Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
24. aug 2012

@slniecko001 som myslela ze to bude mat teraz crazy po dovolenke🙂 a ty sa ako mas moja?? ako si na tom?? v akej faze??

cerkutka
24. aug 2012

ja som svoje dni inak zmeskala baby tento mesiac...takze musim cakat az na dalsi mesiac aby som mohla zacat zo stimulaciou...tak dlho som to odkladala az som to prepasla🙂

cerkutka
24. aug 2012

@xeni81 pocuj...to ti on navrhol IUI alebo ty sama si chcela??

cerkutka
24. aug 2012

@keterin1 supperrrr🙂 a bola si u Hermana?

slniecko001
24. aug 2012

@cerkutka ahoj, no dnes som tam bola opäť. Včera mi predpísal HAK, aby prišla mrcha, lebo sa niekde na 3 týždne "stratila", čo sa mi doposiaľ ešte nestalo. Potom vraj v 2. polovice septembra začneme pichať. Ja som z lekárne vybrala HAK, že dnes začnem brať a mrcha v noci prišla 😀 Tak som ráno volala dokymu, išla som k nemu, aby ma vyšetril, všetko je ok, HAK som vrátila do lekárne a dnes začínam pichať. Júúúúúj, jak sa teším, už som si myslela, že sa to opäť natiahne o ďalší mesiac.

cerkutka
24. aug 2012

@slniecko001 och 3 tyzdne ti meskala?? fuuuha...a nerobila si si tehu test nenapadlo ta ze by to mohlo vyjst aj prirodzene??🙂) super ze zacinas....skoda ze mne to tento mesiac nevyslo...ale vies co..ja vlastne dostanem mrchu buduci tyzden takze to aj tak budeme narovnako..ty mozno o tyzden skor🙂)

amali
24. aug 2012

ahoj baby, tak dnes som volala Hermanovi a v pondelok ideme na sono koľko máme vajíčok... uvidíme čo bude dalej 😉

bambula27
24. aug 2012

@cerkutka No ano, presne. VSetko to by mal mat vysetrene z krvi. Ale jemu ten urolog ziadny odber nerobil, len moc vysetril, sono, spermie pod mikroskopom a asi nic viac. Odber som nakoniec urobila ja na vsetko potrebne (pracujem ako sestra), ale dala som to na moje meno, kedze mm nie je nasim pacientom, tak hadam to Dr.Hermanovi vadit nebude. Urolog len dodal, ze kludne mozme ist na IVF + ICSI, ze spermie su a su vraj ok. Zaujimave, kedze u Hermana spermiogram nedopadol ruzovo.

bambula27
24. aug 2012

@keterin1 no odpadnem 🙂 ... to ako keby som za teba prezivala, pretoze ma z toho velku radost. Tak sa drzte a nech je vsetko v poriadku. Ved ste si to po 2,5r zasluzili ;)

xeni81
24. aug 2012

@cerkutka Ahoj! Ano navrhol to on, vraj nám by to malo stačiť. Ja som úplne OK, len manžel má trošku horší spermiogram. 🙂

slniecko001
24. aug 2012

@cerkutka test som si robila 3x a nič. Ale už dorazila, prvú dávku Gonalu som si už pichla a v utorok idem na kontrolu.

xeni81
24. aug 2012

@slniecko001 aj ja idem utorok na kontrolu 🙂

lilli202
24. aug 2012

Aj ja chcem ist ☹(nevolala som dneska zavolam v pondelok najprv hermanovy ci tam nahodou nema

lilli202
24. aug 2012

Ahoj xeni my sme na tom rovnako ja som uplne oke a manzel ma asthenosperm a nam navrhol ivf to je cudne

keterin1
24. aug 2012

nie nebola som u hermana ale u docentky toporcerovej, dievcata ak vam mozem poradit skusajte najprv statne zariadenia a nie sukromne, tam z vas tahaju len peniaze, a aj mojemu manzelovi v sukromnom povedali ze sermiogram je zly a zazracne pri IUI bol vyborny a v porovnani sumy co odomna ziadal hredzak je IUI skoro zadarmo

slniecko001
25. aug 2012

@xeni81 možno sa stretneme, o koľkej ideš? Ja 8.40

xeni81
25. aug 2012

@slniecko001 ja idem na 13,00

xeni81
25. aug 2012

@lilli202 no aj ja som sa čudovala že navrhol IUI, no uvidíme

lilli202
25. aug 2012

@xeni81 no aj ja sa cudujem injekcie biliary??

