Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
24. sep 2009

smiesne? 😀 😀 ani nie... 😀

katica1
24. sep 2009

ta ne???aspon mame naladu.... 😎

lana28
24. sep 2009

ta vy ste.... 😀

lusinkaj
24. sep 2009

no veru aspon sme sa zasmiali trosku 😀

katica1
24. sep 2009

boze,ved ja musim tasku zbalit..pyzamko,pauce....uhhh..ako na vylet....vylet do KE... 😕

lusinkaj
24. sep 2009

pekny vylet,ides si po deticky...to nie kazdy ide na taky vylet 🙂 🙂

lana28
24. sep 2009

hlavne, ze sa vratite traja 🙂

katica1
24. sep 2009

alebo styria..???hmmm....len aby vsetko zajtra klapalo jak ma...sak su tie obavy.... 😒 😒 neze mi povie...ta nic ztoho...nieeeeeeee ☹

katica1
24. sep 2009

dufam,ze deticky pochystane..a dari sa im.... 😔 😔

lusinkaj
24. sep 2009

su prichystane na teba tvoje deticky 😵

katica1
24. sep 2009

aj obavy,aj radost...vsetko naraz sa miesa v hlave...... 😖 asi to normalne...

katica1
24. sep 2009

ok babky koncim na dnes...zajtra sa ozvem ked dojdeme domov....papa a diky.... 🙂 🙂 🙂

lana28
24. sep 2009

drz sa Kati, budeme drzat palce.............. 🙂

lana28
24. sep 2009

ja mam zajtra poobedku, tak si ta precitam az vecer...........joj

lusinkaj
24. sep 2009

kati drz sa...papa 🙂

lusinkaj
24. sep 2009

dobru nocku,idem kuk odsudene 🙂
rano idem na krv...drzte prsty 😉

lana28
25. sep 2009

dobre ranko baby, ja som teraz vstala.........
kati myslime na Teba 🙂
lusi dufam, ze sa vybavis raz dva.....fredy aj ty sa drz......

lusinkaj
25. sep 2009

ahojte,tak krv odovzdana,vysledok by bol uz aj na druhy tyzden...ale cely tyzden maju dovolenku,taze az 5.10 budem volat aka je krv... 🙂

volala som aj do poistovne,tak mam vsetko schvalene 😵 super... 🙂

lana28
25. sep 2009

no, to je fajn lusi, ze to mas schvalene 🙂 .......mas dnes volno?

lusinkaj
25. sep 2009

uz mam dlhe volno...uz nerobim...
super,tesim sa...len nech krv je ok..ale ona bude 🙂

lana28
25. sep 2009

nepracujes???
......no nic, pokecame neskor, ja padam do prace.....joj sa mi nechce.....vecer na vas kuknem....dufam, ze vsetke dopadnete vyborne... 🙂

lusinkaj
25. sep 2009

no uz nie...vies kriza,tak aj nas butik sa zatvoril 😒 ale nevadi,teraz sa budem sustredit len na ivf 😵
mi ideme dnes k nasim,muz ma volny vikend a zajtra ma narodeniny tak ideme oslavit 😉
pekny vikend...ahojte

katica1
25. sep 2009

caute dievcata...doma sme uz od 11 00,ale lahla som si a spala som doteraz 😝 ...dnes to tam slo rychlo...hned ma brali,,,dali mi 2bobackoch....fakt to slo jak po masle...len zeby to aj dopadlo na vybornu....uhhh 😔 😔 ..pytala som sa ho na to mrazenie,tak mrazia po dve..tak a teraz vegetim....cely vikend aj po...par dni....jaajj.. 🙂 🙂

katica1
25. sep 2009

dik za drzanie prstov,,,budem to potrebovat..... 😀 😀

matelko1
25. sep 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂
katica drzim palce aby sa ti bobacikovia pekne udomacnili 🙂

matelko1
25. sep 2009

baby tak som si vas precitala v rychlosti.
my sa mame fajn.brusko pekne rastie.pribrala som uz 5 kg.

fredy27
25. sep 2009

Ahojte baby.Neviem, ako mám vás volať po mene a koľké sa tu stretávate?mňa volajte fredy,mám 27,bývam v starej lubovni.O mimi sa snažíme nie až tak dlho,9mesiacov.Ale pri mojej diagnoze,to bude asi na dlhšie ☹ Od 12rokov mám nepravidelný cyklus,niekedy aj s prestávkami.Ked som mala 22,začala so brať antikoncepciu a vysadila som ju minulý rok v decembri.Brala som aj duphaston a clostylbegyt,ale nejako nezaberali.Skoro každý mesiac chodím na vyvolávačku,lebo moje dni mi nechcú samé chodiť.Manžel má spermiogram v poriadku,takže na vine som ja 😒 doktorka ma poslala do centra a ja som si vybrala ke.Bola som dnes objednaná na 9tu.Absolvovala som vstupný dotazník a potom pohovor s dokim.Lenže nerobil mi nič,pretože ked mi vyvolali krámy umelo,tak vyšetrenia by boli skreslené,takže som sa tam trepala zbytočne.Mám prísť,ked dostanem budúci mesiac prirodzene a potom to začne.Dosť ma to ináč aj naštvalo,že som tam bola zbytočne a mohol mi to povedať už v telefone,lebo som sním dva krát volala,ale čo už.Ako tu tak čítam,tak vy ste už asi trochu v inom štádiu ako ja,že?tak zatiaľ pa a zajtra sa možno stavím a napíšem.pa

katica1
25. sep 2009

cau fredy...normalne sa menami volame.,,ja katica,,,hahah....ja som tam bola tiez dnes na ketko...ale neviem ci si zbehla v tych vyrazoch ,ked si este len na zaciatku...neboj nabehnes rychlo...skratky su tu na dennom rezime... 😀 😀 to sme sa aj mozno zahliadli,,ja som bola na deviatu ...ale ja uz na vklad mrazackov 2 embrijok....modlim sa aby to tentokrat uz vyslo,,,ma zasebou 1.ivf 2.ket.... neboj ,,ked dostanes kramy mu zavolas a zvkaj si ,ze tam budes chodit casto...ako na kavu..... 😉 😉 ale co neurobime...ak nam prirodzene nieje dopriate mat dietky... 😢 😢

katica1
25. sep 2009

matelko diky...dufam,ze sa udomacnia...ty uz pekne rasties 5kg...hmmmm... 😉 😉

katica1
25. sep 2009

bruu...idem ku telke... a potom drichmat... 😔