Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
9. júl 2010

idem rychlo urobit nieco na obed a potom do mesta.mm ma v nedelu narodky,tak nejaku drobnost treba kupit.darcek taky poriadny dostane neskor,chce hokejovu prilbu,ale teraz este nepredavaju hokejovu vystroj,tak potom mu to kupim,aj tak si to musi vyskusat a vybrat sam.to by som nevedela 😀

nivejka
9. júl 2010

@matelko1 ...čau zlatino 🙂 🙂 🙂 ...ja som veru už pozerala pár krát ako chlapci rastú ako z vody 🙂
s tým spaním má fakt veľký problém,lebo potom cez deň ja veru nezaspím a chodím ako lečo..srdce búcha o dušu ako pred infarktom....malá mi v noci skáče v bruchu ako na trampolíne a stále sa tam točí a točí a mňa z toho stále bolí brucho,lebo sa mi navalí úplne na samé dno brucha--nosím ju veľmi nízko...mám aj chronické vaječníky a to fakt bolí,ked sa tam pekne uvelebí...no proste je to malá opička 😀 😀

lusinkaj
9. júl 2010

@matelko1 drobci su fakt zlati 🙂 krasne rastu.....

@nivejka no moje male su take iste tiez sa prevaluju,tocia....ale v noci je to v pohode daju mi spinkat....da sa to

nina7
10. júl 2010

ahojte, neviete náhodou, kedy majú v centre Gyncare dovolenku?

sobka
11. júl 2010

nina, na prelome jula a augusta, ale či týžden a týžden , to neviem....zajtra skusim zistiť, ....prajem vam vsetkým krásny vecer hermanky... 😉

matelko1
12. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
vcera sme trosku oslavovali.mm mal narodky,tak sme urobili gril party 🙂

gerena
13. júl 2010

Ahojte kocky 🙂 dovolenka : teraz este dokoncuju veci a potom prve 2 augustove tyzdne 🙂 dlha , aby nacerpali vela sil 😉

@matelko1 rastiete ako z vody 😵 😵 krasa......

matelko1
14. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@gerena veru leti to,nedavno sa narodili a uz co chvila budeme mat polrok 🙂 ty sa ako mas,co mas nove.davno si tu nebola.dovolenka kedy a kam.

felicita2
14. júl 2010

ahojte hermanky ,ako sa mi mate?
dlho som tu uz nebola, uz som dostala aj tehu knizku, a mam prvu fotecku z ultrazvuku , este to ma len 1,24 cm a videla som ako krasne bije srdiecko, tak dufam, ze bude vsetko v poriadku aj nadalej.Zle mi je stale, ale v pohode- zistila som, ze stale musim nieco zajest, takze aj o 4-5 rano nieco tlacim do seba , lebo mi je zle 😀

hermanky a chcela by som sa vas opytat, boli ste aj u Hermana na ultrazvuk, lebo ked som volala o vysledky HCG tak mi povedal, ze sa mam potom cca o 4 tyzdne objednat na ultrazvuk, ale dufam, ze som dobre pochopila , ze k nim do Gyncaru - inac by mi naco vravel, ze sa mam objednat nie?

katarina822
14. júl 2010

@felicita2 blahozelam 🙂 drzte sa 🙂

felicita2
14. júl 2010

@katarina822 dakujem 🙂
a prosim ta ty si bola potom aj u hermana na ultrazvuk?

katarina822
14. júl 2010

@felicita2 nebola ja som ostala tehu tesne pred 1ivf a icsi len som mu zavolala ze som tehotna. ale baby Ti napisu. co si papatam ze pisu tak chodia k nemu na 1. ultrazvuk a potom uz k svojmu gyn.do poradni.

madonnka
15. júl 2010

Ahojte 😵

Mozno si este na mna poniektoré "starsie" hermanky pamatáte 😵

Chcem vám oznámit radostnú správicku 🙂 Vcera vecer o 21.40 sa nasej hermanke puglee narodilo dievcatko 😵

Volá sa Olympia,miery:52cm a 3700g. 😵 Majú sa dobre 😵

Aj tu im zelám vela stasticka,radosti a gratulujem ku velkej slecinke 😵

katarina822
15. júl 2010

pripajam sa blahozelam puglee k dievcatku 🙂 😉 🙂

matelko1
15. júl 2010

ahojte.prajem krasny den.vyzera,ze bude zase hic.
@madonnka a ty mas co nove ako sa mas.pugle zelam vsetko dobre,nech sa im dari a hlavne vela zdravicka.som rada a tesim sa.

