Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
16. okt 2012

@cerkutka hm tha ja uz naozaj neviem.a ja mu ze kazdy den si mám pichat a potom ked my pride mrcha mám vám zavolat a on ze nieeee 5novembra pride medzi tym vam pride men. ale to si nevsimajte haha.ty brdo ja uz naozaj neviem potom ako on rozhoduje ako v com...len to ma naozaj uz nasere ze sa nevieme porozprávat lebo ten telefon furt ale furt zvoniiiiiiiiiii.

cerkutka
16. okt 2012

@lilli202 presneeee🙂)) v jednom kuse zvoni, na jeden strane ked ty volas tak si rada ze ti furt zdvihne, na druhej strane ked si tam tak ta to serie....sak ja som mu volala dnes - mozno si tam prave u neho bola hihi🙂

lilli202
16. okt 2012

@cerkutka no ved to hej haha. o kolkej si volala???volala jedna ze ci ma poistovnu schvalenú a on ze nie a tá pani ze uz by tam malo byt lebo uz tam volala a poslali.hahh..ma on dost..dal my aj predoperacné..ja som si pichla injekcie do sedacieho svalu..ty si si ju kde pichla?ani to nebolelo nic som necitia

lamilka
16. okt 2012

@milagrosss20 ahoj, tak ako pisali dievcata za vysetrenie v stupne 100 eur, potom pravdepodobne za puregon okolo 120 eur, dalsich 100 eur za zakrok a premytie spermii, a este za pregnyl zopar centov, ale teraz je vypadok tak ti da asi nieco ine a za to sa plati viac, no pocitaj teda okolo 230-250 eur.ja som bola na jednej IUI ale neuspesne.

cerkutka
16. okt 2012

@lilli202 tiez tak..ja som si bola dat pichnut, nepichala som sama🙂)

lilli202
16. okt 2012

@cerkutka ani ja bola som u jednej sestricky ona my ju pichla ani som ju necitila

cerkutka
16. okt 2012

@lilli202 jj...inak tie injekcie vobec nebolia, resp. velmi malinko🙂) ked ta toto nebolelo tak tie malicke ta nebudu boliet vobec🙂)

lilli202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
21majka
16. okt 2012

Dobry podvecer snazilky,tak som naspat v IRL ☹ .Vcera som bola na kontrole u Hermana a dostala som injekcie 4 balenia po 7 kusov diphereline....ste ma mali vidiet dnes rano na letisku,aka som bola bleda a cakala,ze ma zoberu za pašovanie 😀 😀 😀 Ale presla som.... 🙂 Takze ja zacinam od 22 pichat do brucha -to budem presne 22dc a 5.novembra mam jednu kontrolu,no a hned ma potom objednal na dalsi tyzden,teda 12eho novembra.Neviete preco vlastne sa neda zohnat pregnyl,preco ho nieje dostat?Lebo ja ho mam tak isto v zozname liekov,ale ja si ho mozem zohnat tu v IRL.

gerena
16. okt 2012

@21majka nezabudni si nabuduce pytat potvrdenie od lekara alebo z lekarne, mas stastie ze ta nechali ( to nebol vtip)......pregnyl ma problem vo vyrobe, ale snad budes mat stastie v Irsku 😉

gerena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
21majka
16. okt 2012

@gerena no vsak ja som si to uvedomila az ked som isla na security kontrolu na letisku.,jedno stastie,ze som odlietala z Polska a tam to az tak neriesia...teda neprezeraju tak detailne ako u nas 🙂 Ale dakujem za radu,urcite si budem na buduce pytat od Hermana potvrdenie.No praveze ja som volala znamej tu v IRL co robi v lekarni,takze by mi jednu zohnala,tak uvidim...

cerkutka
16. okt 2012

och baby ja taka koza som....mam brat duphaston 3x do dna a samozrejme som naobed zabudla...teraz som zobrala dve tabletky namiesto toho,...si sypem popol na hlavu som taka blbaaaa:(( tak dufam ze sa nic nestane...joooj, budem si to vycitat, a to som si ho doniesla do prace (lebo mam viac krabiciek) takze reku jednu si tam necham aby som ani raz nezabudla...tha jasne ze hej...uz som si nastavila pripomienku a aj manzel takze double...ale aj tak...hned prvy den to dokafrem:(

cerkutka
16. okt 2012

@21majka ty kokos a to taky problem s tym pregnylom je?? ani je daka substitucia toho lieku?? este nakoniec budes vsetkym z irska posielat🙂

cerkutka
16. okt 2012

@lilli202 hej to aj ja som v tej lekarni bola ale som necakala som si dala objednat a vecer som po tom prisla (oni su az do siedmej otvoreni myslim) ale ty nie si z KE takze si asi nemala na vyber, ale pravdou je ze ta lekaren co ti radila Gerena ma daku zmluvu s lekarom a su tam stale lieky (a mas to bez cakania) to na kovacskej ulici je...- blizko toho baru Jazz...(neviem ako dobre poznas KE)...inak moja..pocuj ked tak citas tieto veci tuna tak sa zacni uz pozerat po tej pregnyl injekcii aby si ju zohnala nacas..ked maju problem s vyrobou...

