Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

anuliktula
25. apr 2012

@cerkutka a to Ti poistovna schvali ziadost IVF aj bez toho aby si absolvovala laparoskopiu?

nubab1
25. apr 2012

@anuliktula ...tak to sme na tom rovnako 🙂 ... ale že my sme sa netrafili za 7 rokov????? tak tomu už vôbec nerozumiem 😝 ... už ani neviem kedy triafať 😀 😀

nubab1
25. apr 2012

@cerkutka no chapeš to? načo potom robia IUI ?? ved známa bola 7x na IUI a nič, tak som jej povedala, že ju teda obdivujem... a presne ako vravíš, ja ked som bola na IUI, tak som si povedala, že ráno som mala "sex s doktorovou striekačou" a večer so starým 😀 ...no uvidíme, zajtra idem na druhú návštevu k Hermanovi, tak som zvedavá čo mi povie... ked som povedala manželovi ceny, tak mi povedal, že ma bude "oplodňovať" každý deň a za každý sex mu mám dať 5 ečka, že to mám lacnejšie 😀 😀 😀 😀

anuliktula
25. apr 2012

@nubab1 hehe,napad tvojho manzela znie super ....to sa uz urcite trafite....a ak nie ,tak aspon zarobis
😀 😀 😀 😀

nubab1
26. apr 2012

@anuliktula heeej zarobím...prerobím 😀 😀 😀 to ja mu mám za to platiť!!! 😀 no neva, dnes idem ku Hermimu-tak večer dám info o čo GO 😉

lilli202
26. apr 2012

@xeni81 jojj ja som tam uz bola asi zo 6x.keby som uz mala aj tú posledné vysetrenie za sebou tak by my uz poslal papier do poist.

cerkutka
26. apr 2012

@nubab1 hahaaaa🙂) ze ho pozdravujem dobry pristup🙂))

cerkutka
26. apr 2012

@anuliktula tak neviem....dufam ty kokso...🙂 poviem ti ked mi pridu papiere..akoze Herman podotkol ze mozno neschvalia prave koly tomu ale uz som povedala ze skusme a ked neschvalia tak dorobim🙂

nubab1
27. apr 2012

nooo...tak som bola na 2.vyšetrení....síce som sa zas nič nedozvedela, ale že vraj mi to povie až po tretom vyšetrení?...hmmm....ale super bol, sme sa nasmiali-robil mi USG a pritom sme rozoberali TV noviny.. 😀 😀 😀 ...tak ako to je baby?- po treťom vyšetrení mi povie čo navrhuje? alebo mi povie že čo mi je???...rýchlo píšte tie čo ste už predomnou lebo som strááášne zvedavá...

matelko1
27. apr 2012

@nubab1 na stvrtej navsteve to je konzultacia sa vsetko dozvies,pripadne ake vysetrenia treba doplnit,to budes mat aj na papieri napisane pre tvojho gynekologa....

cerkutka
27. apr 2012

@nubab1 no ti poviem ze mne toho vela nenahovoril doteraz🙂 a to som uz papiere poslala🙂 tak ti drzim palce aby si bola uspesnejsia🙂

slavka_2012
28. apr 2012

Ahoj snazilky,,som jednou z vas a potrebujem surne Puregon 600 - 4balenia,,nema niekto na predaj ??? :(

nubab1
28. apr 2012

@cerkutka fúha, no mne síce tiež nič konkrétne nepovedal, len že mi tu hovorí samé dobré správy 🙂 ktorým som vôbec nerozumela 🙂 ale dúfam, že mi to potom všetko povie ...a matelko1 mi to už vysvetlila 🙂 čo bude dalej...tak sa teším...v utorok 3.návšteva a potom RESULT 😉 tak som taká "nadržaná" 😀 😀 na tie správy...

nubab1
28. apr 2012

@matelko1 ako tu tak čítam, tak ty si tu taká spasiteľka-zlatíčko 😉 pre nás ženy tu.... všetko nám tak pekne vysvetlíš, dakujem 🙂

solida
29. apr 2012

ahojte dievčatá. len sa chcem opýtať, či bude zajtra Dr. Herman ordinovať. neviete nikto nič o nejakej dovolenke? vďaka

katkaveseleniova
29. apr 2012

Žienky, chcem sa vás spýtať ako je to s predlženou kultiváciou? Má to vôbec zmysel? Prosím vás poraďte mi.

nubab1
30. apr 2012

@solida ahoj, skús mu zavolať, viac sa dozvieš 🙂 ale mal by tam byť, to len v utorok "štrajkuje" 🙂

cerkutka
30. apr 2012

@nubab1 tak ti drzim palce potom daj vediet ze ako si dopadla🙂 ja uz cakam na papiere z poistovne a potom by som chcela vediet dalsi postup ze ako dlho treba cakat od casu ked ti pridu papiere (ked ich vobec schvalia..)

cerkutka
30. apr 2012

Baby ako dlho trva pokial vam poistovna schvali papiere? (viem ze do mesiaca ale ako dlho to naozaj trvalo) a aky je potom nasledujuci postup? musi sa cakat znova menstruaciu alebo ako sa postupuje dalej po obdrzani papierov a ako dlho to vsetko trva?

