Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

leya
23. apr 2011

zelam pokojne sviatky vsetkym snazilkam, tehulkam a mamickam 😉

bonitka
25. apr 2011

@deni73 Áno prvé...

bonitka
25. apr 2011

@dicinka1 Ďakujem, že sa tešíš so mnou. Neviem prečo mal dobrú náladu, asi z toho krásneho počasie čo bolo v štvrtok 🙂

sofia2008
26. apr 2011

krasne posviatkove rano vsetkym 🙂

sofia2008
26. apr 2011

@matelko1 ahoj, pekny dnik prajem 🙂 tak ako ste sviatkovali? my nijak zvlastne, mm nechcel ani syrek, aby som robila, takze sme to vlastne ani nijak nepocitovali..ale mam super spravu, na dlasi tyzden ma mm odvezie domov, bude sa dat takze budeme cestovat vo stvrtok v noci, kedze cesta trva okolo 12hod 😒 uz sa hrozne tesim, doma nic nehovorime, budu mat velkeeeeee prekvapkooo 🙂

matelko1
26. apr 2011

ahojte
@sofia2008 tak veru budu mat prekvapko vasi doma.my sme cele sviatky boli von,vcera nasi maly sibaci boli sibat a boli taki zlatunki 🙂 mali krasny korbacik.....bol to pre nich zazitok...a mozno ani nechapali coi sa to deje.ja som bola s nimi,lebo mm by si s dvoma nedal rady...na zaver sme zakotvili u svokrovcov,tam sme sa najedli,deti boli na dvore a potom sme sli domov.vcera bolo dost chladno...

sofia2008
26. apr 2011

@matelko1 aha, mne az teraz doslo, ze mate doma malych sibacov 😀 😀 😀 mali super zazitky..tu je dnes sice teplo, ale nie horuco, ale taky sok sme s mm zazili, boli sme sa cez vikend prejst okolo rieky, ktora tecie cez mesto, je dost velka, teda myslim na sirku, bolo okolo 23stupnov a predstav si, ze sa v nej ludia kupali 😕 ale keby len dospely, ale normlane rocne, dvojrocne deti stali vo vode, capkali sa, ludia na dekach v plavkach, sme nechapali a nasa Emmka nahulana v kociku 😀 😀 tu deti normalne nosia bose, bez ciapky, len v kratkych trickach 😕

matelko1
26. apr 2011

@sofia2008 otuzile deti 🙂 ...voda musela byt este chladna,ved zima bola dlha,ale .....ja bez ciapok ani nevyjdem von...aj ked je teplo,ale ciapka musi byt....uska schovane...ved to je este klamlive pocasie je stale april....
nam dosiel domcek zahradny a nemohli sme v piatok stamat dostat chlapcov,krasne sa hrali,chodili von,dnu,mali zabavu...

sofia2008
26. apr 2011

@matelko1 tu je to nejake obratene..aj dnes sme boli v obchode, nasa naobliekana, cize body s dlhym rukavom, mikina, tenke puncosky, teplaky a satka na uskach a v obchode mamicka s asi 3mes. babom, a ono malo body s kratkym rukavom, trosku dlhsie kratasy, bose nohy, hola hlava..ona pozerala na nasu, asi aka je naobliekana, ale ved dnes bolo chladnejsie, fukalo, takch 20stupnov, a ked je len vo vajicku, tak je vlastne cela nekryta..no ja sa riadim podla svojho rozumu 🙂
zlati chalani 😵 o chvilu im budete odrazadla kupovat 😵

matelko1
27. apr 2011

ahojte.
to vcera tu nik nebol,samozrejme okrem @sofia2008 .no pekne....
@sofia2008 kazdy nech robi co chce,a ked si myslia mamicky,ze je takto dobre deti v aprili vyzliekat....ja tiez moji chlapci maju dlhe body a tricko s dlhym rukavom a puncosky im este davam,to je klamlive pocasie....a ciapka,uska musia byt zakryte...,ja aj v lete budem davat aspon satku na hlavu aby pre zmenu nejaky upal nedostali...

@sofia2008 co mate dnes v plane...my pojdeme poobede von,vcera sme boli cele poobedie von na zahrade...

sofia2008
27. apr 2011

ahojte 🙂
@matelko1 cauko, vcera sme boli skoro cely den von, kosili sme zahradu atd..ale dnes to vyzera na dazd, kazdu chvilu zacne prsat..inac varila si chlapcov jedla v kojeneckej vode ci v normalnej?
tip na obed - rezance s kapustou na sladko, polievka zemiakova biela 😀

dicinka1
27. apr 2011

AHOJTE..dnes som bola na odber krvi,ale vysledky budu az v pondelok,kedze to posielaju do KE..nebola som u Hermiho,ale u svojho gyndoša.. 😉 ale už viem,že to bude negativne.. ☹

sofia2008
27. apr 2011

@dicinka1 alebo mozno nebude 🙂

dicinka1
27. apr 2011

@sofia2008 😀 😀 😀 o tom pochybujem..ale ved nechajme sa prekvapit..to kramiky nedostanem pokial nevysadim lieky...že?

