Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

nivejka
18. jún 2010

@felicita2 ..tak tým všetkým som si aj ja preskákala a hlavne to čakanie na výsledky-boli asi najdlhšie--po 5.rokoch neustáleho snaženia.....ale jupííííí všetko sa konečne podarilo a prajem to úplne všetkým babenkám ...zo srdca 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
18. jún 2010

@katarina822 no nic mi ine neostava.... 🙂 verim,ze bude dobre a rychle to prejde 🙂

@nivejka tak ja mam tiez taky krcok....ale mne nic dr.nevravel o otvarani...len mam lezat viac a vylozit nohy...

sofia2008
18. jún 2010

@felicita2 gratulujem..super 😵
a walle?nevieme, ako dopadla?

nivejka
18. jún 2010

@lusinkaj ..no mne už pre istotu nasadil teraz pesar....už aj kvôli tomu,že prvé tehotenstvo som mala dosť rizikové a tiež som mala placentu veľmi nízko a nedokázala som udržať ten tlak hlavičky až som sa začala otvárať...

zabkaevka
18. jún 2010

@lusinkaj _ ahoj, tvrdne ti bruško ☹ juuuj no to je nejako teraz veľmi rozšírené ☹ mne sa to trochu upokojilo sa mi zdá, beriem magne od nemocky, 2x1 a sem tam ai 3tiu sú dám, keď sa mi okolo obeda nezdá. Ale tak je, že mi stvrdne na pár sekúnd a potom uvoľní. Nooo len lež a nerobkaj nič, však tuším že si ani nezvykla, ako si mi vravela v nemocke. Hmmm ani ja už nechcem tam ísť, brrrr. MOja komošk,a vieš tá s dvojičkami je od včera na 17. poschodí, vraj mala krče tak šli na pohotovosť a nechali si ju tam, ale viac neviem, hovorila som len s jej mangelom. Dúfam, že nič vážne, že aj jej dajú len infúzie a bude OK. Ale vraj leží na pôrodnej sále, ale prečo?? asi nemajú miesta, inak si to neviem vysvetliť. Ona je v 30tt .
Tak sa držkaaaj 🙂 idem aj ja si dať nohy hore 🙂

nivejka
18. jún 2010

baby ....dnes je moja malá princeznička dosť aktívna a kopančeky vymenila za sinejšie....môže to mať za následok magnézium,čo mi naordinovali od včera??????????

katarina822
18. jún 2010

@felicita2 gratulujem 🙂 😉 🙂

felicita2
18. jún 2010

@sofia2008 dakujem a neviem ako je na tom walle.
boli sme spolu na krvi tak cakam , pozeram kazdu chvilu kedy napise dobru spravu - joj keby jej to vyslo a kazdej jednej

felicita2
18. jún 2010

@katarina822 dakujem , vsetkym vam dakujem 🙂

katarina822
18. jún 2010

@nivejka magnezium nema vpyv na silnejsie kopanceky ale ked sa Ty bojis alebo si nervozna moze babo reagovat prudsimi pohybmi.alebo sa tak babetko otocilo ze lepsie teda silnejsie citis pohyby. ak by boli velmi silne prudke odporucam ti ist do nemocnice nech ti spravia sono. ale neboj myslim si ze je tym co som uz pisala. magnezium je aby tehulky necitili bolest pri zvacsovani maternice je na upokojenie jemnych svalov je proti krcom na nohach a tak .

lusinkaj
18. jún 2010

@zabkaevka no tvdne brusko...lepsie povedane,ja ho mam hore cele tvde ked stojim,chodim... 😒
ale dr.mi povedal ze toto nic nieje ze krcok je ok taze len lezat....
ale uvidim co povie teraz v pondelok v poradni...ci budem musiet ist do nemocky na infuzie...ale do novej urcite nepojdem ... 😒 ja beriem magne az 3x2 tak mi kazal dr. 🙂

katarina822
18. jún 2010

@lusinkaj kamoska brala isty cas aj 3krat 3denne magne b6. asi 3tyz.potom jej znizil ked jej bolo lepsie

lusinkaj
18. jún 2010

@katarina822 tak ja zatial len tak beriem...uvidime na poradni co povie...ale ked tak rozmyslam,ved to brusko nemoze byt mäkke ved predsa su tam dve deticky,ktore su zive,rastu,hybu sa.....

katarina822
18. jún 2010

@lusinkaj ja len zeby si sa nebala ze beries 3krat 2tabletky. len sa snaz co najviac lezat a bude dobre. makke brusko bude az porodis 😉 .ide tu o to aby ty si to tvrdnutie nevnimala ako bolest a ako casto ti tvrdne.

lusinkaj
18. jún 2010

@katarina822 nie necitim bolest...len obcas take slabe v oblasti podbrusku...na ms ale dr.vravel ze je to normalne kedze su tam dve plody 🙂 uplne da sa to zvladnut,to tvrdnutie a snazim sa vlastne stale odychovat..max.sa najem,nic tazke nerobim....

arianat
18. jún 2010

Ahojte, ja som dnes bola u Dr. Hermana na kontrole, v pondelok bude odber a pravdepodobne v piatok bude vklad. Práve v ten deň bude letný slnovrat, takže dúfam, že všetky budeme úspešné. Bude nás tam v pondelok na odber až šesť žien, takže dosť, bude frmol...
Lusi, dobrá fotka, krásne sa zaokruhľuješ, dúfam, že ťa budem čoskoro nasledovať

walle
18. jún 2010

dievčatá...ďakujem vám za všetko...

