Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
23. dec 2011

@ixi ty chodis ku komu...

poleva
23. dec 2011

@ixi ak nerastie,tak nie je...ja to mám za sebou a 2 krát
raz v 10 tt a v 12 tt

bettypo
23. dec 2011

@ixi keď si dobre pamätám tak si u nej bola tak okolo 6 tt a robila Ti sono. To sa podľa nej nič odvtedy nezmenilo? Dúfam, že má nejaké predpotopné sono. Dal Ti Herman správu?

sofia2008
23. dec 2011

@ixi ja neviem, co ti mam na to povedat 😔 😔 😔 ale kym zije nejaka sanca, tak to este moze dopadnut dobre 😵 😵 velmi na teba myslim 😵

ixi
23. dec 2011

@bettypo u hermana som bola v9tt a v sprave bolo vitalna gravidita akcia srdca +
ona ma nove sono,uvidim.....krasne vianoce 😢 😢 😢

bettypo
23. dec 2011

@ixi 😢 , myslím na Teba

matelko1
23. dec 2011

Carovne Vianoce prajem vsetkym,hlavne vela zdravicka a trpezlivosti...... 🙂

ma77
23. dec 2011

@ixi 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ jemine nie to nemôže byt pravda myslim na teba 😉

zuztek
23. dec 2011

ahojte babulky, chcela som vam vsetkym zazelat pekne sviatky, ale mi je velmi smutno co citam,
@ixi ja dufam ze je to len nejaky omyl, vies aspon ci srdiecko bilo? drzim palce, velmi velmi 😔

timmka
24. dec 2011

babulky chcem vam zazelat STASTNE A VESELE a dakujem, ze ste pri mne stali ked som to najviac potrebovala, podrzali v najhorsej dobe, co som mohla zazit, este raz DAKUJEM , ale tak lahko sa ma nezbavite 😀 😀 😀 , v januari budete trpiet so mnou 😀 😀 😀 , opat sa zacne stresovy mesiac 😀 😀 😀
VELKE DAAAAAAAAAAAAAKUJEM!!!!!!!

@ixi zlaticko tebe prajem veeeeeeela sil a verim, ze bude dobre, ja to citim, drz sa a stastne a vesele 😉

eva7780
autor
24. dec 2011

Hermanky prajem Vám štastné a veselé
@ixi držím palce

deni73
24. dec 2011

@ixi Možno máš iba zle stanovený termín, záleží aj od toho, či si mala pk. Aj mne Herman stanovil pôrod na koniec apríla, potom sa upravilo na stred mája. Nevzdávaj sa!

babulko
24. dec 2011

Zelam Vam vsetkym tie najkrajsie vianocne sviatky prezite v laske,pohode a porozumeni🙂

katka30129
26. dec 2011

ahojte je tu niekto kto sa chysta v january k dr.hermanovi? mne vravel ze mu mam zavolat po novom roku v prve dni mrsky...ake vysetrenia robi? a su bolestive? budem rada ak sa mi niekto ozve dakujeeeem....

lilli202
26. dec 2011

@katka30129 ahoj aj my sa chystame ku hermanovy v januari mne povedal ze mam mu zavolat ked dostanem mrchu ale od 6ho je tam..ani vas uz nezobral v tomto mesiaci????tak dufam ze nebudu boliet ale aj ked bolia vydrzime ni????tak robi vysetrenia ked dostanes mrchu na druhy den potom sa my zdá na 14den vtedy je aj spg a na 21DC a vtedy je aj konzultácia a olati sa 100eur.mne takto hovorili tu na modrom koniku.vy sa preco chystate?u koho je problém?

nelynka
26. dec 2011

ahojte zienky, aj ja sa chystam v januari k hermanovi..
mne povedal, volala som tusim 22ho, ze okolo 3.1. by tam uz s najvecsou pravdepodobnostou mal byt..

mna zaujima, ako dlho vam poistovna schvalovala ziadost na IVF?
u nas je problem v manzelovi..a trosku aj vo mne..mam zasebou 3x MA..naposledy pred mesiacom v 8-9tt..
ale nevyvijalo sa uz od 6tt skoro..

nelynka
27. dec 2011

a neviete nahodou kolko tam stoji IUI?

katka30129
27. dec 2011

@lilli202 ahoooj no nas uz tiez nezobral v tomto mesiaci :o{ nooo problem je u mna lebo mam anovulacne cykly a bez tabletiek mam mrsku asi 1x za 3 mesiace :o{ manzel bol na vysetreni ale u neho to vyzera ok.... a u vas je to ako? mam z toho trochu obavy ale tak velmi tuzim po miminku ze pre to spraviim vsetko uplne vsetkko...... aj ked s mensimi obavami :o}

sofia2008
27. dec 2011

@nelynka a mate urobene aj ine vysetrenia, napr. genetika, hematologia, imunologia, lebo ty asi nemas problem otehotniet..

sofia2008
27. dec 2011

@matelko1 ahooj 😵 tak a uz je po sviatkoch ☹ dnes ideme so sestrou vybrat svadobne saty 😵 dufam, ze vyberieme a bude pokoj..priserna hmla je von 😠 vcera sme boli na Drienici cela rodina, bola super prechadzka 🙂 mala nam strajkuje s jedlom, no strasne daco co vystraja posledne dni, obeduje 40min, spievame, rozpravky pustame, len co sadne do stolicky, krici nie nie..no zasa ma obdobie 😠 😠 a vy ako?

poleva
27. dec 2011

@ixi tak ako?

ixi
27. dec 2011

@poleva zajtra idem na usg 😢 bojim sa 😢 to boli najhorsie vianoce.... 😢

lilli202
27. dec 2011

@katka30129 ani nas uz nezobral :(ja som v poriaadku ja nemam asi nic(moj gynekolog povedal)u nas ma manzel problem azzospermia..v BB my zistili pan dr kubis.aj my tuzime uz rok po miminku.ty si skadial?

lilli202
27. dec 2011

@ixi myslim na teba zajtra moja.bude vsetko ok.

poleva
27. dec 2011

@ixi držím prsty...k hermanovi?? či máš svojho lekára?

matelko1
27. dec 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@ixi na zajtra drzim palce a pevne verim,ze bude vsetko v poriadku.
@sofia2008 my sa mame fajn.v stolicke uz ani moji nechcu sediet,ale to sme strasi,ale nakoniec aj tak skoncia v stolicke,...uz sedavaju pri stoliku malom sami,ja ich krmim,ale potom druhe jedlo uz musia v stolicke.to chodi aj mm domov na obed a to by sme nestihali,vlsatne mm keby,ze ich nahaname...ale su zzlati,papaju vsetko,jedlo musim niekedy schovavat,lebo vsetko co vidia,tak srotuju....
my sme boli vcera v levocskej doline lyzovat sa,aj chlapci skusali svoje lyze a celkom im to slo

matelko1
27. dec 2011

kuk foto

nurili
27. dec 2011

@ixi drzim silno silno palce, nech vsetko dobre dopadne....myslim na teba.... 😵

nurili
27. dec 2011

@matelko1 tak ty su kraaaasny.....s nimi sa teda nenudis....maly huncuti co?

nurili
27. dec 2011

@ixi no sono moze mat nove,len ci vie ako s nim narabat....prave preto ze je nove.....ja mam sono z 13.1. a tiez mam z toho obavy ....... 😖