Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
30. dec 2010

@sofia2008 tak to mas super,toto zavidim zaspavanie same ..aj ja chcem 😒 😀

sofia2008
30. dec 2010

@lusinkaj 😀 tebe krasne drzia hlavicky a jedna sa ti uz aj pretaca, nasa je lenoch po mm 😀 len lezat a hotovo 😀

lusinkaj
30. dec 2010

@sofia2008 😀 😀 no veru sikulky...tvoja ma narok este byt leniva 😉

sofia2008
30. dec 2010

@lusinkaj 😀

lusinkaj
30. dec 2010

@sofia2008 😀 anoooo..este je malicka 🙂

lusinkaj
30. dec 2010

@sofia2008 😀 anoooo..este je malicka 🙂

sofia2008
30. dec 2010

@lusinkaj ale uz od mala vedia zlostit 😀

dicinka1
30. dec 2010

Ahojte..prišla som sa na Váa pozriet baby..prepáčte mi,že neprispievam,nezabdula som na Vás,ale nemám čo písat..kedze o babo sa nesnažime a ani nejdeme na umele...riešime trošku iné problemy..s malou,s manželom..ved viete..každý ma svoj kríž..kto by si pomyslel,že o pár mesiacov po narodení Emmky budeme riešit zdravie Emmky a manžela..Peťo už chodí na dialýzu,mala bola na operácii..a ešte jedna ju asi čaká...niekedy som po nete hladala veci ohladom umeleho..teraz hladám veci ohladne liečby obličiek... ☹ Som rada,že nás postihlo len toto..oproti leukemii a iným veciam je to nič...ale verte,je to tažke sa s tym zmierit..

Prajem Vám všetkým hlavne zdravie,Vám a vašim rodinám..nech bude rok 2011 lepší ako tento...nech ste už všetky tehulky...a nech máte zdravé detičky..posielam pusky

katarina822
31. dec 2010

Ahojte baby ja vas stale citam a drzim palce kazdej snazilke a tymto prajem vsetkym snazilkam // uspesne tehotenstvo ale aj uz nastavajucim mamickam a mamickam hlavne vela zdravicka do noveho roka 🙂 🙂 🙂
@dicinka1 drzte sa ...uz aby bolo len lepsie....

sofia2008
31. dec 2010

vsetkym babam prajem, aby sa im splnilo to, co si najviac zelaju 😵

lienka2
31. dec 2010

ahojte, baby prajem vam vsetkym cakatelkam aby bol rok 2011 pre vas ten uspesny a takto o rok na silvestra aby ste sa vytesovali z babatka, ci uz ho budete mat doma alebo este len v brusku schovane 😵

eva7780
autor
31. dec 2010

Hermanky,prajem Vám úspešný nový rok 😵 😵 😵

matelko1
1. jan 2011

v novom roku vam prajem vsetko len to naj 🙂 ,snazilkam aby bol novy rok uspesny 🙂

matakrok
1. jan 2011

caute baby,
ja uz som priala a este by som chcela dodat, aby sme nielen my vsetky s nasimi partnermi boli uspesne, ale aby mal vyborny a uspesny rok aj nas doktor Herman! kedze nase stastie je aj v jeho rukach... 😉 s usmevom do noveho roka! papa

gerena
1. jan 2011

Baby vsetkeho len to najlepsie do noveho roka, nech bocian chodi casto 😉 🙂

@matelko1 ako Alex?

matelko1
1. jan 2011

@gerena uz celkom dobre,teraz stratil sice hlas,ale teploty nema,boli sme s chlapcami u dr na kontrole,tak v utorok ideme znova,obaja strasne uz vyse 3tt kaslu.

babulko
1. jan 2011

Bojovnicky,snazilky,tehulky,mamicky.......proste vsetkym zelam Stastny a hlavne uspesny a zdravim posiaty rok 2011 🙂

matelko1
2. jan 2011

ahojte.prajem krasny den 🙂
dnes je tak pekne a my doma cusime,uz by som sla aj s detmi von,ale v utorok ideme na kontrolu,tak pevne verim,ze uz budeme moct.mm ma este tyzden volno.

