Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
28. dec 2011

@zibi to ti verim, ale bude dobre, uvidis, mame to iste, ona sa vyzna, akurat s tym robi, nie je to ziadna taka baba co robi inu pracu 😉

timmka
28. dec 2011

ixi kde si??? cakame na pozitivnu spravu 😉 😉 😉 😉

zibi
28. dec 2011

@timmka to je fajn dakujem 🙂

poleva
28. dec 2011

@ixi ajoj tak dúfam,že máš dobré správy

matelko1
28. dec 2011

ahojte.pekny den prajem 🙂
@lilli202 no na koze,normalne vysetrenie zo spodu....a utz zo spodu pocas mrchy,ja som sa tiez najprv hanbila,lebo prve 2 dni mam najsilnejsie,ale zvladli sme to a zvladnes to aj ty.....
@zibi tak urcite robi komplet vysetr.spg...podla toho a tvojich vysledkov dokaze zhodnotit kde je problem....

matelko1
28. dec 2011

@ixi.tak ako si dopadla....dufam,ze vsetko je ok.....inu spravu ani nechceme pocut..

katka30129
28. dec 2011

ahojte babenky neviete ake prve vysetrenia zahrna prve 3 navstevy gyncare?je to aj prefuk vajecnikov? :o{ velmi sa toho bojiiim lebo som pocula ze je to dost bolestiveeee....dakujem

lilli202
28. dec 2011

@zibi to je take trápne na koze boze moj.ano cez mrchu a od spodu sa to robi :d:D

lilli202
28. dec 2011

@matelko1 fuuuuuuuuha také je to trapné

nurili
28. dec 2011

@lilli202 budes v takom strese ze ani kvapka krvy z teba nepadne... 😀

lilli202
28. dec 2011

@nurili tak dufam alebo budem ako slana tiect :D

nurili
28. dec 2011

@lilli202 sok urobi svoje.....ani krvy sa ti nedorezu ked mas z toho mindraky...neboj ziadna mäsiaren to nebude.... 😀 😀 😀

lilli202
28. dec 2011

@nurili :D:D..ale ako vydim ty cakas bábo...gratulujem..ty si od kedy chodila tam?dlho??

vivusa
28. dec 2011

ahojte zienky.. 🙂

ma77
28. dec 2011

@ixi No čo moja kde si? čakame na spravičky dufam že pozitivne 😉

nurili
28. dec 2011

@lilli202 tak cakam to ano, my mame za sebou IVF-ICSI a 2 krat KET a nevyslo. Po rocnej pauze a psychickej pohodicke sme isli do toho znovu a takto to dopadlo. Hned po ET. Este stale tomu neverim, len moje pocity ma o tom presvecaju ze je to tak.... 🤐 No 13 mam sono ktoreho sa obavam asi najviac..... 🤐

lilli202
28. dec 2011

@nurili fuha.ale podarilo sa to.dufam ze mne vynde na prvy krát.u vas mal kto problém?no ale tá koza je tá stolicka ni???????

nurili
28. dec 2011

@lilli202 u nas tak na rovnako, mm mal slaby spermigram a ja nemam vajcovody, mala som 2 mimomaternicove tehotenstva 😢
z tej kozy si nerob nic da sa to v pohode vydrzat, nie si ani prva a ani posledna co si tam lahne.... 😝

timmka
28. dec 2011

@nurili moja a ked nemas vajcovody, tak vajecniky mas? taka blba otazka,ale zaujima ma

tak koza je normalna ako u svojho gyndosa, nic tam nie je ine a vyter berie ako kazdy jeden gynekolog

ixi
28. dec 2011

ahojte kocky prepacte ze som sa skor neozvala ale doktorky som hned isla do nemocnice kde mi vyrvali kus mojho srdca 😢 😢 😢 😢 😢 😢 tak som verila....tak dufala.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
nevladzem a je mi strasne......neviem ako dalej.....bojim sa toho nesmierne......ale tuzba je velka 😢 😢 😢 😢

lienka2
28. dec 2011

@ixi je mi to velmi luto 😢 prajem Ti vela sil

lilli202
28. dec 2011

@nurili jajjj ale ja chcem vediet dopredu vsetko :d:D:Dmusim sa ddopredu pripravit dost hamblivá som hyhyhyh.......

sofia2008
28. dec 2011

@ixi strasne mi je to luto 😔 😔 😔 zivot je hrozne nespravodlivy 😔 😔 😔 neviem, co napisat..ale ja verim, ze sa vam to raz urcite podari a dotiahnete to do uspesneho konca..urcite!!!!

sofia2008
28. dec 2011

@ixi a pis nam tu..ulavi sa ti..aspon takto nejak ti mozeme aspon troska pomoct.. 😔

matelko1
28. dec 2011

@ixi ☹ ☹ ☹ tak to mi je strasne luto...nemam slov......prajem vela,vela sil...
ale nechapem,co babo nerastlo,alebo uz nebilo srdiecko....boze veru je to nespravodlive........a hermanovi budes kedy volat.....opytaj sa ako dalej a chod,bojuj....ja viem bojis sa je to normalne...

poleva
28. dec 2011

@ixi krutéééé 😒
ja som to mala 2 krát a do tretice to najlepšie,prajem aj tebe z celého srdiečka 😵

nurili
28. dec 2011

@ixi je mi to velmi velmi luto.... 😢 neda sa to slovami opisat, strasne.... 😢

nurili
28. dec 2011

@timmka ovaria mam dokonca som mala peknu zbierku vajicok cca 26 ks po odbere ked dobre pamätam. 😵 aspon nieco.Koza je normalna ako vsade u gyndosa, nebooooj.....je to ako u zubara..... 😀

nurili
28. dec 2011

@lilli202 a za co sa hanbis? ved sme vsetky rovnake.....a pre dokiho je to stereotypne.... 🤐

timmka
29. dec 2011

@ixi moja neveriiiiiiiiiiiiiiim 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 , to nie je pravda...... az dnes som si to precitala, veeeeeeeeela sil, velmi, velmi, velmi mi je luto, ked som to potrebovala, tak si ma podrzala a povzbudila, posielala tehu bacile a teraz sa to dozviem?????? 😢 😢 😢 , je mi do placu 😢 , preco my????? ale musis bojovat, skus zavolat hermanovi co dalej, nevzdavaj to, mozno ti povie ze mozes ist do dalsieho kola ako ja, DRZIM TI SILNO PALCEKY