Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ixi
30. okt 2011

ja som zacala pichat az 14 dc a ide to neboj on vie co a kedy 😵

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilli202
30. okt 2011

@timmka aj podla mna mu este zavolaj v pondelok.ja som uz tak pochidla teraz zaciatku oktobra som dostala volala som mu ze len v piatok viem prist a on ze uz je pozde a to som bola len 3DC.hned musi robit tie vysetrenia na 2DC.teraz aj ja este cakam do novembra okolo 15ideme.uz nechcem cakat zase mesiac.takze zavolaj zajtra.

timmka
30. okt 2011

@lilli202 presne tak, ako hovoris, on mi minule povedal, ze ma musi vysetrit najneskor na 2DC a teraz mi povie, ze v stredu staci , tak ja potom neviem, mam len predpisany gonal a cetritide, nic viac, este to nemam ani vybrate, tak kedy si to vlastne vyberiem, zajtra budem vola, ked on mi pride taky odmerany, lebo ja som mu hovoril, ze ste mi kazali volat najneskor do 2DC a on ze v pondelok zavolajte a na stredu vas objednam 😖 😖 😖

timmka
30. okt 2011

@lilli202 este som zabudla, ty ake injekcie mas schvalene? a kedy si ich mas pichat? dakujem

timmka
30. okt 2011

@bettypo presne tak, ja som nemala nic, az teraz som mala zacat ale na ktory den, neviem 😒 , len to, ze mam nejaku slabsiu liecbu, ze ma nebude trapit,
baby .... tie ktore mali predpisany len gonala a cetrotide, kedy ste si ho zacali pichat???? ziadna tu nie je taka????, ja som pred mrchou nic nebrala a ani som si nic nepichala

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timmka
30. okt 2011

@bettypo ale ja som mu dnes volala a povedala, ze som sa mala ozvat najneskor na 2DC, on ze zajtra mam zavolat a objedna ma na stredu a ja na to, ze ja mam zacat liecbu na ivf, tak ja tomu uz nechapem, skusim zajtra rano a uvidim, asi vie co robi 😒

timmka
30. okt 2011

@bettypo a brala si aj nieco pred mrchou, mas kratky protokol?

timmka
30. okt 2011

@bettypo este som zabudla, nemozem tam ist len tak..... lebo mam 100km, nepojdem zbytocne, v pondelok som tam bola zbytocne, lebo sestricka mi kazala prist na 24DC a zbytocne , on mi povedal, ze skor ma nemoze vysetrit ako na 2DC, tak ja som z toho uz jelen, no uvidime, skusim mu este raz zavola v pondelok a poviem mu co si myslim.....

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timmka
30. okt 2011

@bettypo no dufajme lebo som ako na ihlach...

linka
30. okt 2011

ahojte,chcem sa spytat,ziadost sme posielali v piatok,o mesiac mam volat ci je schvalena,neviete mi povedat ci to este stihnem v decembri?protokol mam kratky,len neviem ci robia aj cez sviatky,lebo asi tak nejak to vychadza 😉

pempusik
30. okt 2011

@timmka drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. mne prisla ms dnes v noci, s mm sme sa dohdoli,ze tento cyklus uz nebudem volat do car,ze to uz nestiham a nebudem sa zbytocne rozculovat. 🙂

timmka
30. okt 2011

@pempusik moja mohla si zavolat zajtra a hned tam aj prist , ale na druhej strane budete mat kludne vianoce, bez stresu, aj mne prisla dnes vecer 😀 , spolu sme ju dostali,ale ja ratam prvy den dnes, tak asi na vysetrenia pojdete az na druhy rok, drzim palce

sofia2008
31. okt 2011

pekny zaciatok tyzdna. nech nam slnko vydrzi 😎 😎 😎

ixi
31. okt 2011

ahoj babulky 😀 😀 😀hura dnes po deticky 🤐 😵 😵 😵 😵 🤐

matelko1
31. okt 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@ixi drzim palce a napis kolko ti vlozil....
@linka ak vsetko dobre pojde,tak mohla by si to stihnut....

matelko1
31. okt 2011

@timmka neboj sa vsetko bude dobre...mna vysetroval na 3DC...ver mu,vie co robi a neboj,nezmylil si ta s nikym....

lilli202
31. okt 2011

@timmka ahoj.tak ak on povedal ze mas prist v stredu tak on to vie dufam.vies co ja idem teraz prvy krát ku nemu minule sme mali ist lenze odcestoval takze museli sme cakat mesiac okolo 15ho my maju prist krámy.takze nielen raz ta vysetruje cez krámy???????nech to raz prezijem boze také je to co ja viem aké cez krámy ta vysetruje..a ty od kedy tam chodis???my sme chodili do BB k Kubisovy ale nic moc neni dobry dufam ze tento bude lepsi.on tam v BB nic nehovoril ked som si len precitala na papier co my napisal ledva ze rozprával len do pocitaca si pisal...a vy ako???u vas ma kto problém?u nas asi manzel dovtedy tak vieme no uvidi sa

lilli202
31. okt 2011

@ixi drzime palce aby vsetko vyslo potom napis

baletacka
31. okt 2011

@matelko1 ahoj, a keď si bola na Ket, koľko embrijka ti vkladali, ja mám ešte tri a chcela by som si ich všetky vložiť, takže neviem čo mi povie, už beriem estrimax a v pondelok idem na kontrolu, tak som zvedavá.

timmka
31. okt 2011

@lilli202 ahoj, u nas ma problem manzel, je to take divne cez kramy, ale co uz... ked treba tak treba

no baby dnes som volala a ozaj si ma pomylil, on si myslel ze mam dlhy protokol, tak som tam dnes bola, kazal mi okamzite prist, tak mam injekcie doma a dnes uz zacinama, dufam ze to zvladnem 😒 , on ma toho asi riadne vela, stale mu vyzvana telefon, tak nevie ani s kym telefonuje, dobre ze sa dnes opytal ci som dostala mrchu po injekcii a ja ze som ziadnu nemala, inac by som cakala cely cyklus, to by ma asi porazilo

ixi
31. okt 2011

ahojte kocky no mam dve babatka v brusku doki chcel jedno ale som ho ukecala dnes bol velmi mily som stastna ze som zmenila centrum a chodim k dr. Hrmanovi 😎 😵

sofia2008
31. okt 2011

@ixi ahoooj..velmi velmi ti prajem, aby to vyslo a aj vyjde!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vivera
1. nov 2011

@ixi ahoj ixi, si bola v centre okolo 12 však? Som ťa videla. Nech sa bábatká držia 🙂

timmka
1. nov 2011

@ixi ahoj, aj ja som ta videla, drzim palce, nech ti to vyjde a kazdej z nas

timmka
1. nov 2011

@vivera aj ty si tam bola o takom case??? tak sme sa tiez museli stretnut, zacinas uz stimulovat? ci uz to mas za sebou?

zuztek
1. nov 2011

ahojte, aj ja som tam bola vcera okolo 12.00, tak sme sa asi vsetky videli 😉