Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
26. júl 2011

@matelko1 😀 tak uz to zacina, surodenecke bitky 😀

matelko1
26. júl 2011

@sofia2008 a maxim je chudak,on je ten slabsi,len sa prizera a potom chudacik palce.....

sofia2008
26. júl 2011

@matelko1 joj moj zlaty 😢 ale casom sa to mozno obrati 🙂

matelko1
26. júl 2011

@sofia2008 tak to uvidime....uz im je dlho doma,vystrajaju,tahaju mi orchidee

sofia2008
26. júl 2011

@matelko1 ved aj mne uz je dlho doma 😠 emmke zatial stacia kable rozneho druhu 😀 tak som jej dala staru nabijacku a mam pokoj aspon na 20min..ale zubky ju zlostia, ved 4 vrchne jej idu naraz a uz zacala skripat so zubami 😖
chcela by som ich dvoch vidiet, ako santia 😵 😀

matelko1
26. júl 2011

@sofia2008 to by si zosedivela 😀 ...a ja ze to len mojich chlapcov bavia rozne kable,ale ,ze dievcata sa z takym niecim hraju.....zase sa tlcu,hlavne alex maxima

sofia2008
26. júl 2011

@matelko1 😀

matelko1
26. júl 2011

@sofia2008 vy teraz kde byvate,alebo u koho...alebo mate vlastny byt ....
idem kupat,potom nakuknem

sofia2008
26. júl 2011

@matelko1 my byvame s mojim otcom v dome, segra sa uz pomaly stahuje s frajerom, kupili si taky mensi dom 🙂 my sa uz tiez pomaly pojdeme kupat, boli sme v lese na prechadzke a zrazu zacalo prsat 😠 byvame v malej dedinke, mame blizko do lesa a je tu super prostredie, okolo nas mame len jedneho suseda, aj to ma zahradku a okolo vsade mame luku 🙂 len mame blizko vodu, takze ked su zaplavy, tak mame vodu v celej zahrade ☹

ixi
26. júl 2011

dakujem vam kocky konecne je tu lekar ktory sa zaujma nielen o peniaze ale aj o svoje pacientky lutujtm ze som ku nemu nesla skor prisiel na mnohe veci ktore brania tehu a predtym sa o to nikto nezaujmal takze 4 pokusy boli marne ale aspon mam nadej ze teraz to vynde 😎

matelko1
26. júl 2011

@ixi a ja vzdy hovorim,ze herman si robi svoju pracu poriadne...robi vsetky potrebne vysetr atd.....hredzak jemu ide o peniaze biznis....
@sofia2008 tak mate super,emka ma riadny vybeh teda...my sme ani von neboli a pritom k veceru uz aj slnko zacalo vykukat...

sofia2008
26. júl 2011

@matelko1 tak to mas pravdu, mame tu krasne, vyhlad z domu priamo do lesa, len ta voda je velke nebezpecenstvo, zaplavy kazdy rok a stale horsie ☹ aj tu zacalo slnko svietit, tak sme sli von a bum, zrazu dazd 😠 uz ma to poriadne stve 😠

sofia2008
26. júl 2011

@ixi presne tak 😵 teraz to uz vyjde 😵

sofia2008
27. júl 2011

ahojte
@matelko1 ahoj..tak my sme mali teda noc 😒 mala sa zobudila s takym placom rano o 3tej, cela horela, mala aj teplotu, to tie zuby hnusne budu, bolo mi divne, ked jej idu 4 naraz a nic..zaspali sme okolo 5tej ☹ dala som jej panadol..len mame dig teplomer do uska, len ja mu nejak neverim, ukazoval, ze mala 37,2, ale to nemohla mat tak malo, lebo bola strasne horuca, skusala som jej do druheho uska, tak ukazovalo 36,00 😠 aky teplomer mas ty?

