Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
13. nov 2009

no a mám novinku...

od septembra som si myslela, že mám 13 mrazáčikov ...keď som jej to dnes povedala, šokovala ma...vraj ona nevie koľko sa zmrazovalo, že 13 ich bolo v tretí deň po odbere, keď sme spolu telefonovali...to mi aj povedala, že to už je Ok, že to prežije všetko do 5 dňa...ja neviem prečo, ale vsugerovala som si, že mám 13 mrazáčikov... ☹ a možno to tak ani nie je...
totižto, ja som bola vtedy v nemocnici / OHSS/ a nebola som ani v 5-ty deň na konzultácii u Hermiho...tam by som sa to dozvedela...a vraj na tej konzultácii H. aj hovorí aké sú embryjká...najlepšie, dobré, menej dobré...asi tak, neviem...
máte s tým skúsenosti?sofi...ty si to musela zažiť v ten 5-ty deň, keď si išla na vklad...ale sa nekonal pre hnusné OHSS 😖 😠

ixi
14. nov 2009

wall klud!!!!!!!!! vsetko bude v najlepsom poriadku vlozia ti babulky a ty budes tehula nestresuj!!!!!nerobi to dobre....tes sa ze mas konecne sancu byt tehulka a mat svoje dietatko dajako bolo a dajak bude stres nieje dobri!!!!!!prosim prosim sprav to!!!!my sme tu stebou a pomozeme ti tak sa netrap 😵 😵 😵 😵

sofia2008
14. nov 2009

walle..mne nic nevravel, pytali sme sa ho, tak len povedal, ze vsetky su v poriadku..walle neboj sa..ved si sa na to tak tesila 🙂 a o par dni je to tu! tak hlavu hore a usmev 😵
musis byt hlavne kludna, psychika je zaklad 😠 a hotovo 😠

walle
15. nov 2009

to ano..ďakujem... 😢 mala by som sa ozaj tešiť...ešte včera som bola na pohotovosti...kašlem ako prepitý bezdomovec... 😝
antibiotika nemôžem brať, takže dúfam, že mi to prejde...od utorka ma to drží ale dnes, už sa mi zdá, že odkašliavam...

dievačatká moje...ďakujem za podporu...čistá čistučká pravda...

už sa mením...aha! 😵

sofia2008
15. nov 2009

cauko wal, no som rada, ze to uz beries pozitivne 😵
do stredy ti bude zdravotne este lepsie 🙂

walle
15. nov 2009

supeeeer, teraz som sa zobudila...spala som od obeda...to som zvedavá, čo budem robiť v noci...znova rozmýšľať a filozofovať 😖 ale asi sa mi polepší zdravíčko, keď už môžem spať...

sofinka, Ďakujem ešte raz...tak čo, už vieš, kedy presne pôjdeš na KET? ešte pred Vianocami? 😅

terasa
15. nov 2009

Cauko walle skoro sa uzdrav nech vsetko dobre dopadne v tu stredu 🙂 .chcem sa opytat co vlastne znamena to KET na ktore ides ja sa vobec nevyznam v tych nazvoch

sofia2008
15. nov 2009

cauko, neviem wal, kedy..cakam este stale na menzes a tak mam volat Hermanovi, ale podla mna mi da mesiac pauzu a pojdem az v januari 🙂
velmi velmi ti drzim palce na stredu 😵

walle
15. nov 2009

aho teraska...to je vklad mrazáčikov - embryotransfer 🙂

sofinka...takže ty chceš ešte piť na Silvestra? 😉 dúfam, že ja už nebudem môcť... 😖

matelko1
16. nov 2009

ahojte baby.tak konecne mam doma internet,takze uz budem kazdy den s vami.
idem si vas precitat,co mate nove 🙂

matelko1
16. nov 2009

walle ja ta upokojim.mne rozmrazili 2 embryjka a obe sa uchytili a jedno a este aj rozdelilo,tak vidis,ze sanca je vzdy,len treba verit.

matelko1
16. nov 2009

no kde ste baby.
dnes od rana nefungoval konik.
sofia ked mas hermimu volat,ze ked dostanes ms,tak ja si myslim,ze to nebude januar,ale este tento rok.ty sa chystas na ket,

sofia2008
16. nov 2009

ahojte..wal uz len zajtra aje to tu! 😵
matelko, tebe to krasne uteka 😵
no ja som dnes dostala menstruaciu, ale Hermanovi budem volat az v stredu, lebo mi kazal volat po 16.11, lebo siel na konferenciu, cize dnes som mu nevolala a neviem, ci zajtra robia..ja by som si aj dala mesiac pauzu, este stale citim ten jeden vajecnik, co som mala velmi zvacseny, jeden cyklus nie je az tak vela 🙂