pipina84
30. apr 2012

@katkaveseleniova ahojky, ked ti mozem poradit, tak si ju daj, lebo tam sa ukazu tie najkvalitnejsie embrya. Keby si si ju nedala mohlo by sa stat, ze ti daju slabsie, ktore nevdrzi. Ja som si ju dala a nastastie mi dnes zacina 8 tyzden tehotenstva, klop, klop, klop, dufam, ze sa uz konecne dockam vytuzeneho baba a bude vsetko dobre. Drzim palceky 🙂

katkaveseleniova
30. apr 2012

@pipina84 ďakujem ti veľmi krásne za odpoveď, váhala som, či si dať tú predlženú kultiváciu alebo nie, ale asi si to doplatím, len sa bojím aj toho, že počas tej doby, čo bude embryjko mimo mňa neprežije žiadne a nebudú mi mať čo vložiť, ale ak sa tak stane, tak to tak asi bude mať byť. A chcem sa ťa ešte spýtať, koľko kvalitných embryjok si mala a koľko si si dala vložiť? Dala si si aj nejaké zamraziť?

pipina84
30. apr 2012

@katkaveseleniova mne sa oplodnili 10 , vlozil mi len jedno, ja som strasne chcela nech mi vlozi 2, ale nesuhlasil, povedal, aby som si dala poradit, ze sa to urcite podari. Tak som to nakoniec nechala na nom a podarilo sa. Ostatne by som mala mat zmrazene, povedal, ze si mam neskor prist po surodenca 🙂 Co sa tyka toho, ze by si sa bala , ze tvoje embrya nepreziju po predlznej, tak by asi neprezili ani v Tebe a mozno by zakrok vysiel na zmar. Ja som si nechavala vsetko radit od Hermana, ked povedal, ze je to lepsie, tak som suhlasila 🙂

katkaveseleniova
30. apr 2012

@pipina84 máš pravdu, on je lekár a odborník, on vie čo robí, tak mu budem aj ja veriť 🙂

cerkutka
2. máj 2012

@katkaveseleniova ahoj🙂 ja som nasla skvely clanok o tej predlzenej kultivacii - skoda ze uz neviem kde..kazdopadne vycuc ktory ti z toho viem dat je podobny ako to co ti napisala pipina84 - a to ze je to dobre pretoze ti preziju iba najsielnejsie vajicka, v priebehu tych dvoch predlzenych dni (myslim ze tam hovorili ze klasicka je 3 a predlzena 5) sa ti vygeneruju a preziju iba tie oplodnene vajicka ktore su najsilnejsie takze oddelis slabe od silnych, tie slabe sice odidu ale ako tam podotkli oni by odisli tak ci onak - aj keby ich vlozili do maternice, takze v podstate predides sklamaniu z neuspechu.

cerkutka
2. máj 2012

@pipina84 ahoj🙂 fakt ty si chcela dva a on ti dal iba jedno? hmm.......ja este cakam na papiere ale tato otazka ma mata ze co ked mi vlozi dve ako budem financne vykryvat dvojcata - ale asi vie co robi..a ked to takto ma byt tak asi bude.

pipina84
2. máj 2012

@cerkutka ahojky, ano chcela, ale potom mi povedal, ze teraz mal jednu co mala 2, bola v 5 mesiaci, nastali problemi a prisla o ne. Povedal, ze 1embryo je mensie riziko co sa tyka nejakych problemov v tehotenstve, tak som mu verila a podarilo sa 🙂

anuliktula
2. máj 2012

ahojte zienky.....takze mam vysledky od hermana ☹ ....pisem az teraz,pretoze som to,co mi oznamil rozdychavala cele tri dni....po nespoctnom mnozstve vysetreni, odberov, folikulometrie, laparoskopie a uistovani, ze som dokonale" zdrava" mi Herman oznamil diagnozu-predcasne zlyhavanie vajecnikov 😨 ☹ ☹ ☹ samozrejme mi odporucil co najskor podstupit IVF, kym mam este aku taku sancu 😠 ........ja to nechapem, ako to, ze to nikto z doktorov nezistil......herman mi na moje cudovanie sa povedal iba , ze naco riesim co bolo, nech riesim co najskor to co bude, lebo nemam vela casu 😨 😕 😨bola som optimista a .taku "facku" som teda necakala, ze sa zo mna zo dna na den stane zena pred prechodom.....takze uz asi nikdy nebudem taky sklamany optmista, radsej len uz milo prekvapeny pesimista 😉 ...prajem vsetkym pekny vecer

nubab1
3. máj 2012

@anuliktula och bože....tak presne toho sa bojím aj JA!!!!! 😒 raz som pozerala Ordináciu v ruž.z. a tam prišla cca 30r. baba a doky jej povedal, že jej "vnútro" je ako pred prechodom...tak ma to vtedy napadlo, kedže mám menzes ako sa mu chce-či to nebude aj môj prípad!!! a že prečo doposiaľ na to žiadny doktor neprišiel -ako v tvojom prípade,!!! to ti verím, že si dostala facku, no neviem ako by som zareagovala ja....tak uvidím, ja idem po výsledky 18teho....fúúha...až mám strach... a čo teda, idete na to IVF??

cerkutka
3. máj 2012

@pipina84 to som rada🙂

cerkutka
3. máj 2012

@anuliktula to mi je luto:( a povedal ti aj to ze preco? myslim ze ci je to dosledok niecoho?? nevadi pozri sa na to z tej stranky ze teraz ides bojovat o to aby sa ti ivf podarilo a aby si babetko mala cim skor...vobec sa na to nezameriavaj.......aj mne povedal veci ktore som vobec necakala a tiez som to s placom rozdychavala - aj ked to bolo vyliecitelne a vlastne to nebolo az take hrozne ale ta prvotna facka je strasna..hlavne ked to vobec necakas:(