Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
17. sep 2010

@sofia2008 veru oni sa stale smeju.to maju po mne 😀 😀 😀 .ja mam tiez stale usmev na tvari.ja neviem byt vazna.

sofia2008
17. sep 2010

myslela som to tak, ze sa smeju skoro na vsetkych fotkach,co mas v albume 😵 nielen na tych v bazeniku 😵

matelko1
17. sep 2010

@sofia2008 no ved ja som to pochopila.oni ani nemaju fotku kde sa nesmeju 😀 .to su mali smejkovia.

sofia2008
17. sep 2010

😀 😀 😀 😀 😀

katarina822
17. sep 2010

@matelko1 my teraz sa nam prerezavaju stolicky tak je trosku nervoznejsia v pond.nas caka 1navsteva zubara.tak uvidime ako dopadneme.

katarina822
17. sep 2010
matelko1
17. sep 2010

@katarina822 jeeej zlata je.a taky poriadok robi ano.....

sobka
17. sep 2010

dakujem dievcatá, dovolala som sa svojej dr. tak aj ona mi kazala brat dufaston 3 x denne, ale sofi, vy sme ho doteraz brali 2*2, mám brat aj teraz 3*2 tablety? alebo 3*1? ja dr. hermanovi nechcem volať kvoli tomu....teraz vecer a utrogestan ste už nebrali, že? Sofi, dnes som celý dnes preležala, ale o to viac som itila brucho...už sa zacina asi sliznica prekrvovať...som zatial v pohode, tak dufam, že to dobre dopadne....matelko, tvoji drobci su úžasne nádherní...tpfuj tfpuj tfpuj pre štastie🙂

lusinkaj
17. sep 2010

@matelko1 Krasne fotky,velmi zlati su...uzasni 🙂 mozes byt hrda mamicka 🙂

lusinkaj
17. sep 2010

@katarina822 Aj tvoja je zlata...velmi pekne dievcatko 🙂 robi poriadok mamke? 🙂

sofia2008
17. sep 2010

@sobka ja som brala 3x1..ja som nakoniec otehotnela prirodzene, takze neviem, ako s tym Utrogestanom, ale ten uz neber, aspon podla mna, lebo to je liek na baze Duphastonu..este ma napadlo, ze mne dali v nemocnici este Ascorutin 3X1 na posilnenie ciev a ten som brala az do 12.tyzdna..mna bolelo brucho az do piateho mesiaca, hlavne v prvom trimestri som mala velmi silne krce, stale som sa kontrolovala, ci nekrvacam..ked som sa vratila z nemocnice, tak som spinila este par dni..len som vela lezala a oddychovala, aj ked mi dr. vravela, ze ked mam potratit, tak mi nic nepomoze, ze ked je chybny plod, tak priorda si vyberie 😒
dufam, ze ti to dobre dopadne 😵

sobka
17. sep 2010

dakujem sofi, ano, pomohla si mi, teším sa, že vám to vyslo bez IVF, ale už si spomínam, písla si to tu davnejsie🙂 tak držím palce a dakujem este raz... 🙂

sofia2008
17. sep 2010

@sobka drzim palce.. 😵 hlavne, ze hcg stupa 🙂 mozno su to dvojicky a preto spinis, lebo sa poriadne uhniezduju 🙂

katarina822
17. sep 2010

@lusinkaj no myslela som ze ju to prejde ale ked nieco otvori vsetko vyhadze a tolko radosti pri tom ma 😉 😉 😉
inak drzim palce uz sa ti to krati 🙂 🙂 🙂

sobka
17. sep 2010

ano ano 😉 prajem vám pekný víkend, ja idem k telke do postele oddychovať dalej🙂 pa

lusinkaj
17. sep 2010

@katarina822 tak to si viem predstavit...deti take upratovanie miluju 🙂

vavrenka
17. sep 2010

Ahojte,
nema nahodou neiktora z vas skusenosti s uzivanim byliniek? pred cca 6 m som potratila (raz v 7 tt a potom v 5tt - tzv. miktoabort) a minuly mesiac sme zacali s manzelom pracovat na dietatku - zial neuspesne, (aj ked to vyzeralo nadejne) mozno preto, ze som brala ATB - Ciprinol- chytila som zapal mechura, aspon tym sa utesujem, ale mam pocit, ze otehotniet viem, len nie udrzat tehu. Este som nebola na vysetreniach, ci sme s muzom ok..
Citala som, ze alchemilka zltolista pomaha..

