Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

baletacka
11. nov 2011

AHOJTE, čímtam tu, že ste si dávali lepidlo, ja neviem či si ho mám dať. Je tu niekto, ktorému to vyšlo aj bez lepidla? aký má vlastne zmysel to lepidlo, pri ET som si ho dávala, len sa mi zdá, že je to prehnane drahé, a keby bolo potrebné, tak by ho mal dať automaticky a radšej zvýšiť cenu KET, čítala som u neho, že prenos zmrazených vajíčok stojí 200,- Eur, tak ja teraz neviem či si ho mám dať.

bettypo
11. nov 2011

@ixi skvelé. Ešte Ti chýba pekný testík v albume 😉

ma77
11. nov 2011

@ixi dufam že maš pravdu žeby sa stal zazrak? 😲 😲 😲 😲

baletacka
11. nov 2011

@ixi blahoželám k tehotenstvu

sofia2008
11. nov 2011

@ma77 tak drzim palce 😵 😵 😵

timmka
11. nov 2011

@ixi to iste mi povedal, ze v stredu mam prist na kontrolu a uvidi ci som schopna ist na vklad, hned v stredu by mi vlozil ked bude ok,

timmka
11. nov 2011

no neviem bo brusko boli a hlavne ked idem na wc a zistila som, ze najviac boli ked mam plny mocovy mechur, tak teraz neviem ci mam tolko pit vody alebo nie 😖

haannka
11. nov 2011

@timmka no až na budúci mesiac... 😉 ináč krásna úrodička, blahoželám a držím palce, nech to dobre dopadne 😵

haannka
11. nov 2011

inááč, všetkým úspešným blahoželám, som rada, že je tu taká pozitívna energia, ja mám síce z Gyncare neúspešný ET aj KET ale vidím, že v poslednom čase je tu samý úspech... 😉

matelko1
11. nov 2011

@ma77 aj tebe to vyjde.....ixi to rozbehla a vy ostatne ju budete nasledovat....

matelko1
11. nov 2011

@baletacka tak boli tu baby,ktore si lepidlo nedavali a vyslo im to aj bez lepidla....to je na tebe,....nieje to lacne...

matelko1
11. nov 2011

@haannka veru dlho tu nebol uspech,ale konecne sa to tu rozbieha a pevne verim,ze aj ostatne budu nasledovat ixi...
a chystas sa teraz niekedy na et,alebo ket?....

haannka
11. nov 2011

@matelko1 áno, koncom tohto cyklu začínam s dlhým protokolom na svoje 4.IVF v Spln-e 😅

sfin
11. nov 2011

@ixi Teším sa s Tebou!

matelko1
11. nov 2011

@haannka takze ty ides do splnu....baby zo splnu prechadzaju do gyncare a ty naopak....tak drzim palce aby ti to vyslo...

haannka
11. nov 2011

@matelko1 😅 dík

zuztek
11. nov 2011

ahojte 🙂
@ixi blahozelam 😵 😵 😵 a aky je dalsi postup? kontrola este v gyncare ci uz u svojho gyndosa? pekne tehulkovanie 🙂

zuztek
11. nov 2011

inak, mam uz za sebou konzultaciu, a som velmi prekvapena (v pozitivnom zmysle), vraj spg je je relativne ok, a ja si mam doriesit endokrinologiu a laparku, a zatial dava sancu aj na prirodzene tehu, ze naco sa napchavat liekmi, tak som fakt prekvapena, myslela som ze v takych centrach hned tlacia do IVF 🙂

lienka2
11. nov 2011

@zuztek herman netlaci, nam tiez dal par mesiacov na prirodzene otehu po vyrieseni vsetkych problemov.. aj tak sme skoncili na ivf, no nelutujem.. mohli sme este cakat ale rozhodli sme sa inak 🙂

zuztek
11. nov 2011

@lienka2 ty mas obe deticky z IVF?
fakt som z toho vsetkeho prekvapena, aj sa tesim ze je sanca na prirodzene tehu pripadne IUI, vsetko este zavisi od laparky, ako dopadne... tazsi oriesok bude endokrinologia, viem ze tam sa dlho caka, aj 2-3 mesiace, tak to ma trochu mrzi ze zase sa vsetko natiahne...

matelko1
11. nov 2011

@lienka2 jej ahoj...davno si tu nebola a blahozelam a pozeram,ze aj druhy je chlapcek.....ako sa mate....

lienka2
12. nov 2011

@zuztek nie, iba prvy je od hermana 🙂 ten druhy sa podaril prirodzene.. ked sme to necakali, nesustredovali sa
nic.. jednoducho sa uvolnila mysel kedze sme uz jedneho drobceka doma mali...
@matelko1 ja obcas precitam kto ma co nnove, popri tom ako uspavam maleho... no na net velmi nechodim, pri dvoch detoch a jednom takom malickom somrada ak stihnem navarit, venovat sa jednemu a potom druhemu.. lukasko uz cez den nespi, takze taham nonstop sluzbu.. ale verim, ze casom sa to len zlepsovat bude..

lienka2
12. nov 2011

@zuztek a este som chcela.. ano natiahne sa to vsetko, kym absolvujes laparku endokrinologiu, ale budes mat istotu ze si uplne ok ked ides do ivf.. nemalo by zmysel mrhat peniazkami aj energiou a vsetkym, ked to ma byt zbytocne.. jasne, aj tak je sanca ze to nevyjde, ale budes vediet ze si pre uspech urobila maximum.. 🙂 drzim palce 🙂

michalka007
12. nov 2011

Ahojte,
viete mi poradit, ktore centrum asist. reproduke v KE je najlepsie. Pozeram, ze tu mame Gyncare, SPLN a este nieco v starej nemocnici. Kam by ste odporucali ist?
Dakujem

timmka
12. nov 2011

ahojte baby, tak dnes mi je ovela lepsie ako vcera, bursko uz vobec neboli , mozem sa hybat, nic necitim 😵 , trochu ma pobolieva zaludok a krize, ale da sa to zvladnut, jooooj aka som stastna, dufam ze sa to nezhorsi 😵 a v stredu budem mat chrustika v brusku 😉 dakujem vam za povzbudenie, bez vas neviem.... co by som si pocala 😉

matelko1
12. nov 2011

ahojte.prajem pekny den
@timmka super,ze sa citis dobre....takze v stredu mas vklad....
@michalka007 ja osobne ti odporucam gyncare....doki je velky odbornik a su tu baby,ktore zo splnu presli prave k hermanovi....

matelko1
12. nov 2011

@lienka2 a maly sa ako drzi....aku mal vahu ked sa narodil...kojis?....

timmka
12. nov 2011

@matelko1 no neviem ci bude vklad,zaludok boli a ani voda do mna neide, tak teraz neviem, budem volat dnes dr. tak sa ho opytam, ci to je z tej vody, co tolko pijem, alebo sa blizi OHSS myslim voda v brusku, vcera som ju nemala, tak neviem 😒

matelko1
12. nov 2011

@timmka az take bolesti mas?...tak radsej zavolaj a uvidis co ti povie....nestras,ze sa blizi ohss

timmka
12. nov 2011

@matelko1 ako nemam az take bolesti, len ma boli zaludok, citim ho, taka som plna, tiahne sa to od pupka az hore, tak neviem, skusim zavolat, aj tak mu mam volat kolko sa opodnilo, tak uvidime