Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
15. aug 2009

pekný víkend prajem 🙂 🙂

katarina822
16. aug 2009

ahojte baby hodila som fotky malej. 😉

ludkala
17. aug 2009

Ahojte, kočky. Poradíte mi, prosím? Ja chodím k Hredzákovi do SPLNu, ale nepáči sa mi. Správa sa veeeeeľmi čudne, naposledy mi bolo do revu, keď som od neho odchádzala. Chcem sa spýtať na Hermana, tiež je taký chladný, mlčanlivý až nepríjemný? Má význam zmeniť centrum? A má dobré výsledky? Ste tam spokojné? Dík za názor.

lauritka
17. aug 2009

Ludka ja som bola aj u Hermanna na IUI, a u Hredziho na IVF a KET- je podobny ako Hredzi, myslim, ze to je jedno u koho si . Obdivaja su vecni a strucni.

lauritka
17. aug 2009

a este SPLN mi vyhovoval viac kvoli cakacej dobe, bolo to stale raz dva. Hermi / aspon predtym/ odbehoval medzi vysetreniami robit zakroky.

lusinkaj
17. aug 2009

ahojte,ludka hermi je taky aky je...ale je velky odbornik,aj ja som vela krat od neho odisla,ze najradsej by som zmenila centrum,ale pocula som ze hredzak je taky isty,taze nema to vyznam,jedine ak tak do Heliosu-tam je to na urovni,je to dialka. 🙂
ale herman,je v pohode,treba si zvyknut... 😀

tak bola som dnes na vysetrenia,zajtra idem k hermanovi,uvidim co chce,lebo som si mala ist len po vysledky z krvi a poslat do poistovne a on povedal,pockajte ja vas objednam,tak zajtra 🙂

ludkala
17. aug 2009

Ďakujem lauritka, ja sa neviem rozhodnúť. v skutočnosti sa mi na IVF vobec nechce, nechce sa mi tým celým prechádzať, brať lieky, chodiť po doktoroch a tváriť sa že verím, že to dobre dopadne... Bola som len 2x na IUI a mala som toho dosť. Obdivujem ženy, ktoré majú za sebou toľko pokusov, ja si to vobec neviem predstaviť... ale asi ma to neminie.

lusinkaj
17. aug 2009

ludka,nikomu sa nechce chodit po dr.po vsetkych vysetreniach atd,ale co nam ine ostava ak mame nejyke problemy a tuzime kazda jedna po tom istom? 🙂 😵

ludkala
17. aug 2009

🙂 ja neviem, ja asi nejako hlúpo stále verím, že to príde aj samo od seba... 🙂 ešte po tom asi tak veľmi netúžim, neviem, kedy to na mňa tak naliehavo príde... ale viem, že po tých dvoch IUI som bola s nervami v koncom, asi som priveľmi precitlivelá, ako decko... 🙂

lusinkaj
17. aug 2009

ludka,jasne aj ja som taka bola ked mi 1ivf vyslo-nevyslo ostala som tehotna,ale v 2 mes.sa nevyvijalo taze potrat,potom som sila na ket a to vobec nevyslo... 😒 ale hlavu hore a verim,ze 2ivf sa mi podari 😵
dobre sa to pise,ale... 🙂 musime verit

ludkala
17. aug 2009

a existuje nejaký dôvod, prečo to nevyšlo? Povedal ti doktor k tomu niečo? Alebo nič, proste, ide sa ďalej, skúšame do blba, možno to raz vyjde? Mne aj to vadí, že sa nikto so mnou nebaví, čo by som mala robiť, ako zvýšiť šance, veď nemôžem len tak naverímboha donekonečna chodiť na oplodnenia a čakať, alebo to takto funguje?

lauritka
17. aug 2009

no ani lekari to sami nevedia, proste je to priroda, nieco tam nebolo dobre, tak to priroda stopla. oni vedia pomoct, ale vsemohuci tiez nie su ludka, treba verit, ze raz to vyjde 😉

lusinkaj
17. aug 2009

nie nikto nic,maternica nebola pripravena,ja som mlada vyjde to 🙂 odpoved 😒

ludkala
17. aug 2009

tak potom má zmysel chodiť na do centra, keď v konečnom dôsledku o tom aj tak rozhodne príroda?