maminkou nebudem... 😢 😢 😢
tak ako mi dnes citlivo povedal Hermi: " dnes som bola jediná, ktorá má test negatívny! je mu to ľúto..."
Felicita - blahoželám, je to krásna správička...dnes som ťa prvý krát spoznala v čakárni...sympaťáčka ...

zobralo ma to viac, ako som očakávala...do 18 hod som revala a tak som zobrala rukavice a išla do záhrady vynahradiť si to, čo som zameškala...kopala som a kopala až do tmy...a snažila sa prijať prvý krát realitu...že maminou nebudem...a neviem, kde naberiem ďalšiu silu...pýtala som sa ešte na mrazáčikov...2 bunkové morulky slabulinké...Hermi mi povedal, že aj to nevie, či ešte to tak je a či tam niečo momentálne mám...mám zavolať v pondelok...

dnes prvý krát rozmýšľam nad tým, ako budem žiť bez dieťatka...obrovské prázdno... ☹obrovské...

objímam vás... 😢 😔 😔 😔

kukulik30
18. jún 2010

ahojte,
walle... 😢 😢 😢 ....uz to chces vzdat? preco???...oddychni si a verim, ze naberies silu ist dalej 😔
felicita...srdecne blahozelaaaaam 😵

walle
18. jún 2010

kukulik -Ďakujem... 😔 presvedčenie , že mne to nikdy nevyjde... 😔 ☹ ☹ idem si uliať " šlivovicu" aby som zaspala...

kukulik30
18. jún 2010

walle..ale vyjde....je to vase 1. IVF...este nie je nic stratene...cas ukaze ...drz sa moja, viem, ze teraz je to tazke... 😔

felicita2
19. jún 2010

@walle prosim nevzdavaj sa! ja viem, ze to teraz velmi boli...
ked som bola na odber , tak som sa stretla na izbe s kockou, ktora isla uz 5x na IVF a stale veri. Raz to urcite vyjde kazdej, ale su to nervy a velmi dolezite je verit, ze to vyjde.

sofia2008
19. jún 2010

@walle nevzdavaj sa..teraz sa to snaz vsetko hodit za hlavu..ja som mala podobne pocity, ze to nikdy nevyjde a to som ani na vklad nebola a mala 11 mrazacikov..a nakoniec sa to podarilo prirodzenou cestou! vsetko je nakoniec tak, ako ma byt..citala som na MK o jednej babe, co bola na 6IVF a nic, 7IVF jej vyslo, ale v 8.mesiaci malo auto, kde sedela, havariu a ona o babatko prisla..toto je strasne..takze uzite si s mm leto, vykaslite sa na vsetko..ked to ma prist, tak to pride.. 😵

matelko1
19. jún 2010

@felicita2 blahozelam 🙂

inac ahojte baby. 😵

matelko1
19. jún 2010

@walle je mi to luto,ze to nevyslo,ale nevzdavaj sa,oddychni si,chodte niekam na dovolenku,naberies silu a pojdes dalej.ja viem lahko sa mi to hovori,ale musis verit,ze budes MAMINKOU.

matelko1
19. jún 2010

@kukulik30 vy kedy idete na tu dovolenku.....,alebo uz ste boli?

matelko1
19. jún 2010

@katarina822 prave,ze mne dr povedala,ze uz mam zacat s prikrmami a kasickami,lebo niesu kojeni,ale co lekar,to iny nazor.
@lusinkaj veru,maternica sa roztahuje,tak aj preto tvrdne brusko,ved tam nosis dve deticky a ked krcok mas dobry,tak sa nemusis bat.mna strasne aj zaha palila a tvrdlo brusko a to je zla kombinacia.musela som si vyberat co budem jest.
ale som zvedava,co ti povie doki v pondelok.
ale som sa rozpisala.chlapci zdriemli,tak mam chvilku cas.

katarina822
19. jún 2010

@matelko1 ako nekojene deti papaju od ukonceneho 4mes.ale ze zacinaju zeleninkou ovocim maskom kasicky mliecne ryzove tak az neskor od ukon.6mes. ale mas pravdukazdy lekar iny nazor.

lusinkaj
19. jún 2010

@matelko1 presne tak...maternica sa roztahuje,babätka su tam dve,rastu,hybu sa....taze musi tvrdnut brusko a trosku boliet... 😉 no tak som zvedava na pondelok,ale verim,ze bude dobry aj nadalej krcok..... 😉
no mna tiez palila zaha a az velmi......pootm co som mala zvys.tie pec.testy tak mi dr.nasadil nato super lieky a zaha uz tak nepali.... 😉

nivejka
19. jún 2010

@katarina822 ....no neboli to až tak silné kopančeky,len asi malá svoj deň,ked bola v brušku aktívnejšia 🙂
ale,čo teraz z magnézia pozorujem,že mi točí črevami a už 2.deň mám h....u--aj som čítala,že je to pri predávkovaní,ale ja to mám tak naordinované...inak ja preto užívam mag.,aby som sa predčasne neotvárala,lebo bruško mám nízko....

lusinkaj
19. jún 2010

@nivejka to je normalne mat hnacky po magnezii.....a este ked beries take vysoke davky.....a ako brusko?tvrdne?