Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sunny15
13. dec 2011

@matelko1 ahojky,zaial sme ešte neboli...v podstate nad tym premyslam....pred rokom sa nam zadarilo počať bábo po 2mesiacoch..ale v 7tt sme on prišli...po kyrete sme si dali pauzu 3mes. od marca sme sa opäť snažili...v juni som opäť otehotnela ale v 4tt som prekonala mikropotrat-skratka napriek pozit testom a uz viditelnemu gestacnemu vacku na usg som dostala silnu menzes....a od toho juna sa nam nedari otehotniet....a moj gynekolog nam nechce spravit ziadne vysetrenia 😖
tak ho chcem zmeniť a mm dat vysetrit spermiogram....a ja by som rada sla na hematologiu a genetiku....resp.endokrinologiu atd.

matelko1
13. dec 2011

@timmka dobre si sa rozhodla,ze ides hned do toho.si anbita hormonmi,takze asi tak....ja som tiez hned do toho sla.ket ti vyjde uvidis.tehu mozes byt....
@sunny15 ak pojdete do centra gyncare,tak tam vam urobi doki potrebne vysetr.na konzultacii,to je 4 navsteva vam povie ako ste na tom a pripadne povie a ,ze treba doplnit nejake vysetr.odporuci vam ak bude treba endokrinologiu,hematol......atd.manzel da vzorku spg a povie ake su vysledky.....ale to vsetko na 4-tej konzultacii.....

matelko1
13. dec 2011

ahojte a pekny den prajem 🙂

sofia2008
13. dec 2011

pekny den..
@matelko1 nadcha v plnom prude, teplota 37,5.. 😠

sofia2008
13. dec 2011

@timmka 😵 😵 😵

ma77
13. dec 2011

@matelko1 Neviem či pôjdem dalej ani som sa nepytala či mam mraziačiky som od nervov zložila telefon 😲 😲 😲 ale skusim zavolat ale až v januari teraz nestihačka ked tak Ket by som ešte skusila ale dalšie Ivf asi nie možno na jar jednak už nemam prachy treba nam dokončit dom a nechcem už zažit sklamanie 😢 😢 😢

ixi
13. dec 2011

@ma77 moja zlata jasne odychni a potom sa rozhodnete 😎

ixi
13. dec 2011

@timmka som rada ze uz to mas za sebou ja som bola na kyret v decembri v januari mrcha a na dalsi mesiac som uz isla som to hladala lebo som si to dakedy pisala kde a co som absolvovala takze vela sily prajem 😵

ixi
13. dec 2011

@sofia2008 moja zlata nech sa razdva uzdravi

timmka
13. dec 2011

@ixi moja, ale som prekvapena , ze mozem prist hned ked dostanem mrchu, zda sa mi to skoro, ale asi vie co robi a doverujem mu, normalne sa tesim na mrchu, nech tie tyzdne zbehnu, kedy si dostala prvu mrchu po vycisteni?

matelko1
13. dec 2011

@ma77 jasne oddychni si a uvidis.....to ti verim,ze sa bojis sklamania....a mozno sa zadari ked nebudete na to mysliet aj prirodzene.....
@timmka super a doveruj hermanovi.ja som sla tiez ako som pisala hned na dalsi mesiac....a vyslo to,takze pevne verim,ze aj tebe to vyjde......

matelko1
13. dec 2011

@sofia2008 no tak to ma mrzi.....moji chlapci nie a nie zaspat po obede.....neboli sme von,lebo prsalo a neboli unavení,vlastne vybehaní.....a teraz svieti slniecko,lenze kym sa zobudia,tak slnko aj zajde,ale von pojdeme.....

sofia2008
13. dec 2011

@matelko1 mne mala akurat zaspala, pred spankom mala 37,7..ale zato ziva je dost, dufam, ze uz len zajtra budu teploty a tak sa to bude zlepsovat..u nas sa uz vytahuje a zajtra bude asi tiez svietit slniecko..