slniecko001
25. aug 2012

@xeni81 hm..., tak to sa asi nestretneme, možno nabudúce...

lamilka
26. aug 2012

@bambula27 ahoj. k tomu spermiogramu u dr.hermana len tolko, ze aj mojmu manzelovi u nho vysiel spermiogram horsi, ze ma nejaky zapal a urolog mu povedal, ze od hermana stale niekto pride ze u nho ma zle vysledky tak ze to maju asi v centre zle nastavene,lebo u urologa potom vzjdu vysledky dobre.a manzel mal aj pred tym u urologa vysledky ok a aj potom ako tam siel odoslany z centra. tak neviem , ze kde je teda pravda, a o co teda v centre ide. 🙂

bambula27
26. aug 2012

@lamilka to iste mi povedala moja gynek., ze od Dr.Hermana este nikto neprisiel, kto by mal dobre vysledky. A to iste mojmu mm povedal, ze ma vela bielkovin (hnis) ci co...a teraz urolog povedal, ze bielkoviny negativne. Akoze komu teraz verit?

xeni81
26. aug 2012

@bambula27 u nás bolo tak isto. Herman povedal, že manžel má veľa bielkovín v spermiograme, potom sme išli k Hrivňákovi - urológ, a uňho bielkoviny negatívne, a nám povedal to isté, že od Hermana chodia k nemu stále stými bielkovinami

susanci
26. aug 2012

@keterin1 ahooj a ak sa smiem spýtať kde je ta docentka pri ktorej si bola ty ?

tinusasa
26. aug 2012

@lamilka
@bambula27
@xeni81 cavte baby 🙂 my sme mali to iste mm povedal dr.Herman, ze ma tiez nejake bielkoviny = zapal a ked bol u dr.Homzu v presove tak ziadny zapal tam nebol ale preventivne mu dal antib. tiez tomu nerozumiem.

keterin1
26. aug 2012

@susanci je to v kosiciach

keterin1
26. aug 2012

dievcata ak vam smiem z vlastnej skusenosti poradit chodte do statnych centier ...sukromnici idu po peniazoch

21majka
26. aug 2012

ahojte snazilky,ako vidim mate tu viacere skusenosti s nejakymi nezrovnalostami medzi Hermanom a dalsim lekarom...u mojho priatela nam vysiel spermiogram rovnako ako u urologa,ale jedine co mne sa nezda a ani mojmu gynekologovi je,ze mne povedal,ze mam predcasne zlyhavanie vajecnikov,pricom moj gynekolog povedal,ze vajecniky su sice oslabene endometriozou,ale ze po laparke,kedze mi zhruba odstranil co mohol a aj driling vajecnikov urobil,ze to vobec nieje take zle...ze by som mohla otehotniet aj prirodzene a ze moja diagnoza sa neda na 100%urcit len zo sledovania jedneho cyklu...Ale aj ked nas Herman priamo odporucil bez akychkolvek dalsich vysetreni na ivf+icsi, mne to vobec nevadi,lebo mne uz sa nechce skusat a snazit sa,hlavne ked vek hraje proti nam ☹
@tinusasa inak mne Herman povedal ked sme sa bavili o predoslej liecbe mojho priatela,ze nasadena liecba bola uplna strata casu(7 mesiacov) a na margo Dr.Homzu,ze uz dogazdoval,ze uz mu aj licenciu odobrali... ☹

21majka
26. aug 2012

@slavka_2012 ahoj slavka,ako sa mas?ako dalej pokracujes?Uz som tu od teba dlho nic necitala... ☹ Dufam,ze mas nejake dobre spravy 🙂

lamilka
26. aug 2012

🙂 no a este jedna sranda...mne dokonca dr.herman povedal ze mam uplne nepriechdne vajcovody, co sa na laparoskpii vylucilo.tak som zvedava co povie ked k nemu prideme, lebo manzelovi povedal na spermiogram ze nie je ok, pritom je a mne toto 🙂
tak ale musime uz dobojovat nejak a verit mu