matelko1
16. nov 2009

sofia mala si mu dnes zavolat.ved potom uvidis ked mu budes volat,ze co ti povie.pojdes na et,alebo ket.
veru mne to uteka,len neviem uz aku polohu pri spani mam zaujat.brusko mam velke.ved uz 14 kg som pribrala.neviem ci je to vela,alebo malo pri dvojcatach.len na bruchu priberam,co si myslim,ze je dobre 🙂

sofia2008
16. nov 2009

nechcela som velmi, lebo som nevedela, ci uz je tu alebo nie..mna caka KET, mame 11 mrazacikov 🙂 neviem ci je to dost, ked ratam s tym, ze nie vsetky sa rozmrazia, bohvie, kedy sa aspon jedno uchyti, ale verim, ze aspon jedno bude 🙂
podla mna si vela nepribrala..a ked je to uba na brusku, tak to je fajn 🙂

matelko1
16. nov 2009

ja som mala 5 mrazacikov a pri rozmrazovani sa 2 pekne rozmrazili a este mi 3 ostali.takze ty mas pekne az 11 mrazacikov.musis si verit.urcite sa jedno uchyti.

walle
16. nov 2009

ahojky dievčatá...

sofinka - tak to sa mi kráti...to je pravda, ani nechce sa mi veriť...a ja na tvojom mieste, počkala by som jeden cyklus...mne to pomohlo...keď som dostala menz tiež ešte som bola ubolená z OHSS...teraz je to už fajn 🙂

matelko...ďakujem, že si stále s nami, aj keď už čakáš anjelikov...potrebujeme tu aj pozitívne myslenie...a ďakujem za odpoveď- a čo to znamená? že keď vložia dve embr. môžu byť aj trojčatá???????????? 😅 takže u teba jeden vložený anjelik išiel do neba? a ten druhý sa rozdelil a to sú tvoji chlapčekovia? 😉

walle
16. nov 2009

matelko...dnes fakt nefungoval koník...ja som to skúšala pred obedom a nič...

kde ste Hermanky??? 😎 určite už ste prilepené na telke!!! začína SUPERSTAR rozhodnutie... 😖

tak idem sa pridať... 😵

matelko1
16. nov 2009

ahoj walle.instalujem si skype a kukam rozhodnutie.

matelko1
16. nov 2009

walle ako pises hore.veru mozu byt aj trojcata.jedno embryo sa rozdelilo.

matelko1
16. nov 2009

baby tak ja koncim pre dnesok.cele poobedie som na nete a uz nevladzem sediet.zajtra som tu zase.tak dobru noc,

eva7780
autor
17. nov 2009

ahojte hermanky 🙂 prajem pekný den ,aj ked u nás upršaný 😖 matelko už máš ten skype? 😉

sofia2008
17. nov 2009

ahojte 🙂
tak wal, myslim na teba a drzim ti velmi velmi palce na zajtra 😵
hned ako budes moct, tak napis 😵
este raz, nech ti to dopadne najlepsie ako sa len da 😵

solida
17. nov 2009

baby, zajtra sa u Hermana pracuje normálne? neviete náhodou? manžel ide na odber a máme to dosť ďaleko, tak preto sa pýtam. vďaka za odpoveď

walle
17. nov 2009

ahoooojte Hermanky...

tak som tu "naposledy" sama...aspoň dúfam

sofinka - ty si poklad že na mňa myslíš, neskutočne to pomáha... 😵 cítim sa ako pred skúškou...
🤐 🤐 normálne sa hanbím opýtať,ale neviete či na KET musíme prísť úplne vyholené tam " dolu" 😅 😅 😅??? asi už mi nestihnete dnes odpovedať...nestačí krátky strih? 😀 😅 viem, že na odber áno, ale na KET...

solidka: myslím si, že robí normálne, navyše ak ste objednaní tak určite...ja zajtra idem, som objednaná

sofia2008
17. nov 2009

ahoj wal, nemusis sa holit 🙂 aspon si myslim, ja idem zajtra Herm. volat, v pondelok som dostala menstr..myslim na teba wal zajtra cely den!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
dobru nocku vsetkym 🙂

walle
17. nov 2009

sofi: nie??? 😅 dúfam...úplne vyholenie nemám rada 😝 🤐 😵

podľa mňa, Hermi ti zajtra povie,aby si sa mu ozvala v prvý deň cyklu, keď dostaneš menz, teraz ťa nebude chcieť vidieť.. 😲 🙂 .takto to bolo u mňa... takže pekne nech sa ti bruško upokojí a zahojí...pa a zajtra sa pokúsim tu dostať...

joooooooooj, babenky...už sa mi to blíži... 😅 😅 😕 😵

pa, idem sa chystať

matelko1
17. nov 2009

ahojte baby.prajem pekny vecer 🙂 .uz asi nestihnem tu nikoho,ale nevadi.
walle drzim prsty na zajtra.potom sa ozvi ako si dopadla.

matelko1
17. nov 2009

tak vam prajem dobru noc baby.nechali ste ma tu samu.

ixi
18. nov 2009

wall myslim na teba tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