ludkala
17. aug 2009

to sú presne veci, o ktorých teraz uvažujem a možno ich trochu používam ako výhovorku, aby som nechodila po lekároch 🙂 . Ja viem, viem, pri IVF ja vyššia šanca ako pri prirodzenom počatí pre tie, ktoré majú zdravotné problémy, ale v podstate to aj tak nie je nič moc... Treba skúšať.... 🙂 ale je to pre nás bez rizika, to večné IVF skúšanie?

lauritka
17. aug 2009

ludka ale nikto na svete ti nemoze zarucit, ze tehu bude prebiehat bezproblemovo. oni ti pomozu, ostatne uz nie je v ich silach.
riziko? hmm skor napor na psychiku...

ludkala
17. aug 2009

a nie je ten nápor na psychiku tiež riziko? Odvšadiaľ počúvam, hlavne buď v pohode a potom sa to podarí. 🙂 🙂 🙂 lauri, dá sa byť v pohode? alebo už sa potom baby naučia chodiť a nie je to pre nich už taký stres?

lauritka
17. aug 2009

ludka ja som bola relativne v pohode, skor som mala nervy ked som mala ist na uzv, ci sa to vyvija spravne, ale to by urcite bolo aj pri prirodzenom tehu... 😔 ale cely ten kolotoc je narocny, cakanie na potvrdenie z poistovne, cakanie na termin, pichanie einekcie, lieky atd , odber , cakanie na vysledok. je to ho dost.
poviem ti pravdu, teraz som si dala od centier rok pokoj po dvoch miseedoch a tiez verim, ze sa predsa len podazi prirodzene... u nas bol len problem v horsom spg.

ludkala
17. aug 2009

ja som bola na IUI vo februári a presne to isté som si povedala, že si dám na polroka, rok pokoj, schudnem, nebudem sa tomu venovať a uvidíme, šak čo pánboh chce, to bude... ale zasa uvažujem, že či netreba aspoň skúsiť všetky možnosti... asi to skúsime, no ešte neviem kedy. ja mám endometriózu, a po prvom IUI som bola dva týždne tehotná a potom som už nebola.... bolo by mi dobre padlo, keby si ma bol doktor zavolal a povedal : viete, tak a tak chodí, také sú šance, prvé tehotenstvo často konči potratom a tak... a nie že si mám všetko hľadať na nete... tak si držme palce! 🙂

lauritka
17. aug 2009

no ludka, to by sme chceli od nich asi vela 😉 este, ze existuje internet 😵

ludkala
17. aug 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 vďaka bohu za net. asi by sa z našich zdravotných poistiek malo prispievať na takéto stránky a nie na niektorých doktorov, lebo veru niektorí sú stokrát horší ako Hredzák! tak ho teda pozdravujem, aj vás všetky a hor sa na nákupy!

lusinkaj
17. aug 2009

zase nikto nikde? 😕

eva7780
autor
17. aug 2009

ahojte,ja až teraz,nemám celý den času,mám tu synovca,teraz kuká rozprávky 😲
ludkala mne hermi tiež zo začiatku nevyhovoval,lebo to celé bral tak(aspon podla mna)že všetko už od niekoho viem a nemal potrebu vysvetlovať, keby nebolo netu a zvlášť MK tak som úplne blbá s toho čo mi hovoril 🤐
ale po pár sedeniach som prišla na to,že ked sa ho opýtam odpovie,vacsinou aj čosi navyše,takže treba sa pýtať a ako odborník?každý má aj úspechy aj neúpechy,takže podla toho sa to ťažko súdi

dicinka1
17. aug 2009

ahojte🙂

lusinkaj
18. aug 2009

ahoje,pekny slnecny den vam prajem 🙂
bola som dnes u dr.dnes bol velmi mily,aspon ku mne...sme trosku pokecali 😉

lana28
18. aug 2009

Ahoj Lusi, ja som bola vcera u dr., bol tiez v pohode..... 🙂

lusinkaj
18. aug 2009

lana ahoj,no celkom v pohode bol...
a ty ako pokracujes?

lana28
18. aug 2009

No, predstav si , ze sme sa konecne pohli dalej po roku........cele dva mesiace prazdnin som bola na liekoch a vcera, ked ma vysetril, tak mi povedal, ze ideme do toho a v piatok si zacinam pichat Puregon, na dalsi tyzden v utorok idem na kontrolu..... 🙂

lana28
18. aug 2009

A ty Lusi ako?

lusinkaj
18. aug 2009

tak ja si robim vysetrenia a ak vsetky budem mat cca na druhy tyzden tak posielam do poistovne a tak v oktobri bude stimulka... 🙂
aj ja budem mat puregon