Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
11. júl 2013

@monka112 mna napr. herman vobec na laparku neposlal 😒 , ani mi ju nespomenul, zistil, ze u mna je problem, ze neovulujem, to bolo vsetko 😒

ja1986
11. júl 2013

@monka112 dobre si sa rozhodla, verím, že k Hermanovi už ani nebudeš musieť ísť, držím palce 😉

monka112
12. júl 2013

@ja1986 joj keby si mala pravdu, my mame problem aj so spermiogramom, raz je dobry raz zly, hruza,

katka30129
12. júl 2013

ahojte baby prosim, tie ktore ste otehotneli pri hermanovi...kolko dni alebo tyzdnov po vklade bolo vidno akciu srdiecka? prosim napiste mi lebo som zufala...dnes som bola u svojho gynekologa a on mi povedal ze ak do pondelka nebude vidno akciu srdiecka tak v utorok musim ist na vycistenie.uz mi dal aj papier na interne predoperacne....na vklad som bola 13.6. zda sa mi to dost skoro...hermanovi som uz nestihla dnes zavolat a tak neviem co mam robit...prosim vas odpiste mi vase skusenosti....dakujem budem rada za kazdu odpoved

linka
12. júl 2013

@katka30129 kedy mas ist k hermanovi? kvoli comu si isla k svojmu dr.? srdiecko byva v 6tt...

tromboska
12. júl 2013

@katka30129 to je este skoro.

katka30129
12. júl 2013

@linka no na kontrolu lebo som bola v nemocnici lebo som krvacala...bohuzial mame syndrom miznuceho dvojcata ci ako sa to vola....a bojim sa o to druhe....na kontrolu k hermanovi mame ist az vo stvrtok tak neviem ze co...ale ja chcem pockat este,neviem preco sa moj gyn.tak ponahla...je mi z toho nanic ☹

tromboska
12. júl 2013

@katka30129 ano pri syndrome miznuceho dvojcata je krvacanie, ale sama poznam zeny, ktorym sa druhe udrzalo. Viem, ako sa citis, verim, ze to bude ok.

amali
12. júl 2013

@katka30129 neboj všetko bude ok, aj moja švagriná mala miznúce dvojča a čakajú dievčatko.....len oddychuj bude dobre

katka30129
13. júl 2013

dakujem vam za povzbudive slova...ja uz ani neviem ako to dopadne...je to smutne ze po tolkych neuspechoch to nakoniec aj tak dopadne zle...uz stracam nadej,ta bezmocnost je hrozna... ☹ ☹ ☹

timmka
13. júl 2013

@katka30129 pokial uz nespinis, tak nestresuj, klud, viem ze cca 4 tyzdne od vkladu s PK, som mala akciu srdiecka, tak bola som cca v 6tt, ale u kazdej je to inac, drzim palce 😉

cerkutka
14. júl 2013

@linka dievcatko to bude..uz meliem z posledneho...🙂)) fakt ma uz tlaci snad aj na usiach...tesim sa uz na chrusta ked bude von... 🙂

bambula27
16. júl 2013

Ahojte babulky moje. Chcem sa vam pochvalit.....nie, nie som tehu, ale....z mojich polycystickych vajecnikov je uz iba jeden. Moj novy "doktorko" mi pri ultrazvuku povedal, ze lavy vajenik mam celkom v poriadku. Neviem, ale snad mi pomohol Inofolic, ktory uzivam uz 3 mesiace...teda co ine? A aby tej radosti v ten den nebolo malo, tak "tam" videl 17mm folik 😅 Neviete si predstavit moju radost, ked som to pocula. A povedala som mu, ze taky dozrety som ho asi este NIKDY nemala. Tak sa na mna pekne usmial a povedal "treba sa teraz snazit". Netestovala som ziadne ovu testy, nemerala teplotu, nic....ale ovulka tusim bola v sobotu (podla hlienu) a pobolievania vajecnika. Uz vcera a hlavne dnes tak intenzivne citim bolesti v podbrusku. Uz to nie je vajecnik. Myslite, ze to moze nieco znamenat? Mam dost rokov a tiez skusenosti za sebou, aby som si teraz zacala nieco namyslat .... to by som nerada..., tak co myslite?

katica1
16. júl 2013

INOFOLIC je vraj super liek,,,,,vela zenam pomohol.....a aj liek GYNEX su to kvapky je vraj super,,,,maju ho v zdravej vyzive ,,nie v lekarni,,,,na podporu a dozrievanie vajicok,,,,,drzim prsty vsetkym,,,,,!!! 🙂

bambula27
16. júl 2013

@katica1 ja verim, ze to pomohol mne prave Inofolic,..ved sa vsade aj pise, ze je vhodny hlavne zenam s PCO. Tak zeby fakt? 🙂

katica1
16. júl 2013

treba dufat,,,,co ine ostava,,,,,
raz to musi vyjst,,,,,!!

