Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
10. okt 2012

@amali ako vies, ze sama? 🙂 Urcite bude s kym pokecat. Juj, nech to uz vyjde!!!!

amali
10. okt 2012

@bambula27 lebo som videla že má objednané až na 11.00... MUSÍ MUSÍ... 😉

bambula27
10. okt 2012

@amali ty ked si od neho odisla, tak tam mozno objednal minimalne dalsie 3 😉 Uvidis, vyjde to!!! Drzim palce fest, fest, fest.

bambula27
11. okt 2012

@cerkutka moooja....tak ako? Vies uz nieco nove???

lilli202
11. okt 2012

@cerkutka no ako kolko sa ty oplodnilo??????????

bambula27
11. okt 2012

Zeny, zaujimala by ma jedna vec....ked ma daju do anestezy, tak ako budem dychat? Tusim dr. hovoril, ze intubovat nebudu. Tak ako?

linka
11. okt 2012

@bambula27 anesteza je zilova,dychat budes nosom,ale to uz budes spat,ti to bude jedno...

slniecko001
11. okt 2012

@amali môžeš tam na mňa počkať do utorka, pokecáme... lebo ja tam takisto budem zatiaľ sama 😀

lilli202
11. okt 2012

@bambula27 ahoj.mne ked robili laparko.tak my dali na usta takú masku a tam trebalo dychat po kym som nezaspala alepotom co sa stalo co my robili uz neviem ako by tyy hlavu odrezali.aj ja som sa toho bála ze co ak nezazspim a budem citit vsetko také myslienky som mala hahha.ale neboj uspia ta..ako ony skoncili zasili ma hned ma aj budili.a uz aj obliekaly ma.to bolo nieco trápné pred tolkymi lekármi a nic nemás na sebe ach jooo..neviem tu ako je.zajtra ides co moja??nebojis sa?

jania023
11. okt 2012

@bambula27 ahoj co mas nove?

jania023
11. okt 2012

@bambula27 neviem ja som sa zobudila uz na izbe 😀 ale anestezia je vnutrozilova

jania023
11. okt 2012

@bambula27 ved ked nemaju pregnyl tak si mohla pytat ovitrelle to je to iste 😉 ja mam to doma ale mam aj jeden pregnyl v chcladnicke..inak mne ovitrelle dava doky tesne pred tym ako idem na iui a picham si ho sama je to v pere

cerkutka
11. okt 2012

Caute baby🙂 no volala som tam oplodnili vsetkych 5🙂) drzia sa drobci🙂)!!! som na ne pysna...takze mam prist na vklad v pondelok o 12.00 tha tak🙂)

cerkutka
11. okt 2012

@bambula27
@lilli202 no baby vy ste sa pytali ci to nebolelo.....hmm...trosku som bola rozbita musim povedat, sestricka nas zobudila a ta druha baba (ktora bola predo mnou) povedala ze ona vobec nic neciti...mna trosku bolelo podbrusko, ale tak som sa vycmachtala z postele a sla som za manzelom, boli sme sa napapat a tak....no a medzitym ma prestalo boliet uplne, kazdopadne okolo 15.00 si myslim ze prestai ucinkovat tie utichajuce injekcie co nam asi dali a tak to zacalo znova boliet, ale to taka tupa bolest ako pri menstruacii...nic hrozneho....mne do toho este prisla ta moja sprosta alergia takze ja som sa venovala uplne inym veciam ako bolesti brucha...snazila som sa odpuchnut🙂 ale vyzera to tak ze ju mam z ovocia...musim ku alergologovi cim skor ty kokos...

cerkutka
11. okt 2012

@bambula27 pocuj a ten pregnyl si zhanala aj na Kovacskej?? neverim ze tam nemaju....to jaka haluz je,.

cerkutka
11. okt 2012

@jania023 iak aj ja som sa zobudila na izbe a ta pani co tam bola so mnou povedala ze som prisla po vlastnych..tha ja nic nepamatam🙂)

bambula27
11. okt 2012

@lilli202 nie moja, tam nebudu davat masku, toto viem, ze anesteza sa podava do zily...len ma zaujimalo, ci to akoze nebudem pri vedomi, tak zvladnem dychat nosom za ten kratky cas...Idem zajtra na ten odber. Vies co? Nebala som sa do teraz...a vlastne ani nie strach citim, skor take zmiesane pocity....

