Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lamilka
5. okt 2012

ináč, mám aj preto zmiesané pocity, že čo a kde ďalej, lebo on stále dookola hovorí , že mám zrasty na vajcovodoch, pričom na laparoskopii sa to nepotvdilo, a pred rokom som bola na HSG ani tam . ale on videl snímky z Hsg a podľa toho usúdil,že vajcovody sú zlé.Pritom mi dvaja lekári povedali, že sú ok.Tak zrazu povedal, že sa mi vytvárajú protilátky,a že vajcovody su ok. tak že stačí urobiť iui, no a teraz keď sa to nepodarilo, tak mi vraví do telefónu, že: no viete ako je to s vašimi vajcovodmi,už by som skúsil len IVF.ja mám niekdy pocit, že v tom má riadny mix, a má stanovený určitý štandart a ten skúša na každej.

linka
6. okt 2012

ahojte baby,mozno ste si nevsimli,ale mne sa podarilo druhe ivf u dr.Hermana,viem to uz pomaly druhy tyzden,tak hlavy hore,viem ze nemam este nic vyhrate,ale tesi ma to...a na druhej strane kazdy ma na vyber kam pojde za vytuzenym cielom,aj ked vela bab tu pisalo o nom kadeco,aj tak som ho nezmenila,posuvalo ma to este dalej a vyplatilo sa..

cerkutka
6. okt 2012

@linka jezinkuuuu gratulujeeeeem!! co sa nepochvalis skor??🙂) parada🙂!!! pocuj sa ta chcem spytat, ked mi odoberu tie vajka teraz v stredu uz ma prestanu dopovat s tymi hormonmi?? uz to prestane?? brutalnu alergiu chytam na nich a kazdy den musim uz teraz chodit na injekcie a uz mat o nebavi:(( dr povedala ze uz to teraz nezastavi to bratie hormonov ked je to uz skoro pred koncom ale ze do seba picham jedy...po odbere uz nemusim brat ziadne??

linka
6. okt 2012

@cerkutka pochvalila uz vtedy,ale ste si asi nevsimli 🙂 po odbere budes brat uz len tabletky-duphaston a utrogestan a potom po vklade ti prida este estrimax,uz nebudu ziadne injekcie 😉

timmka
6. okt 2012

aj ja vas chcem povzbudit, i ked sa vam priznam, ze ja som mu tiez uz prestavala verit.... mala som tolko embryi a ostali mi len 5,neviem kde sa podali... ale uz to neriesim lebo nemusim... cakam vdaka nemu dvojcatka a som velmi stastna 😉 , podarilo sa mi Ket, pacilo sa mi od Hermana, ze povedal, ze oni vkladaju embrya,ale nevidia a nerucia nam, ze sa budu nadalej vyvijat ako v skumavke, napr. mne ET vyslo ale prestalo sa v 6tt vyvijat, ked mozem spomenut napr. LINKU tak tiez jej vyslo v podstate prve IVF aj et, aj vklady a tiez sa jej v brusku prestali vyvijat, oni sa uchytili ale dr. nemoze nam dalej pomoct, to je v bozich rukach 😉
tak hlavu hore a treba verit,ze vam to vyjde, skuste byt pred nim zufale ako mi s linkou 😀 a urobi vsetko aby to vyslo

a ked vam mozem poradit, ked vam predpise utrogestan a brat do skoncenia balenia, nevysadzujte ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!
berte ho do 12tt aj s duphastonom, ja som tak urobila, mne ho kazal vysadit v 8tt i napriek tomu ze som krvacala u neho na kontrole a tu v nemocnici mi povedal primar, ze v ziadnom pripade nevysadzovat, utrogestan je ovela silnejsi pregesteron ako duphaston a podporuje a vyzivuje babatka kym nemaju pupocnu snuru do 12tt, tak mi to bolo vysvetlene 😉

DRZTE SA BABY

jania023
6. okt 2012

@lamilka podla mna je to jedno v ktorom care ste vsade je to rovnake aspon podla mna..tak ocividne isli hore z iui...inak poznam dokiho v ke co robi vykon za 50 ..aspon robil za 50 😅 ale nerobi ivf lebo on je iba gyndos

jania023
6. okt 2012

@timmka v akych davkach si brala utrogestan?a oralen ci vaginalne??

timmka
6. okt 2012

@jania023 ja som brala 3X1 duphaston a utros mi dal pred ketom lebo som spinila , tak mi kazala davat dve tabletky vecer , ale ked som zaspinila na 8 den, tak som si ho sama zvysila dve rano a dve vecer, poradila mi to jedna z konika,ze nepokazim s tym nic
moj gynekolog mi sam povedal,ze som dobre urobila, tak do 12tt som ho brala a potom uz len po jednej vecer do 20tt s duphastonom a teraz beriem uz len duphaston 2x1, moj gynekolog chce aby som ho brala stale, ze vraj brani aby sa zena otvarala 😉

lamilka
6. okt 2012

@linka pripajam sa ku gratulácii 😉 drzte sa 🙂

lamilka
6. okt 2012

dievcatá ako dlho ste čakali, kým vám bola schválená žiadosť v poisťovni na IVF?ja som vo všeobecnej, čaká sa tam dlho?a začali ste s prípravou ešte pred tým alebo keď prišlo len schválenie? ďakujem

lilli202
6. okt 2012

@lamilka ahoj.okolo 4-7tyz. by ty to malo prist.ak ty to schvalia potom ides na pripravu.dovtedy len cakas a cakasssssss

lilli202
6. okt 2012

@cerkutka ale ty si mala krátky protokol.nie???nebojis sa od odberu???ja by som sa bála lebo ja som sa aj po laparke tazko prebúdzala.velmi som kaslala.kedy ides stredu na kolku?co si mas so sebou sobrat

lamilka
6. okt 2012

@lilli202 tak to je riadne dlho, a ty si vo vseobecnej?

