Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
11. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
heriet ja mam s KET dobru skusenost.ja som po ket otehotnela,takze vyslo to....jasne daj si pauzu a potom sup,sup.....so toho 🙂

lusinkaj
11. máj 2010

matelko...pozeram ze vy uz mate 3 mesiace ako rychlo to leti...drobci musia byt uz zlati vsak?
ako to zvladas,da sa v pohode...pomaha ti niekto?

matelko1
11. máj 2010

lusi nikto mi nepomaha.da sa to naozaj zvladnut.najdes si svoj system a uvidis pojde to.netreba sa nicoho bat.
chlapci su zlati.som rada,ze to vyslo 🙂 ..veru leti to.

lusinkaj
11. máj 2010

Joj lebo fakt kazdy mi take veci vravi,joooj dve deti to je krasne ale....budes mat tazke,ked zacnu obidvaja plakat nebudes vediet co skor.... ☹ mna deprimuju take veci.... ☹
a mama ti nepomahala od zaciatku...??
ja som tiez rada ze ich budem mat ved som rada,ze sa nam konecne ivf podarilo...uz len dotiahnut do uspesneho konca 🙂

matelko1
11. máj 2010

lusi tak ich nepocuvaj.aj mne to kazdy hovoril,ale...teraz ked sa pristavia pri kociku,tak nechapu ako sladko si spinkaju.
a ked zacnu naraz plakat,tak zoberies jedneho na ruky,polozis,potom druheho.....
nik mi nepomahal,od zaciatku som bola uplne sama a ver mi,ze sa to da 🙂

lusinkaj
11. máj 2010

Tak taketo slova sa mi super,pocuvaju....vies este ked aj vlastna mama mi take vravi,ta som z toho v soku....co hlavna vec ze sa tesi a bla,bla.... 😒
ale ja verim,ze si najdem system a bude dobre......ale ako vidim ty ma sukazkove dvojicky co to vsetko tu rozpisujes,ze fakt je to lahke... 🙂

matelko1
11. máj 2010

ty nepocuvaj nikoho a ked mas tehotenstvo bez stresu,tak aj deti budu take.urcite ma to nejaky vplyv 🙂
a ty budes chciet aby ti niekto pomahal......mne by aj mama zavadzala,ja by som bola nervozna 😉 ...ja som chcela od zaciatku sama byt s nimi.aj svokra sa ma pytala,ze ci mi netreba pomoct a ja,ze nie....niesom ziadne B-ecko 😀
uvidis potom si povies,joj ako dobre,ze mam dve naraz....ja si tak hovorim,lebo si neviem predstavit,ze by som musela vsetko od zaciatku a znova vsetko absolvovat ivf atd.

lusinkaj
11. máj 2010

tak ja som uz kazdemu vravela,ze ja chcem vsetko od zaciatku sama....a vtedy moja mama zacala,tak toto si pamätam ako mi budes volat,plakat ze nestihas,nevies co skor...tak vtedy som take nervy dostala 😠
lebo ked si sama od zaciatku na vsetko zvyknem tak bude dobre,ako ked mi niekto bude pomahat a potom ked dakto nebude moct ta vtedy budem plakat.... 😀
presne tak ja uz ivf nechcem podstupit

matelko1
11. máj 2010

veru lusi,najlepsie je od zaciatku vsetko sama a neboj sa preco by si nestihala.najdes si system a pojde to.ked si zvyknes,ze mas niekoho pri sebe,tak sa budes spoliehat na neho a nebude moct prist jeden den a nebudes vediet kde ti hlava stoji.ved aj v teme cakame dvojky kazda baba je na detvaky sama a kazda si nasla system a vytesuju sa 😵

lusinkaj
11. máj 2010

presne tak matelko,ako pises...jeden den niekto nebude moct a potom budu nervaky.... 😉
a co kupkanie,zvladla si to?nebala si sa?este kojis?nepamätam sa.....

matelko1
11. máj 2010

kupanie jasne,ze som zvladla,to mi akurat zo zaciatku chodila mamka pomahat,lebo mna seklo v krizoch,vlastne nerv v krizoch mi zacvaklo a nemohla som sa ani hybat,chodila som na rehabilitacie.nie,ja som nekojila,len mliecko som si odsavala 8 tt,ale uz sme len na UM-na nutrilone HA.

lusinkaj
11. máj 2010

aha,jasne....tak toto ked ja som povedala mame ze ja budem od zaciatku sama kupat,tak pozrela ze co ja jej hovorim... 😒
ze to urcite nezvladnem... ☹
aha,ale aspon trosku mali materske mliecko.... 🙂
a plienky ake pouzivas?

