Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
10. jún 2010

ahojte.
@cizana ano najlepesie je nocna kosela.nerobi sa to na ambulancii,ale v takej operacnej miestnosti,alebo ako to mam nazvat.trva to kratko,priblizne 15 min budes v narkoze a preberies sa na izbe,trosku si polezis a pojdes k hermimu pre spravu.

matelko1
10. jún 2010

@walle tak ti drzim palce aby ti to tentokrat vyslo.

cizana
10. jún 2010

matelko, ďakujem za info. Som prekvapená, že v narkóze- uau!
Tvoji drobci sú rozkošní - to je zaké zlaté /na dvojitú starostlivosť asi nie/ mať dvojičky. Ale brala by som takých zlatúšikov hneď.

lusinkaj
11. jún 2010

ahojte 🙂
sofi,ja som mala ist na morfol.utz v utorok ale mi volala sestricka ze dr.tam nebude taze az na druhy utorok cize 15.6.ale nevadi ale uz sa velmi tesim.... 🙂
ja ked som bola teraz v nemocke mi robili taky rychly morf.utz vsetko v poriadku....a zevraj su to obidve dievcatka 🙂 a jedna vazi 473g.a druha 549g.cize dost 🙂 maju pekne vahy aj v knizke tak pisu ze by mali mat v tomto tyz.tolko 😉
ale tesim,sa na utz u dankovcika tam to bude take ine....aspon ich konecne uvidim a snad na 99% povedia co to je ci fakt dievcatka 😉

asi uz mi zacali tlacit,na rebra a zaludok tak ma pobolieva hore aj take tvrdsie mam to brusko hore.....aj zle s ami uz teraz spi..ale este musime vydrzat par mes. 🙂

eva7780
autor
11. jún 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂

@lusinkaj máte už vybraté mená? 😵

lusinkaj
11. jún 2010

evi ahoooj 😉
ano mena mame,ak to budu fakt dievcatka tak to bude Karin a Vivien 🙂 🙂

eva7780
autor
11. jún 2010

pekné mená 😉

lusinkaj
11. jún 2010

dakujeme 🙂
snad to uz nezmenime....ostanu tie 😉 😀

sofia2008
11. jún 2010

jeej lusi..takze dievcatka?no ved uvidis, co ti povie dr.dankovcik 🙂 ale vahu maju poriadnu..nasa mala minuly tyzden 330g..na dvojcata su teda uz teraz poriadne velke..hlavne, nech je vsetko ok 🙂

katarina822
11. jún 2010

ahojte lusi jej obe dievcatka 🙂 pekne mena 😉 drzte sa 😉

walle
11. jún 2010

ahojte dievčatá...

lusi!!!! ahoj...to už si v 23 tt??? Páni, tak to letí ten čas...veď nedávno si nám tu oznámila pozitívnu správičku....strááášne to letí.Takže také Janka a Danka???? 😅 krása!!!

cizana
11. jún 2010

ahojte...
dnes som bola na vklade a teraz večer som si šla zaviesť utrogestan, ale nenapísal lekár koľko tabliet a kedy - zostáva také isté dávkovanie ako pred vkladom?

gerena
11. jún 2010

ahojte 🙂 @cizana, ano dve tbl vecer 😉

gerena
11. jún 2010

Lusi baby? supeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr 🙂 🙂

lusinkaj
13. jún 2010

ahojte,krasnu nedelu prajem 😉 u nas kraaaasne teplucko,az priserne 😉

dakujem vam 🙂 tak zevraj su to dievcatka,uvidime teraz v utorok ideme na 3D tak ci dankovcik potvrdi,som zvedava 😉

walle,veru ten cas leti este chvilu a aj rodit budem... 😝 😉

walle
13. jún 2010

ahojte...

tak zatiaľ príznaky žiadne, pocity žiadne... 😖 ...
ozaj, kde mi zmizla fotka??? 😕

felicita2
14. jún 2010

@walle ja napodobne, sem tam citim brusko a krize ako na marchu, ale inac nic, uz ani prsia ma tak nebolia ....
ty budes testovat ci vydrzis na krv do piatku ?

