Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
5. sep 2009

asi bolo nieco vo vzduchu.aj ja som si myslela,ze ked prsi,tak budem pekne spat.
idem nieco spapat.potom sa ukazem 🙂

lusinkaj
5. sep 2009

joj musim sa ja dokopat a ist popratat...

sofia2008
5. sep 2009

nie este tento mesiac, asi az v oktobri, zaciatkom oktobra by sme uz mali mat schvaleni ziadost 🙂
snazime sa vyse dvoch rokoch, problem je v nas oboch, ja mam PCO a manzel velmi zly spermiogram ☹
no ale ved nejako bude 🙂 mam dobry pocit z Hermana 😉

lana28
5. sep 2009

Ahojte zienky 🙂 ..........
..................ahoj sofia, my mame ten isty problem ako vy, ako keby si to pisala cez kopirak...... 😕...........ja mam tiez PCO a manzel zly spermiogram..........ja som stimulku znasala v pohode.....neboj aj ty budes.......a kolko mas rokov?

lusinkaj
5. sep 2009

ak sa mozem spytat,co je PCO?

lana28
5. sep 2009

ahoj lusi, PCO je syndrom polycystickych vajecnikov.....ma urcite priznaky, ktore mozu, ale nemusia byt pritomne napr. nepravidelna menstruacia, nadvaha, zvysene ochlpenie.....atd. no a sposobuje neplodnost

katkapetrik
5. sep 2009

Ahojte Hermanky, som vo Vasej teme nova,len sa chcem opytat, ci ste isli k Dr. Hermanovi sami alebo vas tam odporucila vasa gynekologicka? Pravdepodobne ho budemem musiet s MM tiez vyhladat a preto potrebujem poradit...🙂)) Dakujeeeeeeeeeem

lana28
5. sep 2009

lusi a su pri tom hlavne anovulacne cykly.......

katka, ja som si hermiho nasla sama, ale odporucanie som si pytala od svojho gynekologa, ale myslim, ze ani netreba odporucanie, len mu zavolaj a objednaj sa 😉

katica1
5. sep 2009

ahojte...klebetnice,,,hiii 😉

katica1
5. sep 2009

katkapetrik...ja som si nasla Hermana cez kamku,,co ma prave rocnu dcerku od neho... 🙂 🙂 ...takze zaruceny vysledok... 😕

katkapetrik
5. sep 2009

Lani, dakujem, MM ide este buduci tyzden na nejake testy,ale vysledky budu az o mesiac, tak uvidime, ale asi to uz poriesime cez Hermana a IVF,lebo nejako sa nedari a uz nemame 18🙂)) a hlavne sme teraz dali doporiadku doterajsiu "bordelaren" a uz sa to podoba na detsku izbicku, tak uz chcem, aby tam buduci rok bolo male uskriekane babo🙂)) Tak sa potom budem castejsie pripajat do diskusie a zbierat od vas mudre rady🙂 On sidli v Zeleznicnej?

lusinkaj
5. sep 2009

ahojte,lana aha...uz som v obraze
katka,nemusim cez svoju gynek.rovno mu mozes zavolat a on ta objedna
tak uz som sa dokopala,pracka perie,postelne prezlecene,aj tricka som si preprala v rukach take co nesmu do pracky a uz sa susia na balkone,len kedy sa vysusia pri takom pocasi...

katica1
5. sep 2009

lusinkaj ty si sikulka...ja som dosla z prace...a idem presadit velku palmu...so starsou susedkou ..na chodbe.... 🙄 nechce sa mi...ale slubila som jej...ze jej pomozem....ci ona mne...?? 😎

lana28
5. sep 2009

tak to drzime palce.........