matelko1
27. júl 2011

dobre ranko.
@sofia2008 ja mam tiez digi teplomer,ten tiez ukazuje stale inac....neverim mu....
to je pocasie.normalne neviem co budeme robit.tiez sa maxim zobudil o 3:15.vypil mliecko a spal dalej

ladybirds
27. júl 2011

@ixi potesila si ma reakciou na dr. hermana... tiez sme k nemu zacali chodit, zatial ho neviem posudit, lebo nemam ziadne ine skusenosti. ale s jeho pristupom som spokojna 😉
drzim vsetkych desat k vytuzenemu mimcu 🙂 🙂 🙂

sofia2008
27. júl 2011

@matelko1 u nas leje od rana, to je neskutocne daco 😠 mala akurat zaspala, tak idem varit obed..zatial nema teplotu, tak neviem, ci to este par dni potrva alebo co..ja sa uz fak nudim doma a tvoji ked uz behaju, tak tiez su chudaci zavreti, no a dnes mi vravela teta, ze uz nebude tak horuco, ze uz iba max do 24st., taka je vraj predpoved.. 😠

matelko1
27. júl 2011

@sofia2008 coi som pozerala predpoved,tak po 4.8.bude este teplo 30 stup.horucavy a to bude aj posledny vykyv leta...u nas uz neprsi,vycasuje sa.ked nebude prsat,tak idem smm do mesta.ved sa blizi dovolenka,tak musim aj nieco kupit kremy na opalovanie,plienky plavkove plienky atd.

sofia2008
27. júl 2011

@matelko1 tu sa teraz na chvilku ukazalo slniecko..ked ti mozem poradit, tak nam na plavani kazali kupit iba nohavicky, lebo tie plienky na plavanie su vraj zbytocne tazke a padaju dolu, tak emmka ma take gatky, co maju gumku na stehnach a poriadne jej drzia, cize by jej mali udrzat vo vnutri pripadne stolicu..

marsi28
27. júl 2011

ahoj zienky 🙂 davno som tu nebola ale rada by som sa pochvalila, ze mam doma krasnu a zdravu dcerku Emku. mame uz 2 mesiace a aj ked sa objavuju nejake tie problemyky s papanim ci kakanim je to vsetko v pohode...take uzasne a skvele ze som mamina 😀 😀 😀 a to len a len vdaka dr. Hermanovi... takze vsetky co vahate sup sup do boja... ja som uz ani nedufala a teraz mam najkrajsie dievcatko na svete 😀

mima263
27. júl 2011

@marsi28 blahoželám.
Veru ženy šup šup do ďalšieho boja možno sa podarí na prvý krát, druhý krát, či desiaty krát, hlavne sa netreba vzdávať. A optimistickým typom neodporúčam žiadne vyšetrenia. Stačí veriť

sofia2008
27. júl 2011

@marsi28 blahozelam.. 🙂

sofia2008
27. júl 2011

@matelko1 no zasa lejak a burka, ako sa ti patri 😠 inac emmka mala o pol tretej 38,2 ☹ desim sa, co bude v noci ☹ co sa tyka tych debilnych teplomerov, tak sa mi zdala uz velmi horuca, pouzila som dig do oboch usi a ukazalo mi 35 😠 ale nedalo mi to, tak som jej dala klasicky do ritky a hned vyskocila na 38,7 😢 v konecniku sa odpocitava -0,5st, hned som jej dala Panadol, tak do pol hodiny jej klesla na 37,2..viac uz dig nechcem ani vidiet a to stal cez 30€ 😠

minniy
27. júl 2011

Ahojte, môžte mi poradiť? Včera som mala bolesti v podbrušku a dnes silné špinenie. Som 5 deň po KET v Gyncare KE 😖 . KET bol na 18 DC. Môže to byť uhniezďovanie?

mima263
27. júl 2011

@minniy ja som mala tiež bolesti dosť silné v rovnaký deň ale po ET a nešpinila som. Aký dlhý je tvoj normálny cyklus?

minniy
27. júl 2011

@mima263 ja mávam veľmi nepravidelný cyklus - 32 až 36 niekedy aj viac.

mima263
27. júl 2011

@minniy tak to je naozaj skoro na ms. Držím palce nech to rýchlo prejde a celé to dobre dopadne. Skús vo vyhľadaváči, určite nájdeš niečo v starších príspevkoch

gerena
27. júl 2011

@sofia2008 @matelko1 treba vymenit baterku.. 😉
nove nema, dovolenka zachvilu, taka lozenie po Slovensku
@marsi28 super, blahozelam 😵

mima263
27. júl 2011

@minniy tak som niečo pre Teba našla aby si bola v kľude. 6 deň po ET začala jedna žienka tu z MK nie špiniť ale krvácať a dopadlo to dobre -

sfera
27. júl 2011

Ahojte, neviete náhodou, či nemá práve teraz Dr. Herman dovolenku?