Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
14. júl 2009

tak nikde nikoho...ja som uz osprchovana,nejak ma pobolieva hlava asi od slnka,idem spinkat,dobruuu 😔

csilla76
14. júl 2009

no celkom fajn som sa dnes pozhovárala sama zo sebou 😀

aj ja som uz osprsená,este trosku kukáme tv 😉 dobru nocku zelám 😵

eva7780
autor
14. júl 2009

,hlava mi ide prasknúť 😠 dobrú 😔

csilla76
14. júl 2009

daj si obkklad evy 😉 co sa ti stalo,hádam si nebola na slnku? 😕

lusinkaj
14. júl 2009

evi aj mna boli hlava,ale ja neviem preco kazdy den ma boliiiii 😠 to asi to slnko

csilla76
14. júl 2009

aj mna zvykne dost casto pobolievat,ale teraz uz pár dni neboli 🙂 klop-klop

caf ger 🙂

eva7780
autor
14. júl 2009

csilla bola 😠 ale nechcene

lusinkaj
14. júl 2009

ja som predtym nevedela co to je bolest hlavy,teraz?nechapem.... 😖

csilla76
14. júl 2009

jaj viem evy.. 😉 hadam to prejde necudo z takej horucavy 😒

mm vcera 6 vciel ustiplo,este aj teraz má ruku napuchnutu ☹

gerena
14. júl 2009

a je mu uz lepsie csilla?
idem spat aj mna boli hlava 😠 dobru kocky

eva7780
autor
15. júl 2009

servuste babulky 🙂 so,m včera myslela že ani nezaspím v tom teple a s bolavou hlavou 😝 pomooooooc dnes mám zase roboty ako na kostole 😠 a ešte idem aj do práce 😎

lusinkaj
15. júl 2009

ahojte,tak ja vo velkom uz som dala prat postelne,pozehlila som co som mala...idem vysavat,obliest postelne a musim ist do obchodu,ale co dnes varit,neviem...poradte... 🙂

csilla76
15. júl 2009

Caute hermanky 🙂

tak ja dnes robim vypr.karfiolik mám to moc rada 🙂 muzik dnes nepride na obed bo je na zatve,tak mu obed aj veceru donesu 🙂

aj ja mám inac roboty vyse hlavy,len sa mi do toho tazko pusta,no potom to uz ide ako po masle 😀

dnes dokoncim aj natieranie,a potom mozeme zacat s kupelkou,to bude zase bordel,chceme vanu vymenit a aj nanovo vymalovat celu kupelku no teraz nie na bielo ale som kupila peknu pastelovu farbu 😉

inac mne sa spalo dobre,máme 26 stupnov v byte takze sa da 🙂

pekny dnik zelám 🙂

eva7780
autor
15. júl 2009

lusi ja akurát idem variť tekvicový prívarok(pre mna)manžel aj svokor tam majú ešte od včera masko s ryžou 😉

lusinkaj
15. júl 2009

ahojte,to jak je vonku dusno,bola som v obchode,manzel navrhol francuske zemiaky,tak uz sa pecu v rure 😵
pracka mi perie,idem obliest postele a vysavat... 🙂

mi dnes mame s manzelom 3.vyrocie svadby 😵 😵 😵

eva7780
autor
15. júl 2009

lusi gratulujem,tak ked máte výročie čo uprartuješ,mali ste si vybehnúť niekde vonku 🙂 🙂

lusinkaj
15. júl 2009

evi,lebo manzel bol v praci pred chvilou prisiel,papame akurat a o chvilu ideme 😵 dakujem

katica1
15. júl 2009

caure...nebola som tu 3dni..kym vsetko pocitam...... 😉 lusinkaj super----ja som mala puergon...on asi vie....dnes fakt dusnotaaa...peciem francuzaky......3.vyrocie..super....my budeme mat piate v auguste...hmmmm 😀

eva7780
autor
15. júl 2009

ahoj katica,vy ste iné mladuchy,my budeme mať toho roku 7(vraví sa že kritický rok,tak uvidíme 😀 )

lusinkaj
15. júl 2009

kati caw,aj ty francuzaky?aj ja... 😀 nono zatial 3... 😉 rozbila sa mi dnes vaza bo som urobila prievan,lebo sa nedalo vydrzat...tak snad crepiny stastie mi prinesu 😀

lusinkaj
15. júl 2009

ewi mi ta dobehneme 🙂 😀

katica1
15. júl 2009

crepiny,,ano stastie donesuuu... 😉 dopekam zemiacky.mnammm..evi nenene...ziadne kriticke roky...hiiii-- 😀 ta same vyrocia..... 🙂

katica1
15. júl 2009

mladuchy...si ,a pobavila...hehehee 😎 😎

lusinkaj
15. júl 2009

tak vcera 4listok,dnes vaza rozbita-crepiny tak ja budem mat stastie,staci ak 2ivf bude uspesne 😵 😵

katica1
15. júl 2009

no mohlo by...no nie???my ideme bud.piatok ku moru...tak mam v hlave len to...aspon vypustim ratanie plodnych dni...a oddychneme tam....lusinkaj hermi okk??,ma vela...myslim cakaren naplnena....??? 😕

lusinkaj
15. júl 2009

kati veru ma velaaaa 😒 bola som objednana na 12.30 a jasne az o 13.30 ma vzal... 😉 a este ani sa nespytal,ze ake chcem inj.sam si napisal 😠

katica1
15. júl 2009

vazne???asi kukol ,co si mala minule..a zmenil to....ved on vie co robi..... 😎 uz si nas tam nalistuje v archive a ideeeeeee....asi..... 😕

lusinkaj
15. júl 2009

jasne viem,ze pozrel lebo mal pri sebe tie predosle papiere,tak asi preto...ale moze sa ma to spytat ja si to platim,a nie malu sumu 😒

katica1
15. júl 2009

no hej.... 😒 co narobis....

lusinkaj
15. júl 2009

ta uz nic..ale hned som mu volala...povedal,ze to je to iste