noemyy
22. júl 2013

ahojte nemá niekto zvyšný Puregon a Cetrotide?

molly28
23. júl 2013

ahojte mnohé snažilky ste už maminky 😉 ....dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

christiana81
24. júl 2013

Ahojte snazilky a maminky 🙂 potrebujem od vas radu a vase skusenosti mam 23 rokov tohto roku sa budem vydavat a od noveho roku by sme chceli zacat ivf no mam problem bola som uz dva krat operovana prvy krat mi zobrali pravy vajecnik vajcovody aj slepe crevo, druhy krat minuleho roku v lete som mala velku cystu 8cm na lavom vajecniku tak mi ju zobrali aj trosku z laveho vajecnika rezom od pupka dole 20 stehou. Jedna dobra sprava ze ten vajecnik je velky a prebera funkciu aj toho druheho co nemam. Som este mlada ale velmi tuzime po babatku kedze racej teraz ako nikdy ... zijeme v anglicku takze by som musela odist domov kedze tu to podstupit nechcem. Chcem sa opytat ci ma niektora take problemy ako ja a ci podstupila ivf... niekedy mam pocit ze som v tom len sama ☹ potrebujem vasu pomoc radu a podporu co si otom myslite ? budem vdacna za kazducky prispevok vopred dakujem 🙂 a este som zabudla ze mam 2x myom 2cm a 3cm naposledy pred pol rokom.... uz sa bojim ist aj na kontrolu a zas nejake operacie je mi fajn a nemam ziadne bolesti .

ja1986
24. júl 2013

Mám 3 injekcie DECAPEPTYL, exp. 12/2013. Info IP.

katka30129
24. júl 2013

ahojte zienky 😢 tak dnes mi moj dr. oznamil, ze mam zamlcany potrat...13.6.2013 som mala vklad {PM bola 25.5.2013} a srdiecko stale nikde...v pondelok mam ist na potvrdenie diagnozy do nemocnice a aj na cistenie...boze aka som nestastna...mam pocit, ze sa nervovo zrutim...uz nech je po vsetkom a ja niekam odiiidem ☹ ☹ ☹

marekmajka
26. júl 2013

@katka30129 ahooj, to mi je naozaj strašne ľuto, že sa ti to stalo ☹ ☹ ☹ Silno ti držim palce aby si sa v prvom rade dala čo najskôr psychicky dokopy. Musiš si od všetkeho tohto oddychnuť a potom uvidiš čo ďalej. Držim palce.

jania023
29. júl 2013

Kocky neviete aky ma cennik herman pre samoplatcov??

jania023
29. júl 2013

@bambula27 moja testik uz spraveny ci este nie?ako si dopadla som zevdava ci sa deju na tomto svete este zazraky 😉

bambula27
29. júl 2013

@jania023 nieeee....mrska dosla presne ako mala a dokonca bola strasnaaaa!!! 2 dni zo mna isli velke zhluky krvi 😖 .... Takze ideme dalej s Inofolicom 🙂

jania023
30. júl 2013

@bambula27 no aspon že sa nico deje moja to je hlavne

christiana81
2. aug 2013

Ahojte dievcata,zeny , maminky 🙂 chcem sa opytat ci mi viete poradit ako dlho trva IVF od podania ziadosti az po ET, a ak nahodou viete tak kedy sa mi staci poistit aby mi to poistovna preplatila? dakujeeem 🙂

emee
3. aug 2013

ked posles ziadost, cakas cca mesiac na odpoved. a potom sa moze zacat stimulacia hned (zalezi iba od DC). cca 2-3 tyzdne stimulacia, odber, 2-5 dni kultivacia a tak vklad. dokopy asi 2 mesiace, ale to je individualne.
@christiana81

christiana81
3. aug 2013

@emee Dakujem velmi pekne.... ja zijem v uk vies mi poradit ze od kedy sa mam zaregistrovat do poistovne aby mi to schvalili ? uuf dufam ze rozumies mojej otazke 🙂

emee
4. aug 2013

@christiana81 aha, uz teraz rozumiem, z predchadzajuceho prispevku som nepochopila 😅 ale bohuzial neviem ti na to odpovedat, to by asi trebalo zistit v konkretnej poistovni kde sa chces poistit.