Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

emee
15. máj 2013

@vieruska666 aj mne to vyslo na prvy krat,inak ani nemohlo byt 🙂 ja som tak bola aj rozhodnuta, jednoducho ze to bude a hotovo. neviem to vysvetlit, mala som taky vnutorny pocit, bola som s tym vyrovnana. a ak som nahodou mala pochybnosti, tak som si hovorila, ze ak sa to predsa nepodari, staci to riesit az potom, vsak aj potom budem mat dost casu nad tym rozmyslat, co dalej.

vivera
15. máj 2013

ahojte, začínate niektorá stimulovať tak o týždeň?

vieruska666
15. máj 2013

@marekmajka tak sa tesim..hlavne aby bolo malicke zdravucke....musim mysliet pozitivnelebo niekedy to cloveka vieriadne zatazovat ☹ hlane,jeto,ze sa vamto podarilo 🙂

vieruska666
15. máj 2013

@emee jej tak sa tesim sa vami,ze vam to vysl hned na prvykrat.....musimsaaj ja takto s tym vyoovnat ale niekedy to nejde tak ako ocakavame 😉

marekmajka
15. máj 2013

@emee dnes som sa už aj objednala tiež na myslavu na 5.6 teraz budem trošku nervozna, že ake budu vysledky. Ale určite budu o.k A 6.6 budeme mať krasny darček k 4-temu vyročiu svadby a to ten, že vysledočky budu, že naše vytužene babo je zdrave 😉

karin415
15. máj 2013

@vieruska666 súhlasím s @emee absolútne nepočúvaj ľudí okolo seba, aj mne to každý hovoril dokonca aj môj prvý gynekológ keď sa nám skoro dva roky nedarilo,... to len sa prilis na to sustredite, mas stresy v prácia a podobne to som pocuvala pravidelne, samozrejme ze herman mi len potvrdil to co mi bolo jasne ze to absolutne nie je tým ako mi kazdy hovoril a dnes to trosku lutujem ze som pocuvala iných ...

vieruska666
16. máj 2013

@karin415 noto iste aj mnehovoria...ale uz pojdemked dostanemsvoje dni..hnedpojdem a nikoho nebudempocuvat....lebo kazdy je mudry a nevedia sa vzit do mojej situaciiii

sysuska
17. máj 2013

Ahojte dievčatá. Mám 38 a už 17 rokov sa s manželom snažíme otehotnieť. Po dlhročných zdravotných problémoch s krvným tlakom a cystami, až teraz podstúpime 1.IVF. Mám veľké obavy... Stimulujem dnes uz 11DC, pichám Puregon, 200 Jednotiek. Zatial reagujem veľmi pomaly. Aký je postup ďalej? Ďakujem.

timmka
17. máj 2013

@vieruska666 aj mne tak ludia naokolo hovorili, ze stresujem, ze velmi to prezivam atd... , ale nieco mi hovorilo, ze niekde problem je, ze sa nam nedari rok ... tak som vyhladala hermana a zistil chybu u manzela 😒 , potvrdil to aj androlog a isli sme na ivf, nebanujem ani minutu, mam krasne dve deticky a som veeelmi, veeelmi stastna ze ich mam....
drzim palce a urcite ked to tak citis, vyhladaj pomoc, mozno je tam len nejaka mala chyba co vam k tomu brani 😉

sysuska
17. máj 2013

@lulka06 Ahoj moja, ja pichám puregon uz 11 ty den, po 200 jednotiek... zatial nic.

sysuska
17. máj 2013

@katka30129 Ahoj Katka, ja beriem metfomin už rok, bez prestavky, 3x denne po 500mg. Caka ma 1.IvF, stimulujem uz 11. den.

sysuska
17. máj 2013

@vieruska666 Veruška, choď za ním. Môžem len odporúčať. On jediný mi pomohol, a zistil pravú príčinu, prečo zatiaľ s manželom nemáme deti. Je v pohode.

sysuska
17. máj 2013

@vivera ja stimulujem uz 11 ty den, picham puregon, 200 jednotiek. Na 1,IVF sa pripravujem uz 1 rok (metforminom).
Neviem sa dočkať, ale aj mam obavy. ...

vivera
17. máj 2013

@sysuska ahoj, moje to bude už 4. IVF. My sa o bábo snažíme 10 rokov, tak by už bolo načas,e aby to vyšlo 😉 . Obavy má asi každy, a zvlášť keď ide o prvé IVF. Mne to vždy ubehne strašne rýchlo. ani neviem ako začne a už čakám na výsledok z krvi.