matelko1
15. júl 2010

@felicita2 blahozelam.ano pojdes do gyncare na utz a potom uz budes slen k svojmu gynekolog.chodit.on ti da papiere pre tvojho gyndosa.

madonnka
15. júl 2010

@matelko1 dakujem mám sa fajn,je nehorázne horúco na nevydrzanie ale co uz je leto 😀
drobci sú zlatucky rastú ako z vody 😵 zelám vela zdravicka aby rástli do krasy 😵

matelko1
15. júl 2010

@madonnka dakujem.leti to strasne rychlo.nedavno som bola tehu a uz maju chlapci pomaly a iste polrok.nechystas sa nahodou na ivf....ak nechces tu pisat tak mi napis do ip.

madonnka
15. júl 2010

@matelko1 veru ten cas letí 🙂 akurát niektory den min.tyzden som si pisala na sk.s Milli neviem ci si na nu pamatas,davnejsie aj ona pisala tu v téme s nami 😵 mozno v auguste ju pojdem navstivit,uz ma tak dlho volá tak raz vyrazim,sadnem na busik a idem,byva nedaleko 😉 len v takom teple sa mi nic nechce 🙂

a ozaj aj gerena pride ku nám na pár dni,tak bude veselo 😵

na ivf sa zatial nechystám,vies vycerpali sme 3 pokusy co boli hradené poistovnou ,a ako samoplatca je to nehorázne drahé.skúsame prirodzene co ked motyka vystreli 😵

Chlapci vasi ako znásajú tu horúcavu?Niekedy by si mohla ked más cas na sk.a trosku popiseme,uz si dávno bola-aspon ja som ta tam dávno videla 😉

niektory den som si aj s dicinkou bo dlhsej dobe pisala na sk.aj ich Emmka je zlatucká 😵

zelám vsetkym pekny dnik,snazilkám aby sa zadarilo vytuzené babatko a tehulkám krasné tehulkovanie,uzivajte si svojich drobcov v brusku 🙂 a hlavne si dávajte pozor vtejto horúcave.vsetkym vas pozdravujem 🙂

eva7780
autor
15. júl 2010

Ahojte 🙂 puglle gratulujem k dcérke,prajem hlavne vela zdravia a mliečka 😵

madonnka
15. júl 2010

@eva7780 ahoj 🙂 co nové,? 😉

eva7780
autor
15. júl 2010

@madonnka ahoj,u mna nič,ako vždy 🤐

matelko1
16. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@madonnka jasne,ze na milli sa pamatam.super,ze ides ku nej.a gerena sa chysta k tebe,parada,veru bude vam veselo.aky program mate pripraveny.
chlapci celkom dobre znasaju tie horucavy,je pravda,ze chodime az oklo 4-tej von,lebo skor sa neda,ale super.este,ze byvame v dome-je vacsia klima ako v bytovke.aspon sa da dychat.zaluzie mam cely den zatiahnute.
drzim palce aby sa cim skor prirodzene zadarilo.veru,co ked motyka vystreli.
@eva7780 a pracujes.
pugllee to vyslo prirodzene,alebo bola na ivf.

sofia2008
18. júl 2010

peknu nedelu prajem 🙂 konecne sa ochladiloooo 🙂

dicinka1
18. júl 2010

@sofia2008 SOFI,VYBRALA SI KRáSNE MENO PRE DCERKU 🙂

dicinka1
18. júl 2010

@madonnka Ahoj..akurat som rozmýšlala kto si..ja si ta nepamatam,alebo máš zmeneny nick?prepáč mi...ospravedlnujem sa,ale vypadlo mi..pri tom zhone a starostiach. 😒 .

dicinka1
18. júl 2010

a ináč ahojte vospolok 😵

madonnka
19. júl 2010

@matelko1 ahojte no urcite ze bude veselo,uz sa tesim,dufam ze nám to vyjde 😵
@dicinka1 dám ti vediet ze kto som,ale urcite ma poznás,budes prekvapená 😉
zelám vsetkym pekny dnik 😵

matelko1
19. júl 2010

ahojte.prajem pekny den.
@dicinka1 ako sa mas.pozeram,ze sa opat snazite otehotniet.chces pre emku surodenca,co 😵

dicinka1
19. júl 2010

@matelko1 ano chcela by som,ale pravdupovediac sa nesnazime...ale snazili sme sa..v maji sme chceli ist na ket..ale priiel ten osudovy den a my sme sa dozvedeli tu spravu,že moj Peto je vazne chory,takze ja budem musiet ist do prace..uz onedlho,lebo on uz nevladze..a nemoze robit..aby mohol fungovat bez dialyzi aspon rok-dva...