matelko1
11. máj 2010

pouzivam pampersky.
urcite to zvladnes 🙂 ....veru aspon trosku mali materske mliecko.nic sa neda robit,ze nemam.....

lusinkaj
11. máj 2010

jasne nic sa neda robit...ved teraz tie sunare a tie su ako keby materske zaklad ze nie su hladni 🙂

matelko1
11. máj 2010

ahojte.
pozeram,ze tu nik nebol.
tak sme doma.boli sme von,pocasie celkom vyslo,bolo fajn teplo...

matelko1
12. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂 ...sice je uprsany.

katarina822
12. máj 2010

ahojte aj u nas stale prsi kazdy den sa zleje.to je fakt pocasie.

matelko1
12. máj 2010

u nas uz prestalo prsat.aspon som si oddychla.bola som vychystana,ze pojdem von,ked zacalo prsat,tak som vosla naspat do vnutra a lahla som si s chlapcami,tak som si schrupla vyse hodinky.zobudila som sa na plac ked alex zacal plakat,maxim este buba 🙂

katarina822
12. máj 2010

ahojte ja som heppy som akurat zistila malej sa prerezal prvy zubok 🙂 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
12. máj 2010

matelko teba netlacil jeden z chlapcov na krcok?mne to dnes dr.povedal ze mi jeden tlaci hlavickou,preto mi tak trosku tvrdne v podbrusku...tak mi dal magne b6 a viac lezat...... 😒

lusinkaj
14. máj 2010

ahojte 🙂
nikde nikto...kde ste vsetky baby?u nas je otrasne pocasie.... 😒

sofia2008
14. máj 2010

ahoj lusi..aj u nas je hrozne 😠

sofia2008
14. máj 2010

lusi, uz citis pohyby? ja uz tri dni 😵

matelko1
14. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
lusi ja som magne B6 zacala uzivat az v 30tt,ale tlaky som citila skoro cele tehu.a uz citis pohyby,alebo este nie tak....

katarina a to dost neskoro sa prerezal prvy zubok,nie....sice kazdemu dietatu sa v inom mes.prerezava.mojej neteri sa prerezal uz v 4 mes.
vcera som nebola na nete.to je droga a potom doma nic neurobim.vcera bolo celkom pekne pocasie.prisla kamoska s dcerou/ma talko mes. ako moji chlapci 😵 /tak sme vegetili na zahrade,potom sme sa sli prejst.
dnes musim ist do mesta,lebo mi treba nutrilon kupit,ide vikend aby som mala.uz nam vydrzi iba 1,5 dna.to ide do penazi,ale co sa da robit.papat musia chlapci.

lusinkaj
14. máj 2010

sofi,este necitim pohyby 😝 ale dufam,ze uz zacnem co chvila......ale ty citis uz kopanceky? 🙂
matelko,tak ako som uz pisala mne brucho netvrdne,len tak dole v podbrusku mi strvdlo na sekundu,ale to bolo to ze mi hlavicky zatlacila vies ....ale sa mi zda ze je to uz lepsie....klop,klop,klop.... 🙂

matelko1
14. máj 2010

musis sa im prihovarat a hovorit im aby vysli hore 🙂 ...ale nie,ja som mala fakt cele tehu tlaky dole,vzdy som sa bala,ze co to je,ale bolo to tym,ze boli dvaja,mali malo miesta a cim rastu,tak fakt toho miesta tam v brusku maju malo.len pekne oddychuj a musis vydrzat co najdlhsie.ja som vydrzala do 37tt.

lusinkaj
14. máj 2010

matelko no ved samozrejme,ze musim vydrzat co najdhlsie to aj chcem.....tak dufam,ze ma posluchnu a vydrzia este a nebudu robit problemy 🙂 😀

matelko1
14. máj 2010

ty musis byt hlavne kludna a uvidis babatka vydrzia,len sa zbytocne nestresuj 🙂
idem varit,vlastne len nejaku polievku urobit a zo vcerajska dojeme francuzske zemiaky.
tak zatial pa 🙂

lusinkaj
14. máj 2010

jasne hlavne je aby som nemala nervy,stresy...snazim sa ale ja im verim,ze vydrzia somnou co najdlhsieeee 🙂

katarina822
14. máj 2010

ahojte matelko hej prve zubky sa zvycajne kolo 6mes.prerezavaju nam vysiel az v 9mes.zato som tak stastna