sofia2008
27. apr 2011

@dicinka1 presne tak 😵

sofia2008
27. apr 2011

@matelko1 budes davat chlapcov ockovat tou vakcinou MMR v 15 mesiaci? ja malu nedam.

matelko1
27. apr 2011

@sofia2008 hej caka nas nejake ockovanie v 15mes,ale ja ani neviem proti comu to je.to je aka vakcina...
zhajtra som tu opat.
tak pa a pekny vecer 🙂

sofia2008
27. apr 2011

@matelko1 ahoj..je to vakcina MMR proti mumsu, osypkam a rubeole, dost som teraz o tom citala a mam aj nejake info od lekarov, takze som sa rozhodla, ze malu tou vakcinou nedam zaockovat, uz len ten obsah vakciny je dost humus, napr. zarodocne bunky z umelo potrtatenych plodov, ale ide mi skor o jej nasledky, ktore tato vakcina moze vyvolat, hlavne ako cukrovka, alergia, autoimunitne ochorenia, ekzemy, syndrom ADHD a autizmus. Aj moja kamoska napr. nedala syna ockovat na radu znamej detskej primarky, ktora jej povedala, ako casto vyvolava prave tato vakcina cukrovku u deti, nasa znama sice sestricka na oddeleni psychiatrie vravela, ako lekari medzi sebou diskutuju o tej vakcine a jej ucinkoch na poruchy spravania atd..je tu aj tema na mk o tejto vakcine..v Cechach vedie jeden lekar velku kampan nielen proti tejto vakcine, ale aj ockovaniu ako takemu..su to choroby, ktore sme my ako deti prekonali a nic sa nam nestalo..maloktory lekar ti povie pravdu do oci, vascina povie, ze to neskodi, lebo su samozrejme za tym ich bonusy od farmaceutickych spolocnosti atd.

matelko1
28. apr 2011

ahojte.
@sofia2008 no si ma vystrasila,ja som sa tak tym ani nezaoberala,ale teraz neviem ci nahodou to u nas nieje povinne...musim sa poinformovat.
co mate dnes v plane.ja idem po obede do mesta,obed mam navareny,takze s mm sa zveziem...pocasie je zatial vselijake,tak dufam,ze nebude prsat.

sofia2008
28. apr 2011

@matelko1 ja som to tiez neriesila a ani neviem ako som zacala skuamt na nete rozne info, hlavne tu na mk v tej teme o tej vakcine pisu mamicky, ktorych deticky maju kvoli tomu poskodene zdravie, ide hlavne o ten diabetes a poruchy spravania, niektora tam pisala aj o autizme..na svk to je akoze povinne, ale ked odmietnes, tak sa nic nestane, vela mamiciek uz nedava ani tu zakldadnu hexavakcinu, napr. tu v Nemecku nasa znama Svedka vobec nedala dcerku zaockovat hexavakcinou a sa mi aj cudovala, ze sme dali ten rotarix 😒 u nas ma napr. svokor diabetes, cize mala ma predispoziciu na to ochorenie, co pisali mamicky v tej teme, co ich male deti dostali cukrovku, tak im dr. povedali, ze je velmi vysoka pravdepodobnost, ze je to z ockovania..lebo pocet cukrovkarov deti, ADHD deti, autistov, alergikov velmi narasta a spaja sa to prave s tou vakcinou, pretoze je to akoze nova vakcina, ockuje sa asi iba 10 rokov a jej nasledky sa zacinaju prejavovat az teraz..
no dnes u nas vyzera tak nijak, pojdeme zasa na prechadzku, aj ja mam obed navareny, takze taky kazdodenny kolobeh zacina 🙂)))
pekny den 🙂

matelko1
28. apr 2011

@sofia2008 aj tebe pekny den.
ja pre nas dokoncujem obed a chystam veci aby som stihla smm ist autom.o tej vakcine sa popytam ako je to u nas a uvidime...

matelko1
28. apr 2011

@sofia2008 kuknem sa na to.pre dnesok koncim.
tak pa a pekny den 🙂

sofia2008
28. apr 2011

@matelko1 ok..papapapa

sofia2008
28. apr 2011
dicinka1
28. apr 2011

no baby..dostala som kramy..kedže lieky som nebrala pravidelne..lebo som to vzdala..a tak som ich brala,ked om si spomenula..no nič..skusime to zase v auguste..

katarina822
29. apr 2011

ahojte baby 😉 @dicinka1

matelko1
29. apr 2011

ahojte.prajem pekny vecer.

@dicinka1 tak to mi je luto,ze to nevyslo,ale nevzdavaj sa,podari sa a emka bude mat o chvilku surodenca...

matelko1
29. apr 2011

@sofia2008 este som si neprecitala,ale precitam si to,som dobra,ze.... 😀
inac si sa pytala,ci som davala do varenia pre deti obycajnu vodu,alebo detsku kupovanu,tak na varenie zeleninky z vodovodu vodu,ved ona sa v tom prevari a na cajik atd tak som kupovala detsku vodu lucku...

sofia2008
29. apr 2011

@matelko1 ok, dik. tak my uz v stredu vecer vyrazame domov 😵 😵 😵