makami07
17. máj 2013

Ahojte ide niekto na prve stretnutie k Dr. Hermanovi do Košic koncom maja

karin415
19. máj 2013

Ahojte, tie ktoré uz máte skusenosti s IVF u hermana viete mi poradit aky je postup dalej po tých uvodných 3 vysetreniach? máme ist bud.týzden uz po vysetreniach na pohovor (ci ako sa to spravne vola ) ale zaujimalo by ma co dalej... ci sa len vypise ziadost do poistovne alebo sa uz davaju aj prve lieky na stimulaciu? dakujem 🙂

emee
19. máj 2013

@karin415 to závisí od výsledkov. moze vas este poslat aj inde na vysetrenie, napr. muza na urologiu. moze vam najprv odporucat nejaku liecbu, ak napr. zisti u vas chlamydie a pod.. az potom nasleduje ivf. takze to vobec nie je iste ze pojdete na konzultaciu a rovno uz pisete ziadost. moze sa stat ze vam nebude odprucat rovno ivf, len hormonalnu stimulaciu a potom skusit prirodzene.je to individualne podla vysledkov, ale on vam na tej konzultacii ponukne moznosti a dohodnete sa aj dalsi postup. inak lieky na ivf ti vypise az potom ako ti schvalia ziadost v poistovni.

matelko1
20. máj 2013

@karin415 zavisi vela od vysledkov,ak bude vsetko ok u teba a manzela/partnera/tak vam vypise ziadost do poistovne,ale zalezi aj aky mas vek,lebo moze povedat,ze skuste to dalej prirodzene a bla,bla,bla,....ale je malo takych parov,ze vysledky su ozaj ok,vacsinou posiela na dalsie vysetrenia....takze uvidis ked pojdete na pohovor.....

karin415
20. máj 2013

@emee @matelko1 dakujem vám pekne tak som zvedava ako dopadneme s manzelom na tom pohovore a co bude dalej

matelko1
21. máj 2013

@karin415 a kedy idete na pohovor?daj vediet ako ste dopadli

karin415
22. máj 2013

@matelko1 tak uz máme pohovor za sebou, odporucil nám mesiac preliecenie, ja som mala nejaký zápal manžel mal viac bielich krviniek vraj to môze byt tiez spôsobené zápalom a potom sa máme objednať a začneme už proces s IVF.

matelko1
23. máj 2013

@karin415 no tak az take hrozne to nieje,obaja sa preliecite a sup do toho.budem drzat palce...a predpisal ti aj nejake ATB?

karin415
23. máj 2013

@matelko tak mám ísť ku svojmu gynekologovi na dalsi tyzden po menzese si dat predpisat ATB, manzel si ma dat este urobit nejake podrobnejsie vysetrenia tie nazvy co konkretne si presne nepamätam a potom sa uz máme obj. k hermanovi 🙂

noemyy
24. máj 2013

ahojte nemá niekto zvyšný Puregon a Cetrotide?potrebovala by som súrne.

katka30129
25. máj 2013

ahojte zienky...ako ste zvladali a zbavili sa smutku z tolkych neuspesnych pokusov ☹ akosi to na mna zacalo vsetko dolliehat....dnes som sa dozvedela,ze sestra cakaju 1.mimi...chcem sa s nou tesit ale nejako mi to neide ☹ som veeeelmi smutnaa a neviem co s tim... 😢 😢 😢

linka
26. máj 2013

@katka30129 ahoj,viem presne ako sa citis,ja som mala neuspesne 4 pokusy,ten posledny dokonca v 11tt,v tom case otehotnela moja svagrina,este aj s usmevom na tvari mi to oznamila,myslela som,ze tak toto je moj koniec,toto urcite nezvladnem,ale casom som si na to zvykla,nastupila do prace po dlhej PNke a teraz nemam problem jej to brusko ani pohladkat,chce to len cas,proste sa s tym zmierit,zvyknut si na to a nejak to neriesit,urcite to pomaha,vela sil ti prajem!!! 😉

noemyy
26. máj 2013

Prosím nemá naozaj nikto tie injekcie súrne ich potrebujem zaplatím za ne len ich súrne potrebujem,ďakujem ozvite sa niekto ak sa Vám zvišili.

olivernela
26. máj 2013
vivera
28. máj 2013

@noemyy ahoj mne zvýši 200 jednotiek puregonu, otvorený bude zajtra. Ale neviem, či ti tolko pomože. Cetrotide som tiež potrebovala. A nakoniec som kupila v lekárni :(

noemyy
28. máj 2013

@vivera ahoj ale mne treba len jednu ampulku Cetrotide vieš takže ak kupim celu krabicu bude mi to nanič, a ako si kupila v lekárni?nemusela si mat recept?