Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
13. jan 2012

@madonnka tak skusaju a ide im to....ale ty sa pochval ako sa mas...teraz som volala s dianan,ma sa fajn,juj tesim sa,ze caka dvojky po tolkych neusspechoch... 🙂

matelko1
13. jan 2012

@lucka023 treba vyuzit mrazaciky a skusit to,ktovie,mozno sa zadari hned.....a alicka bude mat surodenca,drzim palce 🙂

matelko1
13. jan 2012

@timmka mna hned po potrate vyslali na vysetr.na hematologiu a potom som si musela zacat pichat inje.

lilli202
13. jan 2012

@timmka mozno moja.a ty ides na aké vysetrenie?ci len na kontrolu???mozno aj ja idem v stvrtok.neviem presne kedy dojde

lusinkaj
13. jan 2012

@madonnka dakujem,krasne ..ano male su rozkosne,zlatunke...som rada ze sa nam podarilo.... 🙂
ano dianan,caka dvojky....som strasne rada,tesim sa s nou...prajem jej to po tolkych neuspechoch.... 🙂

timmka
13. jan 2012

@matelko1 aha, ale mne nic nevyslali ☹ , nic neviem, len som si precitala zaver, ze vycistene zvysky utrzky plodu, to bolo vsetko, aj ja chcem injekcie ked to moze pomoct... to od koho mam pytat.... teraz vyzeram ako tela, ale o nicom takom neviem... 😒

timmka
13. jan 2012

@matelko1 a od ktoreho dna si si zacala pichat,myslim pred KET

timmka
13. jan 2012

@lilli202 ja idem na kontrolu na 11dc asi aku mam sliznicu a kedy bude vklad, aspon myslim, zatial nic neviem....

matelko1
13. jan 2012

@timmka nech ta tvoj gynekolog posle na hematologiu

lilli202
13. jan 2012

@timmka ahha.rozumiem.a ja len na prvé vysetrenie..hyhyh.kolko este mám pred sebou :(((

matelko1
13. jan 2012

@timmka hned ako som otehotnela som si zacala pichat clexane

timmka
13. jan 2012

@matelko1 tak ja ho pytat nebudem....... povie mi, ze som salena, on je taky stary a umele neuznava, ze otehotniem aj bez toho.... vsak som mu spominala ,ze idem na vklad a nic mi neponukol, nie je to uz neskoro? to nemozem ist sama na tu hematologiu? ci sa na to vyprdnut...

eva7780
autor
13. jan 2012

nakoniec som este nakukla @dianan som rada,že sa Vám zadarilo,držím palce 😵 😵 😵

eva7780
autor
13. jan 2012

@timmka mna na hematologiu poslal Herman

timmka
13. jan 2012

@matelko1 to je na udrzanie plodu?

timmka
13. jan 2012

@eva7780 to vazne??? tak super, mozno aj mna 😵 , no opat pozitivna sprava, uz som opat zacala stresovat,proste to som ja 😀

eva7780
autor
13. jan 2012

@timmka trosku som to poplietla,predsa len to uz je davnejsie,nas poslal na genetiku a odtial nas poslali na hematolgiu,ked sme tam mali zhorsene vysl.,ja kebyze som tehu,tiez by som si musela pichat inj.,a genetika kym nas obj.a kym boli vysl.trvalo takmer 2 mesiace

timmka
13. jan 2012

@eva7780 no uvidime co povie dr. herman, mozno mi da odporucanie, moj nic neriesi.... idem k nemu tak sa pokusim porozpravat, ja som potratila velmi skoro, tak mozno to nebude potrebne

eva7780
autor
13. jan 2012

@timmka ja som nikdy nepotratila a aj tak ma poslali,nepostrehla som,vy idete s manzelom teraz po kompletne vysledky?

timmka
13. jan 2012

@eva7780 nie, ja som mala prve ivf, vyslo mi ale potratial som v 4tt od vkladu, tak ma vycistili a idem teraz hned na KET, ziadne vysetrenia nemam robene po kyretazi, nikde ma neposlali, tak preto som zaskocena, ze ixi tu pise o nejakych injekciach... atd. strasne sa bojim, aby som to uz neprezila, nechcem, radsej nech to nevyjde ☹

eva7780
autor
13. jan 2012

@timmka tak drzim palce nech ti to vyjde a dotiahnes to tentoraz do úspesneho konca 😵 mohol to riesit tvoj gyndos
samozrejme drzim palce aj ostatnym,pekny zvysok vecera 🙂

timmka
13. jan 2012

@eva7780 dakujem 😵 😵 😵

madonnka
13. jan 2012

Kocky tak byváme nedaleko od seba s lilly.sme trosku popismenkovali.

madonnka
13. jan 2012

Pekny vecer evy pekné snícky,zajtra popiseme.

fafinkka
13. jan 2012

Ahojte, chodíme do Gyncare. Ostalo mi jedno nové balenie Puregon 600IU/0,72ml, expirácia 10/2012, skladované v chladničke. Ak by vám pomohlo, budem rada.

gerena
14. jan 2012

Som rada ze sa to tu utriaslo, zislo ztoho aj dobre- vytiahlo to staru bandu 😉
@timmka na hematologiu mozes ist aj sama od seba alebo si pytaj doporucenie od obvodneho lekara, ale aby bolo jasne nie su to injekcie na udrzanie plodu ale nizkomolekularny heparin na upravu zrazanlivosti
@dianan tesim sa stebou 🙂 a drzim prsty
@madonnka ides si to s lilly vybavit rucne strucne? 😉

ma77
14. jan 2012

čaute kočky tak ja som sa rozhodla urobit si nejake vyšetrenia a tak ist na KET mala by som mat ešte 2mraziačikov 😉 bola som za svojim gyndošom a poslal ma na hematologiu a na genetiku s mm kedže okrem laparky nemam žiadne vyšetrenia tak skusim toto na genetiku idem v pondelok a na hemato až 1.2 ma objednali dost dlho treba čakat ale čo už zvykla som si ☹

ma77
14. jan 2012

@ixi Ahojky 😉 a ty kde si bola tak dlho? 😲 😲 😲

ixi
14. jan 2012

@timmka nie ja som chodila na hematku uz predtym daco mi vyslo tak zato budem pichat to je na riedenie krvi 😎

ixi
14. jan 2012

@timmka vies co si sama nevydupes tak nemas ked som povedala gyndoske ze idem na imuno do prahy tak ze naco... 😠 ale ak nepojdem tak neviem ci tam nieje problem ja uz chcem mat vsetko uz nechcem prist o babatko 😢 spravim vsetko preto aby som ho mohla donosit jednoducho ak chces dajake vysetrenie tak si ho musis pytat alebo zmen gyndosa alebo sa pytaj hermiho 😎 ja to berem tak ze nemusi nic vynst ale ak tak radsej nech sa to riesi 😉