21majka
16. okt 2012

@cerkutka ta to by si ma uz urcite zapisali na colnych kontrolach ako pasovatelku 😀 Lietat hore dolu s kuframi injekcii 😀 😀 😀 Ale zase ked sa mi to podari a ona mi ten pregnyl zozenie,tak ak bude nejaka snazilka surne potrebovat tak vykseftujem este jednu-dve 😀

21majka
16. okt 2012

@amali ani nato nemysli moja,ze to nevyslo....ver,ze sa podarilo 🙂 🙂 🙂

gerena
16. okt 2012

@cerkutka zmluva sice s kovacskounie je, ale par ampul pregnylu este ano 😉 nahrada je ovitrelle

21majka
16. okt 2012

@bambula27 a ty sa ako mas?ako tvoje brusko,uz je to lepsie?

cerkutka
16. okt 2012

@gerena ty ake zaaakulisnee infosky maaas🙂))

bambula27
16. okt 2012

@21majka ahoj Maji.Dakujem...akurat dnes sa to trosku zmiernilo.Ale tych par krokov co robim po byte...ale vysla som dnes do obchodu,tak nebolo to dobre...najlepsie sa mi chodi po spickach,brucho este vselijake,ale urcite sa citim lepsie.

bambula27
16. okt 2012

@gerena
@cerkutka zeny...ja som pregnyl zhanala minuly tyzden a viem ze herman ma zmluvu s tou lekarnou na kovacskej,preto som ju zhanala tam..A NEMALI!!!

21majka
16. okt 2012

@bambula27 tak len oddychuj a nevysiluj sa,ono sa ti to asi bue zlepsovat kazdym dnom.A marodujes alebo pracujes?Dufam,ze nie...

lamilka
16. okt 2012

no veru, pregnyl má celoplošný výpadok, prvé info bolo že nabehne v novembri ale nekoná sa pravdepodobne a bude až v januari, ak vobec. ☹

cerkutka
16. okt 2012

@bambula27 moja zlataaaa....ty tolko bolesti prezijes, si to babetko fakt zasluzis ty kokosss!! si pozerala niekde na nete ze co to vlastne za haluz sa s tebou stala lebo ja kde som pozerala tam som pozerala ziadne infosky o prazdnych vajkach som nenasla...

cerkutka
16. okt 2012

@lamilka a vie sa aj preco?

gerena
16. okt 2012

@bambula27 ip
nebudem sa natahovat o zmluve a nezmluve vlastne je to jedno aj tak si kazdy mysli co chce......ale beznou praxou je, ze kazda lekaren sa zasobuje liekmy ake v jej blizkosti lekari ordinuju....u vasich su tazkosti hlavne kvoli specialite a cene....a ze dost casto su problemy distribucne, vid pregnyl a v poslednom case aj fostimon.....ale ako lekara tak aj lekaren si vyberate dobrovolne, nikto nikoho nutit nemoze akurat poradit.......treba si to hlavne premysliet, ze kedy zacinas si pichat a kolko je nato casu......a neposlednom rade je dolezite poradenstvo, kde ti kto poskytne

21majka
16. okt 2012

@cerkutka toto by zaujimalo aj mna,ze ci je naozaj nejaka chyba vo vyrobe alebo ze ci nieje chyba vo vyrobkoch?Lebo to by som ho potom uz ani nezhanala...

bambula27
16. okt 2012

@21majka nie mojko,nepracujem...dala som sa na marodku.A inak...fakt,ak nebude ani v decembri ten Pregnyl a nova mi ho da,tak asi nam budes musiet ho zhanat v IRL ;)

bambula27
16. okt 2012

@cerkutka jaj moje zlate,dakujem ti krasne...Hladala som na nete,ale tiez som nenasla...len par podobnych skusenosti.Tak on hovoril,ze to sa stava len v 2-3% ... tak ja fakt neviem.