sofia2008
17. sep 2010

@vavrenka na tvojom mieste by som nijake bylinky neskusala, ale rychlo naklusala na vysetrenia, hlavne na hematologiu a imunologiu..nechapem, na co caka tvoj gynekolog, ked uz mas za sebou dva potraty..skus si dat vysetrit, ci nemas chlamydie alebo uraplazmy..drzim palce

katarina822
18. sep 2010

@vavrenka aj ja sa priklanam nespoliehat sa na bylinky alee navstivit gynekologa moze to byt ta ureaplazma ze otehotnes a vcasne potratis.ja som ju tiez mala a moj gyn.my ju nezistil lebo take vysetrenie sa robi asi az v centre ked mi doktor robil hormonalny profil.

dicinka1
18. sep 2010

malá je nádherná.. 😵

dicinka1
18. sep 2010

myslím tvoja Katarínka :D

katarina822
18. sep 2010

@dicinka1 dik aj tvoja je.. slniecko 🙂

herriett
19. sep 2010

ahojte kocky. sobka, co to citam? 🙂 neozvala si sa, ani neviem, ako na tom si, ale mam pocit, ze sa podarilo... Daj vediet, nech sa tesim s tebou. Ja sem uz velmi nechodim, sustredila som sa na pracu. Tak drzim silno, silno vsetky prsty. Drz sa.

matelko1
20. sep 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂 .
@dicinka1 co za operacia vas caka.drzim palce nech vsetko dobre dopadne.

sofia2008
20. sep 2010

pekny den 🙂
lusi, tak v piatok uz budes mat po 😵

lusinkaj
20. sep 2010

ahojte
@sofia2008 no uvidime ci to bude v piatok lebo v stredu idme do poradne tak uvidim co povie dr.ci fakt bude piatok ci nie...lebo to nebolo iste ze v piatok...to len tak sme si ustne povedali 🙂

matelko1
20. sep 2010

@lusinkaj no ja sa uz neviem dockat.krasne si to donosila.kazdy vacsinou strasi boze dve a da sa to zvladnut a ....super.kolko si pribrala.
my sme boli vcera plavat s chlapcami,boli uzasni.taki su stastni vo vodicke 🙂
zajtra ideme cvicit na fit lopty a vo stvrtok na kontrolu a uvidime ci budeme chodit dalej na rehabilit.tento tyzden by sme mali uz aj do poradne ist.ved sme neboli 2 mes.uz ma zaujima aj vaha a....

lusinkaj
20. sep 2010

@matelko1 mam akurat 66kg cize takych 11kg som pribrala 🙂 nic strasne....veru ja som sa velmi bala ze to nezvladnem ze ked vydrzim do 7mes.budem rada a pozri este by som aj prenasala,ale to nehrozi.... 😀 😒
v stredu dr.vravim ze piatok sekcia max.pondelok .... 😉

matelko1
20. sep 2010

@lusinkaj aj ja som sa bala a hovotila si,boze aspon do 7mes musim vydrzat a vydrzala som do 9-teho,v 37tt sa vypytali chlapci na svet 🙂 ...

nivejka
20. sep 2010

@lusinkaj ...ahoj 😉 😉 ...ty si pribrala 11kg ved to je krásne a ešte pri dvojičkách a k tomu si musela stále ležať..no lusi klobúk dolu..ja som pribrala +20kg--teraz mám 78kg a veľmi sa bojím,že som neskončila ☹ ☹