Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

marekmajka
11. mar 2013

@cerkutka dnes som u ňho bola povedal, že to nevadi. Takže od stredy začinam z gonalom 250 jednotiek, len ma trapi to, že na prvu kontrolu mam isť až 21.3 😒

emee
11. mar 2013

@slniecko001

@timmka
dakujem, dievcata ze poradite, ja som tiez myslela ze by bolo lepsie to este brat, vsak to nie je na skodu veci, a vase skusenosti to len potvrdzuju. a timmka, s takymi vahami by som aj ja bola spokojna! aj ja mam 2 no zatial malinke 😅 ale im veeeelmi drzim palce aby pekne rastli 😵

emee
11. mar 2013

@marekmajka a preco az tak neskoro mas ist na kontrolu? vacsinou sa ide o tyzden...

katka30129
11. mar 2013

@emee no ja idem zajtra na krv lebo som to poplietla...som myslela,ze staci z mocu testik ale herman hovoril,ze to musi byt z krvi...no mas pravdu ja vobec tomu neveriiim ☹ na testiku ani naznak ducha...ziadne priznaky ani nic,co by nasvecovalo ze by to mohla byt pravda....no ale vies hlboko v kutiku duse este mam trozku nadej 😒 tak uvidime

katka30129
11. mar 2013

no testik z mocu my vysiel negativny-ako som aj cakala ☹ zajtra mam ist na krv,lebo som to trozku poplietla,ja som myslela,ze staci spravit test doma ale herman povedal,ze musi byt z krvy tak zajtra zase sup sup k lekarovi....marodujem dalej lebo my vysli zle pecenove testy,stale mam velke vajecniky ale citim sa celkokm fajn uz by som isla do prace 😖 ale moj doky ma nechce pustit do prace ☹ aspon by som na to nevmyslela,tak nejak som to cakala ale aj tak to boliiiii...zajtra dam vediet ako som dopadla

aaaa cerkutka dakujem za straaaanku 😉

emee
11. mar 2013

@katka30129 nemas ducha ani po dlhsom case? lebo na zaciatku este neukaze hned, az po par min. a ano, musis na krv, oni ti to isto tak napisali do papierov. no vsak nic uz, budes to mat zajtra, daj vediet ako si dopadla, drzim palce.

katka30129
11. mar 2013

@emee nie nemaam vobec vobec nic....ani naznak ☹ ☹ ☹ ano zajtra ak budem mat vysledky tak dam vediet

marekmajka
11. mar 2013

@emee no tak to neviem a som z toho trochu nervozna 😒 Myslela som, že ma bude sledovať a upravovať jednotky podľa potreby, no neviem čo si mam o tom myslieť ☹ Dufam, že Herman vie čo robi.

emee
11. mar 2013

@marekmajka a nepytala si sa ho, že preco tak neskoro? alebo si ako ja, ze az doma rozmyslam, co mi vlastne povedal 😅 ? 10 dni bez kontroly je fakt dost...neviem, nechapem. mozno sa tu najdu zienky co to tak mali...A neide náhodou na dovolenku? Ci nie kvoli tomu to tak dal

timmka
11. mar 2013

@marekmajka a kedy zacinas stimulku? lebo na 10 den by si mala pichat pregnyl, cca tak to skoro kazdej vychadza...., skus si to este raz overit

marekmajka
11. mar 2013

@emee no presne až v aute mi to došlo, že kontrola bude až tak neskoro, na dovolenku nejde lebo diar mal plny.
@timmka no pichať začnem v stredu večer ( 13.3.) a vo štvrtok rano 21.3 idem na kontrolu, tak to si budem pichať 8 dni a na 9 deň idem na kontrolu, ak bude všetko o.k tak by ten 10 deň mohol byť ten pregryl, nie? Len mi je divne, že nechce vedieť ako budem reagovať na gonal, že či netreba znižiť jednotky. No nevien, čo si mam o tom myslieť.

cerkutka
12. mar 2013

@katka30129 nic to...a mas mrazacikov?

emee
12. mar 2013

@marekmajka aha, tak to je ine, ja som myslela ze si uz pichas hned od vcera. on pocas prveho tyzdna asi nikoho nekontroluje, ja som si zacala pichat v pondelok a 1. kontrolu som mala o tyzden v pondelok. Ty mas vlastne iba o 1 den neskor. Aj tak netvrdim ze sa nepomylil 🙂 len ze to nie je potom az taka dlha doba.

