Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
31. mar 2010

lusi veru duohaston som aj ja brala do 20tt

lusinkaj
31. mar 2010

baby tak aj som brala duphaston do 11tt a Herman mi povedal ze uz nemusim brat,kedze uz maju vytvorene vaky...tak som prestala brat ale kedze som zacala spinit tak mi to predpisal...ale asi to budem brat dlho radsej tomu nic neuskodim 🙂

lilly4
31. mar 2010

ahojte baby,uz som tu dlhsie nebola,ale stale si vas citam 🙂
lusi mne hermi tiez kazal vysadit duphaston v 10tt,ale moja gyn.povedala ze ho treba uzivat nadalej do 16tt v nezmenenej davke,a potom pomaly tie davky znizovat,ze sa nemoze prestat brat odrazu. tolko z mojej skusenosti a nastastie ziadne problemy ani nemam. 😉
tak nech ti to skoro prestane 🙂

lusinkaj
31. mar 2010

tak ja som posluchla hermana predsa vie o tom lepsie ako obycajny gyn.ale zase beriem asi aj dlho budem.... 😉

katarina822
31. mar 2010

lusi ja som brala myslim min.16tyz.duphaston aj magne b6.

lusinkaj
31. mar 2010

tak neviem preco mi hermi tak povedal ze uz mam ukoncit..ale nevadi to len par dni som nebrala lebo potom mi zase nasadil kvoli spineniu....a mnagne som si tiez kupila,ale dr.mi povedal kedze mam tie pec.testy zvysene nech nezatazujem pecen... 😒

matelko1
1. apr 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

katarina822
1. apr 2010

Lusi magne b6 je ak pobolieva brusko ja som brala cele tehotenstvo.

matelko1
1. apr 2010

ja som magne b6 uzivala len koncom tehu ked mi tvrdlo brusko.

lusinkaj
1. apr 2010

Pekny dnik vam prajem...dnes tu este nikto nebol?kde ste? 🙂

gerena
1. apr 2010

ahojte baby 🙂 100 rokov som tu nebola...........ako sa mate?

lusinkaj
1. apr 2010

gerena ahoooj 🙂 mame sa dobre...ty sa pochval? 🙂

mima263
1. apr 2010

ahojte 🙂
neviete náhodou kde ordinuje MUDr. Horváth - to je lekár, kt. má gyncare na stránke uvedeného ako ext. spolupracovníka. dnes som sa na to zabudla opýtať.
díky

zabkaevka
1. apr 2010

ahojte kočky.
Lusinkaj, : no tak to je dobre, že ti to predpísal. Mne tiež môj gyn. vravel, že do 16 - 17 týždňa to treba brať. Takže ho aj poslúcham.
mima: Dr.Horváth, je urológ, a ordináciu má na Furči, v poliklinike, na prvom či druhom poschodí, hmm až nepamätám. Ale chodil tam môj mangel.
Kočky, asi cez sviatky tu nenakuknem, tak vám prajem nech sú príjemné, plné pohody a relaxu. paaaaaaaaa

mima263
1. apr 2010

zabkaevka ďakujem, aj ja to potrebujem pre manžela. A chodil tam dávno? Pýtam sa kvôli tej ordinácii, či je to ešte aktuálne.
Všetkým vám prajem krásne sviatky

lusinkaj
1. apr 2010

zabka....jasne beriem to a urcite aj este dlho budem ....tym nic nepokazim... 😉
aj tebe prajem krasne sviatky... 😵

walle
1. apr 2010

ahojky dievačatá...iba som sa mrkla, ako sa vám darí...lusi, dávaj pozor na seba, čo to čítam, že si špinila??? 😕 dúfam, že všetko je v poriadku....a bude v poriadku...

prajem vám požehnané krásne veľkonočné sviatky... 😵

madonnka
2. apr 2010

Ahojte 🙂
Prisla som vám popriat krasné a veselé velkonocné sviatky plné oddychu a pokoja 🙂

Tak si ich uzite 😵 páááá

solida
2. apr 2010

pekné sviatky všetkým! 🙂

lusinkaj
2. apr 2010

Aj ja prajem krasne velkonocne sviatky prezite v kruhu najblizsich... 🙂

herriett
2. apr 2010

ahojte, dovolim si pridat sa k vam. Na tomto fore som zaciatocnik-som po prvom ET u Hermana-konkretne to bolo v stredu. Takze uplne cerstve. Odvtedy mam bolesti v podbrusku-take typicke ako pred menses. Neviem, ci je to normalne, alebo nie....viem, ze u kazdeho je to asi ine, ale je dobre, ak si clovek mam s kym vymenit informacie a pokecat si o tom. Mimochodom, prijemne sviatky vam prajem.

