dost,ale uz ja s lepidlom je ta cena.....ja som si pichala cele,ale cele tehu injekcie na riedenie krvi clexane a potom som presla na fragmin.....ani ja nechapem,kedze si bola predtym na utz a vsetko bolo ok....to uz nezistis,ale este teraz mam zimomriavky na tele.....

ixi
11. nov 2011

@kukulik30 moja zlata ja mam tiez cosi s krvou takze v pripade tehu tam mam ist.... 🤐 ja to nespravodlive ale cas sa neda vratit prajem ti vela vela sily moja zlata

kukulik30
11. nov 2011

@matelko1 aha, tak potom ok, ja som myslela, ze bez lepidla... 😉

no veru, mne az zle pride, len to pisem a nehovoriac o tom, co nasledovalo v porodke u nas ☹

ixi
11. nov 2011

@matelko1 je to dost v splne stal Ket myslim 90 eur bez lepidla ale bol vies naco ked nic z toho....

ixi
11. nov 2011

ale keby stal aj 1000 stoji to zato 😵

matelko1
11. nov 2011

@kukulik30 no ja ked som bola na ket v 2009,tak som platila aj s lepidlom okolo 300€,ale ceny sli hore...
tak to ti verim,ze ti je zle ked si pomyslis co nasledovalo potom.....boze tak to ani najvacsiemu nepriatelovi neprajem...

@ixi ano len tolko?...