timmka
12. mar 2013

@marekmajka asi to nie je az taka dlha doba, ja som tiez myslela, ze uz pichas, ale aj tak to je divne, u mna bola kontrola na 5 den, na 8 😒 , asi som mala inu diagnozu 😒 drzim palce a musis mu asi doverovat i ked u mna to bolo ine...., ale napriek tomu sa nam podarilo 😉

katka30129
12. mar 2013

@cerkutka no dufam, ze hej....pri vklade vravel ze min.3 nam urcite zmrazia tak som zvedava...zajtra mam vysledky hcg testov tak potom mu zavolam ze co dalej

marekmajka
12. mar 2013

@emee no dufam, že sa nepomylil 🙂

@timmka ďakujem za držanie palčekov 🙂
Dufam, že bude všetko o.k. Baby a po tej prvej kontrole kedy ste mali pichnuť pregryl a išli na odber?

emee
12. mar 2013

@marekmajka ja som malaeste dalsiu kontrolu o 3 dni (foliky rastli trochu pomalsie) a o dasie 2 dni som mala pregnyl.

marekmajka
12. mar 2013

@emee no ja som si myslela, že stihnem vklad ešte pred veľkou nocou 😒 No uvidim, hlavne nech nemam OHSS, trochu sa bojim 🙂

katka30129
13. mar 2013

no tak hcg som mala len 1.2 takze tehotna nie som ☹ ale ja sa nevzdam a budem bojovat dalej 😉 dost ma to mrzi ale tak co uz....musim sa chystat na ket...dufam,ze mrcha pride cim skor a ze sa to na 2.pokus podariiiii

marekmajka
13. mar 2013

@katka30129 je mi to ľuto ☹ Ale hlavne, že maš mrazačikov a podariii sa to na druhy šuuup 😉 Asi ten OHSS syndrom narobil šarapatu a preto sa nepodarilo. Teraz si daš vložiť 2 embryjka?

katka30129
13. mar 2013

@marekmajka no tak dufam,ze tam este nejake mam...ano urcit si dam teraz vlozit 2embryjka a asi vyskusam aj to lepidlo ak sa bude dat....som smutna hoci som to citila,ze sa to nepodarilo, tak v kutiku duse som este mala malicku nadej...no musim sa trochu pozbierat a nevzdavat sa,hoci je to dost tazkeee...

timmka
13. mar 2013

@katka30129 ahoj, ked ti mozem poradit, lepidlo si nedavaj, su to zbytocne vyhodene peniaze, ja som si dala pri prvom kete a nevyslo to a pri druhom nie a vyslo dvojnasobne, ked ma vyjst tak vyjde aj bez toho a zbytocne vyhodene peniaze, niekedy ket skor vyjde ako ET

katka30129
13. mar 2013

@timmka a kolko sa plati za lepidlo? tak dufam,ze sa to podariii,lebo mam strach,ze sa mi to nepodari vobec ☹ mam take zmiesaanie pocity ale to ma asi kazda zena pri neuspesnom pokuse

tromboska
13. mar 2013

@marekmajka pri KET sa davaju 2 embrijka. Lepidlo nejakych 120 EUR tusim. Drzim palce 😉

amali
13. mar 2013

podľa mna lepidlo sú vyhodené peniaze....

tromboska
13. mar 2013

Ked to ma vyjst, tak to vyjde, ci uz tam lepidlo je, alebo nie je.

slniecko001
14. mar 2013

@katka30129 je mi to ľúto moja, ale dôležité je, že sa nevzdávaš a myslíš pozitívne 🙂 KET sa určite podarí, držím palce 😉

katka30129
14. mar 2013

@slniecko001 dakujem...tak dufam,ze to vyjde a ze mi to rychlo zbehne...nech uz idem na ket 😎 snazim sa zamestnavat aby som na to myslela co najmenej

slniecko001
14. mar 2013

@katka30129 ja som bola tiež presvedčená, že si dám a nakoniec som si nedala nič a vyšlo to.

slniecko001
14. mar 2013

@katka30129 presne tak, ja som prvé dni po KET ostala doma, viac som oddychovala, ale čítala som knihy a snažila som sa zamestnať si nejako hlavu, aby som na to nemyslela. Šiesty deň po vklade som už zarezávala v robote a niekedy som úplne zabudla na to, že som niekde na nejaký vklad bola. A chytilo sa 😉