Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
21. feb 2013

@slniecko001 a jasne, to sa ani neda na to nemysliet🙂 ja som tiez myslela.....len som uz tomu po druhykrat neverila velmi a nebola som na to tak upata ako po prvykrat🙂 skor to bolo pre mna prekvapenie ako ocakavanie.

slniecko001
21. feb 2013

@cerkutka presne to vraví každý, psychika robí veľmi veľa.

cerkutka
21. feb 2013

@slniecko001 hej....lenze zene ktora velmi chce babo sa neda povedat aby na to prestala mysliet, ja som sa o to pokusala 3 roky a nepodarilo sa mi to ani na jeden den,. Skor slo o strratu viery ze sa to podari ako o to ze som na to prestala mysliet...

tromboska
21. feb 2013

@ibra1 no keby si bola napisala, skor....mala som puregon a za dobru cenu som ho predala. Nevadi, snad Ti niekto odpise a preda zvysne. Drzim palce.

tromboska
21. feb 2013

@slniecko001 no podla mna sa neda na to nemysliet, hlavne ked zena riesi IVF alebo KET. Kazda zena veri, ze by to mohlo vyjst a myslienky sa podla mna tocia vzdy len okolo toho 🙂

ibra1
21. feb 2013

@tromboska Ďakujem 🙂

ita111
21. feb 2013

evka ty si zakladateľka,mám kontakt na pani v Košiciach,pre Vás všetké,ktoré chcete babo,je tu pre Vás konzultantka poradného zboru lekárov naturálnej medicíny,ktorá Vám poradí k spokojností,budete spokojné ....tešiť sa z babatiek.

tromboska
21. feb 2013

@ita111 no sak daj kontakt 🙂

katka30129
22. feb 2013

jeej zienky zlate....dnes mam za sebou dalsiu kontrolu....v pondelok ideme na to,som veeelmi zvedava ako to dopadne,lebo mi povedal ze mam prilis vela folikov {vyse 20}, ktore nemusia byt velmi kvalitne a ani v nich vajka nemusia byt 😠 neviem co mam od toho cakat ☹ uz nech to mam za sebou.....drzte prstiiiiky

lafia
22. feb 2013

@linuska1 ahoj, tak ake boli dojmy? 🙂 Boli ste prvy raz v CAR?

linuska1
22. feb 2013

@lafia

az na to cakanie ok... mali sme prist medzi 9 a 12 .. prisli sme na 9 lebo mm musel do prace.. ale dnu sme s dostali az o 12.. doktorka prisla o pol jedenastej... to bolo trosku na nervy... potom sme mali vstupny pohovor... urobila mi folikulometriu.. urobila ster z krcka.. zobrala krv.. mm ma prist 01.03. na spermiogram... a ja opat na krv.. zatial spokojnost... pretoze to co urobila ona..moja gyn..nebola schopna za 3/4 roka... 😉 ...

lafia
22. feb 2013

@linuska1 3 hodiny sú fakt dosť 😒 ale ani mňa nikdy nezobrali v gyncare na presne stanovený čas...tak držím palce 🙂 No a mne moja gyn tiež tvrdila, že ten môj myóm sa operovať nedá...Herman len prevrátil oči...dal sa 🙂

linuska1
22. feb 2013

@lafia dost to znechuti...ale clovek s tym asi musi pocitat... teda po pravde nic ine m u neostava.... 😉
to tak.. nic proti obvodnym gynekologom..ale oni su fakt dobry na predpisanie hak..alebo urobenie cytologie..ale ked ma clovek nejaky problem... tak su uplne na nic...
a podstupila si umele?.. ci sa len pripravujes?..

marekmajka
22. feb 2013

žienky neviete mi poradiť? Mam už schvalenu žiadosť na IVF a 1.3 idem k Hermanovy, budem 21 deň cyklu a mam dlhy protokol mala by som začinať decapetylom a pokračovať gonalom. Neviete ten decapetyl mi pichne hneď toho 1.3 na 21 deň? alebo ako vlastne. Ak mate nejake skusenosti budem vďačna ak sa podelite 🙂 Najhoršie je asi to keď človek nevie čo ho čaka

emee
22. feb 2013

@marekmajka asi by ti mal pichnut, mne tiez tak pichali tusim na 22.den. ked sa pytal na 1. den posl.menstruacie a podla toho tak objednaval, tak urcite kvoli tomu aby si bola ten 21.den cyklu...

marekmajka
22. feb 2013

@emee a je to len jedna injekcia alebo je ich viac?