sofia2008
2. jan 2011

ahojte 🙂
peknu nedelu prajem 🙂

@matelko1 drzim palce k dr. na utorok, aj my ideme v utorok..stale sa trapime s kojenim, uz 4.den vecer davam malej Nutrilon, v noci, rano a do tej 12-tej sa koji, potom odmieta, tak odsavam, ale vecer uz nemam zasa tolko odsate, aby jej to stacilo, tak musim dat umele, je to fakt hrozne, ked mam mlieko a musim jej dat umele ☹

matelko1
5. jan 2011

ahojte.prajem krasny den.
u nas snezi.
@sofia2008 sme zdravi,vcera sme boli na kontrole,uz ziadne kvapky,sirupy....vy ako na SK,uzivate si,co....babky su stastne,ze.. 🙂 mala sa ako drzi.

sofia2008
5. jan 2011

@matelko1 ahoj..aj u nas dnes snezilo..to som rada, ze ste uz ok 😵 my sme tiez boli u dr.,tak pribrali sme v norme, ale mohli sme aj viac, musime prikrmovat, mliecko si odsavam, tak striedam krmenie, raz moje, raz nutrilon, ale vyrastli sme zato do dlzky 9cm od narodenia 🙂 a musime viac davat na brusko, mala je lenivec, nechce sa jej velmi dvihat hlavicku, budeme v Nemecku chodit plavat..my uz bohuzial babky nemame ☹ iba dedkov ,ale vsetci su vyteseni z malej a pri predstave, ze ju uvidia az koncom maja, tak je kazdemu velmi smutno ☹ ale co uz, ved to rychlo zbehne a v lete budeme doma dva mesiace, tak si jej uziju 😀

sofia2008
6. jan 2011

ahojte..no dnes tu nik nebol..tak pekny vecer 🙂
dnes uz krasne drzime hlavicku 😵 aj sme sa pretocili 😵

lienka2
7. jan 2011

@sofia2008 prepac ale preco musite dokrmovat? podla akej tabulky lekarka zistila ze ste pribrali malo? 😕 toto nechapem takych lekarov..

sofia2008
7. jan 2011

@lienka2 ahoj, musim prikrmovat kvoli tomu, ze mala sa odmieta kojit a ja si stale tolko mliecka neodsajem, aby mala dost na kazde krmenie, krasne sme od narodenia priberali, az kym som nedostala menstruaciu a mala sa odvtedy odmieta kojit ☹ proste hrozny pocit, na zaciatku mala priberala 300g na tyzden a teraz ledva 120g, tak kvoli tomu ☹ je to hrozne, mam mlieko a co z toho, uz mi aj postupne odchadza ☹

tremonti
7. jan 2011

ahojte kočky kto ide pondelok do gyncare? ja mam tam byt kolo deviatej🙂

lienka2
7. jan 2011

@sofia2008 prosim nerozmyslaj tak rozmyslat ze mas mlieko a co z toho.. mne sa maly nikdy neprisal a odsavala som 5 mesiacov, aby mal materske mliecko.. nekonecny kolotoc, ktory som ani nedufala ze zvladneme.. no zvladli sme 🙂 zo zaciatku tiez papal jednu davku UM, lebo MM bolo malo.. ale potom sa to rozbehlo.. skusala si castejsie odsavat ci nejake homeopatika na podporu tvorby mliecka?

matakrok
8. jan 2011

ahojte,
v utorok si ideme po zaverecne vysledky a postupy na konzultaciu. uz teraz mam uzkosti, ci sa bude dat nieco ohladom UO podniknut. po tolkych zlych vysledkov za posledne roky ☹ drzte nam palce.ufff

tremonti
8. jan 2011

ahoj @matakrok drzim ti palce,nech vam to vyjde.ako dlho sa teda ste sa snazili o baby? je to vase prve UO?

matakrok
8. jan 2011

@tremonti ahoj, nie, snazime sa asi 4 roky prirodzene. bude to nase druhe, prve bolo v splne. a co ty? uz ste boli niekedy?

matakrok
8. jan 2011

@tremonti a dakujem, aj vam nech to vyjde 😉

tremonti
8. jan 2011

@matakrok ja som o babo prisla v 2 mesiace minuly rok vo februari a odvtedy sa nam nedari opat. prve bolo prirodzene , ale ame zle vysledky a tak chceme skusit UO. a preco chcete teraz gyncare? v splne nebolo okej?