linka
6. okt 2012

@lamilka ja mam vseobecnu a cakala som presne 4 tyzdne,zacnes az ked to bude mat dr. v rukach...

cerkutka
6. okt 2012

@linka no hej...len to su stale hormony vsak ci?? mne nejde o ihly ale o tu blbu alergiu co mam na hormony...

linka
6. okt 2012

@cerkutka tak vies,ze su to hormony ale si myslim,ze lepsie nez injekcie...mozno sa alergia neprejavi...

cerkutka
6. okt 2012

@lamilka ja som vo vseobecnej a cakala som zhruba ten mesiac az 5 tyzdnov..

cerkutka
6. okt 2012

@linka no dufam...teraz beriem dithiaden a kortizon na to aby som nemusela stopnut injekcie...povedala kozna ze ked uz mi chybaju iba 3 dni do dobratia tych injekcii tak ma budu umelo udrziavat pichanim dalsich aby som nemala alergiu, takze som napichana ako narkoman🙂)

cerkutka
6. okt 2012

@lilli202 neviem moja...nerozmyslam nad tym, mojou zivotnou teoriou je netrapit sa nad tym co aj tak neovplyvnim - naco by mi to bolo uz teraz sa trapit a rozmyslat nad tym co bude v stredu a zbytocne sa bat a stresovat🙂 mam dost inych veci v zivote ktore pravee prebiehaju a ktore ma stresuju, buducnost budem riesit ked pride🙂) myslim ze rano o 8.00 tam mam byt...vidis..dobre ze hovoris musim si cheknut papierik ze kedy mi napisal🙂) co sa ma stat tak sa stane, ja sama neverim vnutorne ze to vyjde (ani neviem preco) takze ma to dako nestresuje, kazdopadne mam iba 6 vajicok, co je dost malo podla mna - aspon podla toho co tu citam si zeny len zamrazovali zo 10🙂 a ja mam 6 vytvorenych a bohvie kolko sa z nich oplodni:((

linka
6. okt 2012

@cerkutka nezalezi na kvantite ale na kvalite,netrap sa tym...ja som pri prvom ivf mala 7 vajok a oplodnili sa 6 a pri druhom 5 a oplodnili sa 4... 😉

jania023
6. okt 2012

@timmka a aky si mala utogestan?100mg ci 200mg/kapsula?

lilli202
6. okt 2012

@lamilka ja mam doveru.ja som cakala 3-4mesiace.najprv my to neschvalili potom my to schvalili.

lilli202
6. okt 2012

@cerkutka no ved mas pravdu co ma pride to pride.ani ja neverim ze my to vynde :((((

timmka
6. okt 2012

@jania023 100 mg som brala

jania023
6. okt 2012

@timmka ja som mala teraz naposledy 200mg 2x denne takze 400 ako ty ale aj tak prd z toho 😝 tehu test negativny a prisla mrcha..dnes 2dc 😢

lamilka
6. okt 2012

no tak to sa teda riadne dlho čaká, my tú IVF už tento rok asi nestihneme uskutočniť ☹ no ale tak vám dievčatá držím palce, a hlavne myslite pozitívne.

bambula27
6. okt 2012

@cerkutka moja zlata, hlavu hore...preco vnutorne neveris? Praveze skus verit. Ja osobne si nechcem pripustit, ze to nevyjde. VERIM, ale taky kusocek som si nechala tomu, ze to vyjst nemusi, lebo ak to fakt nevyjde, budem strasne sklamana. A presne...nie kvantita, ale kvalita je dolezita!!! Takze sanca tam je stale velka. A inak, kedy ti povedal, kolko vajok mas?

bambula27
6. okt 2012

@linka jaj, moja.....to sme si zeby vsetky nevsimli??? Strasne sa tesim s tebou a blahozelam samozrejme. Nech vsetko prebieha hladko a nech je vsetko v poriadku 😉 nech mozes krasne tehulkovat

21majka
6. okt 2012

Ahojte zienky,ako sa mate?Vidim,ze tu je vela novych snaziliek,super 🙂 Ja som akurat prisla z prace,makam ako fredka,dobehujem stratene hodiny za tych 5 dni volna,co som bola doma na Sk a neuverite mi-akurat doma som dostala menzeeeesss 😀 😀 😀 .Rovno som volala Hermanovi,takze 15teho sa mam dostavit 🙂 Takze zase letim domov,to budem akurat aj 15dc.Najde sa tu prosim niektora,co mala dlhy protokol a zacala ho niekde okolo 22dc?Aky bude postup?

lilli202
6. okt 2012

Ahoj majka aj ja mam dlhy protokol ty budes jeden den predomnou ja idem 16 k nemu a ty ides 15 no nevadi co ty povedal hermi tak ty furt budes takto letiet? ?kolko ta vynde lietanie