marekmajka
22. feb 2013

myslim, že či ten decapetyl sa picha len jednorazovo, alebo či si ho budem musieť pichať viac dni

lilli202
22. feb 2013

@marekmajka ahoj.ak chces tak pojdes do lekárne pre injekciu a sestricka ti pichne ale ak mas doma nejakú sestricku tak aj ona ti pichne.ale lepsie je ked ti sa vrátis a sestricka ti pichne ja som si doniesla domov injekcie a tu my ju nechceli pichnut ze sa boja ze dostanem od toho nieco ked my prvy krát pichali radsej sa vrátit..ak som ti pomohla.......

lilli202
22. feb 2013

@marekmajka a jednorázovo sa pichá len tusim potom sa caká zas na mrchu a ides na gonal.

marekmajka
22. feb 2013

@lilli202 ďakujem pekne 🙂

emee
22. feb 2013

ja som mala jednorazovu. daju ti recept, skocis do lekarne pre inj., vratis sa a sestricka ti pichne. a potom doma akas na mrchu 🙂

emee
22. feb 2013

@marekmajka aha, az teraz som si vsimla ze ti uz lili napisala. ma pravdu, vrat sa radsej nech ti pichne sestricka a mas pokoj.

marekmajka
22. feb 2013

@emee diki 😉 Mala si dlhy protokol? a ako dlho si si pichala gonal, a ktory deň cyklu si mala odber a vklad?

emee
22. feb 2013

mala som dlhy. pichli mi decapeptyl, o tyzden mi prisla mrcha. akurat bol piatok, zavolala som doktorovi, objednal ma na pondelok, cize na 4.DC. urobil uzv a zacala som si pichat gonal este v ten den. o tyzden kontrola a o dalsi tyzdne odber. gonal som si pichala 12 dni, od 4DC az do 15DC, 16 DC pregnyl, 17 DC duphaston a utrogestan tabl., a 18 DC odber. vklad bol na 22DC, kedze som mala aj PK.

marekmajka
22. feb 2013

@emee ešte raz ďakujem

lilli202
22. feb 2013

Presne takto som mala aj ja len namiesto pregnylu som mala ovitrele to som si vecer pichla sama. Pamatam ako som si doniesla domov injekcie dala do chladnicky furt som ich pozerala ja som si pichala vecer o 19:00 vzdy som to nejako cakala aby som sa mohla hrat aspon trosku na sestricku vsetko na stole pripravene ako na operaciu :D.ja som si rada pichala. A pila strasne vela vody to nezabudni kolko sa do teba zmesti. Ako ten cas leti boze a teraz uz moji kopkajú. Nech sa aj vám vsetkym sa podarilo tfuj tfuj tfujjjjj.

emee
23. feb 2013

@lilli202 hehe, to poznam, aj ja som sa neskutocne tesila na tie injekcie, uz som sa nevedela dockat kedy bude 19.00 aby som si pichla dalsiu 🙂. no a ked sme uz taky podobny pripad, dufam aj ja budem mat take stastne pokracovanie ako ty. zatial to vyzera nadejne aj u mna 😉
@marekmajka uvidis ako to vsetko rychlo zbehne, a zvladnes to. fakt to pichanie je jednoduche, hoci pri 1. inj. sa mi ruky triasli 😀 ale to potom preslo. vobec to ani neboli, necitis ten vpich, su to malicke a tenucke ihlicky.

lilli202
23. feb 2013

@emee vsak aj ja som si rada pichala vobec to nebolelo a priatel furt skakal az po plafon hahha ..uz simala aj odber? ?kolkosi mala vajok? Treba verit odychovat aj po vklade pit vela a bude vsetko po svojom.

katka30129
23. feb 2013

neviete nahodou ci tie tabletky ustrogenal mam vybrat cele alebo iba jeden den?lebo to mam v papieroch tak divne napisane,a neviem z toho vyjst...v pondelok mam odber,a neviem ci si mam este zajtra rano pichnut ten gonal lebo som sa ho zabudla opytat ☹ ☹ ☹ ako ste to mali vy?den pred odberom ste si nieco okrem tabletiek pichali ci uz nie?dakujeem

emee
23. feb 2013

@lilli202 uz som po vklade a po testoch 🙂 uz len cakam na krv.
@katka30129 ja ked som isla v pondelok na odber, v piatok vecer som si este pichla gonal normalne, potom este v sobotu rano ale uz len taku nizku davku. v sobotu vecer pregnyl, a potom v nedelu uz nic som si nepichala, len som mala duphaston rano a vecer a utrogestan 2 tabl. vecer vaginalne. pondelok rano uz nic, len ides na odber nalacno. a dalej ti uz povie on, ale ten utrogestan treba brat aj po odbere. no tebe to mohol nadavkovat inak ako mne. ako ti to napisal do papierov? napis to sem a vylustime to 😉