Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
26. nov 2012

@lilli202 ale pocuuuj to nedostanes mrchu🙂) to sa neboj, to tie tabletky drzia brutalne haha🙂) az ked vysadis dostanes🙂

lilli202
26. nov 2012

@cerkutka naozaj??fiha tak dobre vediet. Urobim si potom test v nedelu bude co bude neviem tomu nic urobit mozno my osud takto doprial.

timmka
26. nov 2012

@cerkutka ano, semk tam zabolelo ako na menzes a aj som v jeden den zaspinila, ale to nemusite....

katka30129
27. nov 2012

ahojte babenky...som sa chcela spytat ci je skoro robit si tehu test piaty den po iui? vysiel my negativny ☹ test som kupila velmi citlivy uz 5 az 7 den po oplodneniii...juuj som z toho smutnaa lebo ma dnes aj vcera sem tam pobolieva podprusko a aj 2. den mi je tak tazko na zaludku...dakujeeem 😢

slavka_2012
27. nov 2012

@katka30129 neplac vsetko bude dobre 😉 test si si robila velmi skoro,,,,na 12 az 13den by uz nieco mohlo byt vidiet,,,,zalezi kedy sa to uhniezdi ,,,, budem drzat palce 😉

slniecko001
27. nov 2012

@slavka_2012 ahoj, ako si na tom, už si začala "2.kolo"?

timmka
27. nov 2012

@katka30129 pri iu je velmi skoro robit test aj na cca 10 den, keby si bola po ET a po PK, tak kludne test ukaze uz na 7 den lebo vkladaju uz embrya a u teba len niekedy teraz nastalo oplodnenie a kde to este uhniezdenie 🙂,, tak klud a test bol veeelmi skoro a duplom ked si si robila rapidclear, to je taky smejd, kup si mamatest

katka30129
27. nov 2012

@slavka_2012 juuj dakujem velmi pekne som uz myslela,ze uz som odpisana...ked ten cas tak pomaly ide...uz nech je dalsi tyzden...ja to asi nevydrzim... :o{ uff

katka30129
27. nov 2012

@timmka takze len cakat...keby to slo rychlejsie...ja by som chcela este do vianoc stihnut jedno iui ak by sa nahodou toto nevydarilo..no uvidime...ale velmi pekne dakujem za radu velmi mi pomohla :o}

timmka
27. nov 2012

@katka30129 poznam to.....presla som si tym a je to na nervy, ale treba vydrzat 😉

slavka_2012
27. nov 2012

@slniecko001 ahoooj 🙂 ano uz som v 2kole....mame 3vajicka 😉 v pondelok mal byt vklad ,ale moja sliznica si robi co chce...tak sme museli mrazit ☹ cakam na mrchu a dufam,ze sliznica dostane rozum 😀 a porastie aby sme to stihli do vianoc 😵 😵 😵 a vy ako ?

slniecko001
27. nov 2012

@slavka_2012 ahoj, tak to je smola 😔 Ja čakám tiež na mrchu, keď dorazí včas, tak by sme mohli stihnúť vklad ešte pred Vianocami, ak nie, tak až v januári

ja1986
27. nov 2012

Mám 5 ks Cetrotide, exp. 2/2013. Info IP.

darfi
28. nov 2012

Zdravím všetkých, ja by som chcela napísať svoje poznatky z návštev na gyncare. Chodila som tam asi od júla. August nepočítame, lebo Dr. mal mesiac dovolenku. V októbri bol vykonaný odber a následne transfer a včera som bola na kontrole u Dr. Hermana a počula som biť srdiečko bábätka. Takže sa všetko podarilo na prvý raz, čo som šťastná. Držím vám všetkým prsty, aby to dopadlo tak ako si to prajete. Tutú správu píšem ako povzbudenie, aj ja som si čítala na začiatkoch celú konverzáciu a bola som prekvapená, aj som sa bála ako tam poniektorí píšu pesimistické príspevky.

lilli202
28. nov 2012

@darfi gratulujem.a robila si si aj test???aj ja idem na krv pondelok....dufam ye sa podarilo.

tromboska
28. nov 2012

@darfi Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

mona32
28. nov 2012

@cerkutka Ahoj, my sme si dali tiez embyoskopiu, v pondelok som bola na vklade, takze teraz cakame....platila som za to 250€. ked sa mozem spytat co este vies o embryoskopii, doktor tiez vysvetlil, ze je tam vacsia sanca na uhniezdenie, ale som sa chcela docitat este viac na nete, ale nasla som len zopar stranok, co sa s tym zaobera....

cerkutka
28. nov 2012

@mona32 ja o tom vela neviem🙂 ja som si to sama nedala. Citala som iba mail ktory bol poslany z institutu ktory sa zaobera vyvojom zlepsovanim metod umeleoho oplodnenia a tam pisali ze najnovsie studie ukazuju ze to pomaha. neviem, poznam baby co otehotneli aj bez toho a tiez take co neotehotneli s tym takze tazko povedat🙂

lilli202
28. nov 2012

@cerkutka ved aj ty si mala embryoskop nie??a ani tebe a to nepodarilo na prvy krat.aj druhy krat si si dala alebo to sa platy iba raz?????,

anuliktula
28. nov 2012

tehulkam blahozelam a "cakatelkam" siiiilno drzim palce, bojujte baby !

milagrosss20
28. nov 2012

Ahojteee co mate nove?????ja uz o tyzden sa dozviem co bude robit dr s nami takze uz len tyzden...

katka30129
28. nov 2012

@darfi velmi velmi zo srdca gratulujem a prajem vela stastia 😀

cerkutka
28. nov 2012

@lilli202 nemala nemala....neviem preco si kazdy mysli ze som ho mala....🙂 a to sa dava iba pri ivf, ked uz mas zmrazene tak uz nie....ale ja by som si ho asi nedala, alebo zatial ma nic nepriviedlo k presvedceniu ze ano...

lilli202
28. nov 2012

@cerkutka raz si pisala ze si si chcela dat. A akkor sa citis? ??

cerkutka
28. nov 2012

@lilli202 nie nepisala, praveze som sa rozculovala lebo mi to vycital ze som si nedala. Citim sa fajn akurat v noci som sa zobudila na brutalnu bolest vprsiach ale nie take to napatie ako pisu v "mudrych knihach" ale riadnu bolest. A nemohla som zaspat potom do rana, bolest ustupila a ja som zaspala do prace hihi🙂) ale teraz ma neboli nic 🙂) a ty??

lilli202
28. nov 2012

@cerkutka ja som celkom dobre prsia mam velke ale nebolia len narastly a v podbrusku ma picha vecer. Inac vsetko dobre.uvidime v pondelok ale neviem preco nieco my to sepka ze to vyslo.

cerkutka
28. nov 2012

@lilli202 a test nerobis?

darfi
28. nov 2012

Ahojte, ďakujem veľmi pekne. Test som si ani nerobila, nejako som tomu verila, že to vyjde. Až neskôr som bola u svojho gynekológa na HCG a asi po 4 týždňoch v KE u Hermana.

slavka_2012
28. nov 2012

@slniecko001 bolo by to super keby nam to vyslo 😀 😀 😀 moja mrcha stale neprisla 😢

lilli202
28. nov 2012

@cerkutka nie nechcem uz vydrzim do pondelka