bambula27
11. okt 2012

@jania023 ja len dufam, ze sa zobudim :D. CO mam nove? Ani nic...stale som na tom rovnako-. Na co najviac asi myslim, ze sakra...tie bolesti ma seru. Nerada by som ten ohss...ale mam nejaky vnutorny pocit, ze bude... 😠

bambula27
11. okt 2012

@cerkutka ja sa z teba "posikam" 😀 ze "tha ja nicnepamätam"...a po vlastnych si prisla, to je uzas. Inak supeeeeer, strasne sa tesim, ze sa oplodnilo vsetkych 5...nech krasne do pondelka vydrzia. Cize oplodnili vajka metodou ICSI? A dala si teda PK, hej? Joj, jak ti fajne, mas to za sebou. Ja uz pomaly zacinam stresovat na zajtra. Kym povybera tych 20 jajok, ci kolko ich tam bude, tak to moze potom boliet asi viac, co? 😠

bambula27
11. okt 2012

@cerkutka a hej..inak, ten Pregnyl ani na Kovacskej...ta lekaren ZDRAVIE kde som brala aj Gonal a vsetko ostatne. Ani oni ho nemali....Ale chvala Bohu, uz je pichnuty...

cerkutka
11. okt 2012

@bambula27 vobec nestresuj ale fakt, ja som absolutne na to nemyslela. ako ti neustale hovorim stresom aj tak nic nezmoses akurat si dokafres cely vecer a aj svojmu muzovi🙂 zajtra ked sa prezlecies mozes zacat stresovat hihi🙂) chod tam cim skor aby si bola prva, ja som bola az druha a to je naprd. lebo vidis ako tu prvu beru aj ako ju donesu🙂 ked si prva tak nevidis nic a mas dlhsi spanok🙂)

cerkutka
11. okt 2012

@bambula27 inak to aka haluz je ked nemaju nikde...to co by sa stalo keby ze ho nenajdes a nepichnes?? fuuuha....

cerkutka
11. okt 2012

@bambula27 inak ja sa citim ako taky nafuknuty balon...citam ze ti radili aby si pila vela vody tha pijem aj ja, a tak nic nerobim len sa stretavam sama so sebou na wc....🙂 drz sa ...o ktorej to zajtra ides?

bambula27
11. okt 2012

@cerkutka ale moja, jasneee...ja stresujem hlavne kvoli tomu, ze teraz mam bolesti. Ty si tusim nemala, ci? No najradsej by som bola prva a nikoho predo mnou nevidela. A samozrejme, milujem spanok, lepsie by mi padlo tam dlhsie lezat :D Noo....a idem zajtra uz na 8:00.

bambula27
11. okt 2012

@cerkutka a moja...mozem dnes este nieco zakusit, nie?

gerena
11. okt 2012

pregnyl a ovitrelle su velmi podobne, akurat ze ovitrelle je o 30e drahsi....bohuzial Pregnyl bude podla poslednych info az niekedy v januari...... 😉

jania023
11. okt 2012

@bambula27 tak ked bude tak musis vela pit a prejde..ja som mala min mesiac a ani ku dokimu som nesla po cca 7-9 dnoch to preslo

darfi
11. okt 2012

Ahojte, chcela by som sa niečo opýtať. Chodím k Dr. Herman , momentálne si pichám injekcie gonal. Mohol by mi niekto z vás, čo to už absolvoval povedať ako to prebieha a čo potrebujem, myslím pyžamo, papuče atd...

bambula27
11. okt 2012

@gerena juj, sak to...ze mi to povedali v kazdej lekarni, ze az v januari...Som myslela, ze sa zblaznim. Ale zohnali sme, v malom mestecku, kde som ani necakala.

bambula27
11. okt 2012

@darfi ahoj...a kedy ides na obder? No ja mam tiez za sebou Gonal, zajtra mam odber...a co ja viem, tak papuce, pyzamo a hygienicke vlozky. Zupan vraj je zbytocny...