Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
26. okt 2011

@ma77 ip

dicinka1
26. okt 2011

@ixi moja zlata..silno držim palčeky..s gonalom su dobre,kvalitne vajka...a máš ich aj neurečkom...tak nech sa uchyti to najlepšie... 😉 myslím na Teba...ja sa nieked výívam do Vás,tie čo idete na IVF..akoby som to prežívala aj ja...niekedy mi to až chýba 😀 😀 😀 😉

matelko1
27. okt 2011

dobre ranko prajem 🙂

ixi
27. okt 2011

@dicinka1 dakujem dufam ze aj stebou to budeme coskoro prezivat 😵 tesim sa na et 😎
@matelko1 aj mi tebe 😀 😀 😀

ixi
27. okt 2011

@dicinka1 aj stvoju muchu na fotke 😀 😀 😀 a ja pozeram skadial tam na pc sedi mucha a odhanam 😀 😀 😀

timmka
27. okt 2011

ahojte, mrcha este nerpisla ☹ a ani dnes nepride , BT vysoka ☹ , mam zavolat dr.??? nebudem ho otravovat? co v takom pripade sa robi??? velmi to prezivam, bojim sa ze budem cakat cely cyklus ☹

matelko1
27. okt 2011

@timmka neboj sa....tak pride zajtra a v pondelok pojdes za nim.....

timmka
27. okt 2011

@matelko1 ked ja sa stale obavam, lebo povedal, ze najneskor na 2DC sa mam dostavit, skusim mu zavola a uvidime, dufam ze nebude nervozny

timmka
27. okt 2011

huraaa volala som mu, tak ma zjazdil ci neviem cez vikend telefonovat 😀 😀 😀 , ze pracuje aj cez vikend, tak ma asi vysetri, joooj odlahlo mi, normalne som si vydychla 😀

matelko1
27. okt 2011

@timmka no super.....takze sa nemusis obavat....

timmka
27. okt 2011

@matelko1 joooj ako mi odlahlo 😉 😵 uz len sa dockat tej mrchy

matelko1
27. okt 2011

@timmka veru ked chces aby dorazila vcas,tak vtedy nepride a ked chces aby jeden jediny den meskala,tak vtedy dostanes skor...to je zakon schvalnosti....

ma77
27. okt 2011

@vivera Ahojky tak to neviem lebo ja som cez celu stimulku nebola ani raz na ultrazvuk iba som pichala 10dni a potom som šla na kontrolu

ma77
27. okt 2011

Ahojte jaj 😉 zajtra idem na odber držte palce 😉 😝 a bojim mne je stale zle po narkoze ble 😠 😠 😠

sofia2008
27. okt 2011

ahojte.... 🙂
@matelko1 cauko..tak ako sa mate? chlapci uz ok dufam 🙂 ja som vcera mala kamosku cely den a zajtra jej ideme aj s mm na 30tku na oslavu, tak sa troska odreagujeme 🙂

baletacka
27. okt 2011

ahojte, bol z vás niekto už na KET, neviete ako to prebieha, ja zajtra mám ísť za Hermanom.

sofia2008
27. okt 2011

@ixi ahoj..tak ako?

lilli202
27. okt 2011

@timmka a vy ste teraz isli prvy krát na vysetrenia alebo ako????

matelko1
27. okt 2011

@sofia2008 mame sa dobre.uz chodime von....pocasie pekne a takto by to mohlo este vydrzat...
@baletacka ja som bola na ket....neviem v akom si stadiu,ale budes brat estrimax a duphaston,pojdes na kontrolu a povie ti kedy je vklad.....

matelko1
27. okt 2011

@ma77 drzim palce a daj vediet kolko mas jajok.....

sofia2008
27. okt 2011

@matelko1 no to hej..pamatam Vsetkych svatych pred dvoma rokmi, ako som sneh odhrnala z hrobov a teraz chodim von este v mikine..ale je to super pre deti, ze este mozeme chodit von 😎

baletacka
27. okt 2011

Ďakujem Matelko, ja ešte len zajtra ide prvýkrát za Hermanom, bola som na UO ešte v roku 2008, mám tri mrazáčiky, UO mi vyšlo na prvýkrát. Vtedy som tiež chodievala tu na fórum. Veľa sa tu človek dozvie.

matelko1
27. okt 2011

@baletacka veru aj ja som sa tu vela dozvedela....takze zajtra ides za hermanom...budem drzat palce a daj vediet ako si dopadla.mne vysiel aj et,ale bohuzial v 7tt som potratila a hned som mala ket a ten bol uspesny a mam krasnych chlapcov 🙂
@sofia2008 veru nech je take pocasie este mesiac.....
popijame s mm cervene vinko.dnes som kupila,mala som chut.som,ale akoholik

timmka
28. okt 2011

@lilli202 nie, ja idem na ivf a neviem preco ma chce dr. vysetrit na 2DC 😒 ta asi tak....

matelko1
28. okt 2011

@timmka a uz mas u neho absolvovane vsetky vysetr?...

ahojte...

timmka
28. okt 2011

@matelko1 vysetrenia som mala urobene este v marci, potom nam kazal sa preliecit a povedal, ze ona nam moze pomoct len ivf, ale my sme verili, ze ked sa vyliecime tak sa podari ☹ , no ale nestalo sa, tak ideme na ivf ☹ , myslis ze mi bude robit nejake vysetrenia? kedy to vlastne stihne, pocas mrchy?

matelko1
28. okt 2011

@timmka urobi ti len utz.uz ziadne ine vysetr.ti nebude robit.ziadost mas urcite schvalenu....o chvilku zacnes stimulovat...

timmka
28. okt 2011

@matelko1 len mrcha musi prist, nedaj boze...... myslela som, ze dnes pride, ale pri mojom stasti pride v pondelok a v utorok cez sviatok budem letiet do kosic 😠

matelko1
28. okt 2011

@timmka a robi aj cez sviatky,ano?....a uz si mala dostat ms...a z coho vsetkeho ste sa museli preliecit....

timmka
28. okt 2011

@matelko1 no dufam, ze aj v utorok, cez vikend ano lebo som mu vcera volala, no my sme mali mycoplazmu a ureoplazmu, manzel mal horsi spermiogram, tak sme sa vyliecili, ale zial to nepomohla, nezlepsil sa, tak nebudem viac cakat, tuzime po babatku 😉