sofia2008
13. dec 2011

@timmka vela lekarov hovori, ze hned po potrate zena najrychlejsie otehotnenie.. 🙂

timmka
13. dec 2011

joj dfuam ze mate pravdu, ale viem, ze sa nikdy nemylite, musite mi vyvestit aj druhe babo, hned ako som vam napisala priznaky, hned ste povedali, ze som tehulka 😀 , dakujem vam babule, ani si neviet predstavit aka som stastna, ze vas mam, viete podrzat v kazdej situacii

minniy
13. dec 2011

Ahojte, môžem sa k Vám pridať?
05/2011 1. IVF potom OHSS , 06/2011 1. KET – negatívne, 07/2011 2. KET – negatívne. Chodím do Gyncare v KE.
Teraz som 6. deň po KET (nepočítam deň prenosu) a začala som špiniť. Máte s tým skúsenosť? Beriem estrimax 3x1 a duphaston 3x1.Čo to znamená? Mám aj zvláštne bolesti v podbrušku. Môžem byť ešte tehu? Prosím, napíšte mi.
Ďakujem

timmka
13. dec 2011

@minniy spinenie je vraj dobre znamenie, ze sa babo uhniezduje, tak drzim palceky, ked zacnes az prilis, tak asi to nevyslo, drzim palceky 😉

matelko1
13. dec 2011

@minniy tak moze to byt aj hniezdenie,aj....ak spinis moc,tak to nieje velmi dobre........kedy ides na krv...

sunny15
13. dec 2011

@matelko1 dakujem za radu... 😉 😉 aspon co mam očakávať

minniy
13. dec 2011

@matelko1 na krv mám isť 19.

sofia2008
14. dec 2011

pekny den 🙂 u nas hmusna hmla..noc sme mali celkom ok..teplota ani nebola, len teraz uz ma 37,8..

ixi
14. dec 2011

@sofia2008 dufam ze to nebude nic vazne a emmka bude razdva zdravucka 😵
u nas je celkom fajn 😎

sofia2008
14. dec 2011

@ixi dik 🙂 aspon, ze je teraz chora a nie cez sviatky..

matelko1
14. dec 2011

ahojte.pekny den 🙂
rano som kmitala v kuchyni,rychlo som obed navarila a sup von.boli sme 1,45 hod.svietilo slniecko...teraz chlapci spia,poobede tiez hajde von,ale uz je zamracene.....
@sunny15 tak ako?stale spinis?....pevne verim,ze nie...

matelko1
14. dec 2011

@sofia2008 a co si emke od teploty dala.

sofia2008
14. dec 2011

@matelko1 ahoj..emmka mi tiez spi..teraz uz mala 38, dala som jej Panadol..sopliky trocha zhustli, uz jej tak velmi netecu, ako vcera..vecer mala tiez 38, tiez som jej dala Panadol, kym nema 38st, nic nedavam..ked bude teplotovat este v piatok, tak skocime k dr..ale dufam, ze nebude treba...u nas je desna hmla a fuka..ozdobila som doobedu stromceeek 😀

matelko1
14. dec 2011

@sofia2008 uz mate stromcek?...u nas by nevydrzal do vianoc 😀 😀 😀
panadol by mal zabrat....

sofia2008
14. dec 2011

@matelko1 dala som foto do albumu..v skutocnosti je krajsi, vyssi a hustejsi..my mame dva, jeden hore v obyvacke, druhy velky, co je v albume, v dolnej obyvacke..joj uz nech mame po chorobe, lebo mi rohy narastuuuuu 😠 😠 uz chcem ist voooooooooooooooon 😀

katica1
14. dec 2011

ahojte dievcata,,po dlhom case sa hlasim,,,v pondelok 19.12 idem na sekciu,,,dufam,ze vsetko dopadne okej,,,papa 🤐

sofia2008
14. dec 2011

@katica1 jeeej..drzim palceeee 😵 😵 😵