......nie, on je na stefanikovej, ale pozri si internet. stranku centra, daj do googlu gyncare, myslim, ze aj budova je tam sfotena.....

ahoj katica 🙂

katkapetrik
5. sep 2009

Katica...dakujem...ja chcem iba zarucenych lekarov, takze som v spravnom fore, ako vidim 😀

katica1
5. sep 2009

cao ..lana...citis sa dufam ok... 🙂

lana28
5. sep 2009

tak to si 🙂

lana28
5. sep 2009

kati, citim sa ok, normalne........je to este len prvy den po prenose..... 🙂 .........nic take ani nerobim, lezim, pocuvam fun..., sice pytala som sa hermana, ci nie je potrebna pn, vravel, ze sa mam tak spravat ako keby som unho ani nebola 🙂 ........ale ja som si zobrala dovolenku, takze som doma 😉

katkapetrik
5. sep 2009

Lana, uz som si to nasla, dakujem, uz viem...tak ak dojdeme az k tomu, ze k nemu pojdem, tak vas urcite budem informovat....aj ked este pred rokom som si ani nepomyslela, ze toto raz budem riesit,ale takych je nas asi viac 😒 ale tesim sa, ze ste tu a ze nie som sama🙂))

lusinkaj
5. sep 2009

tak tu debata v plnom prude,to sa mi paci,lebo tato tema v poslednom case krachovala 😀

lana28
5. sep 2009

aj tema mala asi blbe obdobie 🙂

katica1
5. sep 2009

ano ... teraz ta tema zacina priam vriet...hiiii 😝 😝 -----dufam,ze vsetky usesne zovrieme 😉 ......no lana asi prve dva dni su dolezite oddychovat....a potom uz sup sup....ale ak mozes,,tak kus pomaroduj..preco nie...

lusinkaj
5. sep 2009

lana asi tak,mala zle obdobie...ale teraz to uz zacina,mat dobry spad 😉

katica1
5. sep 2009

A" povinne vsetky" do konca tohto roka tehotne!!!!!to nam prajem....... 😕 😕 😀

lana28
5. sep 2009

super kati 🙂 🙂 😀 ..........................vykonáme!!!

katica1
5. sep 2009

okkk..... 😀 ..idem tu palmu poriesit..potom nakuknem...zatial...

katkapetrik
5. sep 2009

No cajores, kedze som tu nova, tak vam poviem svoj kratky pribeh, ako som dosla az k myslienke na Dr. Hermana...pred dvoma rokmi, ked sme sa zacali snazit o baby, ma moja gynekologicka poslala na prve vnutorne USG no starej nemocnice...dostala som sa nanestastie k Dr. Rozpravkovi, bola to doslova nocna mora a na zaklade jeho vysledkov mi moja lekarka povedala asi takuto vetu, citujem:" No, moja, ked vobec niekedy otehotniete, tak pojdete na rizikove a pravdepodobne porodite v siedmom mesiaci"...tak si viete predstavit, s akymi pocotmi som od nej odchadzala...o rok na to,ma poslala pre istotu este na jedno USG, k Janovskemu, ten povedal, ze nevidi problem...tak som sa rozhodla, ze pojdem este k jednemu a ten tiez povedal, ze nevidi problem, a tak sme dosli az k tomu, ze pravdepodobne ten problem nemam ja,ale MM...tat tak v skratke...🙂)) chapete to? podla mna je to brutal, ale uz mse sa s tym zmierili, ze dva roky sme neriesili ten spravny problem a ideme do toho od znova a s plnym nasadenim🙂))

lusinkaj
5. sep 2009

katka zaujimavy pribeh...niekedy lekari su fakt uzasní 😒
ale drzime ti prsty 🙂

katica jasne,ze tento rok z nas budu tehule 😀

lana28
5. sep 2009

neboj herman vas poriesi 😉 ....................mna moj gynekolog liecil 11 rokov a nebol schopny prist na to, ze mam PCO, Herman po prvom vyserteni vedel o co ide.........ta tak ........ 🙂

lusinkaj
5. sep 2009

lana vazne?ta to mate lekarov 😕
a ty si odkial ak smiem...