lusinkaj
2. apr 2010

Vitaj herriett,kludne sa pripoj k nam radi ti poradime,kedze uz mame za sebou toho dost.... 🙂
tie bolesti su uplne normalne,kvoli tomu ze je este malo dni po et a po dalsie.....je to predsa zakrok... 🙂

herriett
2. apr 2010

lusi-dakujem za ukludnenie. Pre istotu som si ale lahla-moj drahy ma obskakuje, a horko-tazko ho prehovorim, aby som mohla zapnut pracku, umyt riad a take drobnosti 🙂 Najradsej by bol, keby som z postele vobec nevyliezla-velmi po babatku tuzi a boji sa neuspechu ovela viac ako ja. Lusi, tebe to vyslo na ktory krat?

lusinkaj
2. apr 2010

tak to ano prve 4 dni je najlepsie len lezat a nic nerobit pokial sa emb.neuhniezdi to tva cca 3-4 dni a potom uz kludne pomalicky mozes nieco robit... 🙂 ale opatrne,ziadne namahanie,nic tazke dvihat,nenosit nakup.... 🙂
tak nam 1ivf sa podarilo ale bol potrat v 6tt nebilo srdiecko,pootm som isla na KET so zmrazenymi a to nevyslo vobec ...
potom po dlhsom case som sa odhodlala na 2ivf a teraz cakame dvojicky a verim,ze uz to dotiahneme do uspsneho konca 🙂
tebe kolko teraz vlozili?a aky mate problem?kolko ste sa snazili?

herriett
2. apr 2010

gratulujem a drzim palce. Mne vlozili dve-vraj nezvykne odporucat dve, ale kedze uz v lete budem mat 38, tak radsej dve. Snazime sa uz 6 rokov, s byvalym manzelom mam dceru-ta uz ma 17. Ale pred jej narodenim som 2x potratila. Ja mam nepriechodny jeden vajcovod, ale vraj to az taky problem nie je. Mame dost zly spermiogram-takze aj teraz mi robili ICSI-inak by sa to vraj nepodarilo. No, ja som vcera bola s drahym v obchode 🙂 Ale nic som nevlacila, iba som ukladala do kosika. Snazim sa uvazovat triezvo- ak to ma vyjst, tak to vyjde. Ale kedze vidim, ako velmi sa moj drahy boji, tak radsej pekne vylihujem-dokonca je ochotny upiect kolac 😀 Do akeho veku poistovna preplaca? Ja viem, ze do 39, ale tu som niekde citala, ze do 38. Tak ako to je?

lusinkaj
2. apr 2010

aha,taze ty uz mas dceru...ale by ste chceli male babo 🙂 skoda ze ste to nezacali riesit skor,6 r.je dlha doba....a uz kvoli tvojmu veku...ano preplaca do 39...ak mas den po 39 uz nic z toho... 😉
mas ja nejake zmrazene emb.? 🙂

herriett
2. apr 2010

vies, vzdy som si myslela, ze to pojde aj "normalne". A potom, vzdy bol nejaky dovod, preco teraz nie. Predtym vysledky neboli az take zle. Priatel ma ale dost stresove zamestnanie, tak neviem ci aj to neprispelo k zhorseniu spermiogramu. Mala som celkovo 12 vajicok, z toho sa 10 oplodnilo a PK prezilo 5, z toho mi dve vlozili, takze dufam, ze tie zvysne tri sa zmrazili-koniec-koncov som za zmrazenie platila, tak hadam ano. Vies, moj drahy velmi po babatku tuzi-kedze ziadne nema, takze to robim hlavne kvoli nemu. Ja uz som sa aj zacala zmierovat s tym, ze druhe mat mozno nebudem-ale dufam, ze to vyjde. Len este musim zmenit aj svojho obvodneho lekara-tu som citala, ze dr. Luptak je velmi dobry, tak skusim zavolat v utorok. Ty si kosicanka?

sobka
2. apr 2010

Ahoj heni, dakujem za sms..myslím na teba..takže ta bolí brusko? mna vobec, sem tam, ked dlhsie stojím, ho cítim, ale robím inak vsetko...nechce sa mi ležať....inak pozdravujem vsetky Hermanky a prajem krásne veselé velkonocné sviatky 🙂

lusinkaj
2. apr 2010

aha,ta to to je...tak vam drzim prsty aby vam to vyslo... 😉
ano som kosicanka a ja chodim k dr.luptakovi ale ja by som k nemu na tvojom mieste neisla...nieje az taky ako sa pise o nom...ak nemas zaidne problemy je dobry,klasika urobi preventivku vsteko ok...ale ak pride nejaky problem tak hned riesi komplikovane a proste je mlady tie skusenosti este nema take ake by mal mat..... 😒

herriett
2. apr 2010

vdaka. sobka je radka?? Mna pobolieva skoro vkuse ☹ sobka aj ja na teba myslim a strasne, strasne ti drzim palceky. lusi, tak si to potom asi rozmyslim- tak ja potom neviem,ktory gyn. v ke je vobec naozaj dobry. Ked som bola tehotna s dcerou, mala som doc. ondruseka, ale on je uz na dochodku-uz vtedy mal 5O a to uz uplynulo 17 rokov. On bol uplne super- jednicka. Najlepsi gyn. akeho som mala. sobka inak som ti aj chcela volat, ze ako sa citis. asi telepatia, ci co 🙂