matelko1
14. jún 2010

ahojte.
cely vikend som tu nebola.
lusi jeeej super,takze dievcatka.aj mena ste super vybrali.tvrdnut brusko mne zacalo oklo 30-teho tt.brala som magne B6 na tvrdnutie.a zaha ta nepali....mna strasne palila.
@walle takze 18-teho aj s
@felicita2 idete na krv.................tak vam drzim palce,ze nam oznamite pozitivnu spravicku.a budete aj testovat,alebo len na krv pockate.

lusinkaj
14. jún 2010

matelko ja neviem fakt preco mam take tvrde...hlavne ked stojim,chodim...ked lezim tak este je to ok....asi fakt musim len lezat 😒
no ja tiez beriem magne b6 kazal mi az 3x2 brat 🙂
no zajtra ideme na 3D tak som zvedava,verim ze drobci su zdravi a vsetko je ok a uvidime ci potvrdia pohlavie 🙂

sofia2008
14. jún 2010

ahojte..drzim palce..wall aj felicite 🙂
matelko..pozdravujem 🙂

sofia2008
14. jún 2010

lusi..takze zajtra idete na 3D..nech to dobre dopadne 🙂

lusinkaj
14. jún 2010

sofi,ano konecne mali sme uz ist min.utorok ale dr.tam nebol...

matelko1
14. jún 2010

@lusinkaj tak ja som zvedava ci ti dankovcik potvrdi dievcatka.tak pekne oddychuj.je to zataz dvojky cakat,ale zvladnes to.ved uz mas vacsiu polovicu za sebou 🙂 ..urcite sa skor narodia o nejaky ten tyzden.

@sofia2008 a ty ako sa mas.

lusinkaj
14. jún 2010

matelko,no veru som zvedava co povie dankovcik ci potvrdi dievcatka 😉
veru,je to zataz mat dvojicky,ale musime vydrzat ked som uz tolko vydrzala 🙂 len nech su drobci zdravi a v poriadku.... 🙂
jasne stym ratam ze budem skor rodit aspon 2tt musim skor kvoli pec.testom ......

matelko1
14. jún 2010

@lusinkaj veru to je jedno co bude,hlavne nech su zdrave babatka.moji chlapci mi uz vyspia celu noc.vcera sa zobudili rano o 6:15 a dnes o 4:30.super.vecer su uz o 20-tej v postielke pekne napapani 😵 ...len sa usmievaju,to su taki smejkovia 😵 ..asi po mamine,lebo ja sa stale smejem 😵 😵 😵

lusinkaj
14. jún 2010

matelko,no co viac mozes chciet,super tesim sa s tebou 🙂

matelko1
14. jún 2010

chlapci uz zo dna na den su stale viac a viac vnimavi,no zlati su.teraz bubaju.o chvilku sa zobudia apojdu papat..ak nebude prsat,tak pojdeme von,trosku sa prejst.
kocik mas uz vybraty....myslim ze si si vybrala bumberlide,ze..

sofia2008
14. jún 2010

matelko, tak ty mas ale poslusnych chlapcekov 🙂 take male babatka, ved to je krasa 😵
lusi, uz keby sme to aj my mali za sebou 🙂 ja sa mam fajn, som doma, sem tam odbehnem do prace, ked sa velmi nudim alebo za kamoskami 🙂 len to pocasie sa zasa pokazilo 😠

lusinkaj
14. jún 2010

presne,tak sofi bodaj by uz bolo po lete a porodim a mam doma deticky 😉
ale neboj,nenazdame sa a uz to bude tu....ved si zober ze uz som 24tt-6.mesiac teraz som bola za Hermanom.....
idem sa vystriet....papa zatial

lienka2
14. jún 2010

juuj baby len si uzivajte tie chvile s drobcami v brusku 🙂 aj ked viem, ze najradsej by ste ich uz mali pri sebe.. cas velmi rychlo leti.. my sme takto pred rokom boli u hermiho a nas drobcek ma uz 4 mesiace 🙂